Wyniki 1 - 10 z 23 posortowane wg tytułu

1 PROCENT PODATKU dla CICHOCIEMNYCH

1 PROCENT PODATKU DLA CICHOCIEMNYCH - zapraszamy bardzo serdecznie na stronę akcji jeden procent Szczepu Harcerskiego im. Cichociemnych! Aktualne informacje o naszym szczepie i jego drużynach oraz informacje jak możecie nas wspomóc w działalności wychowawczej. ZAPRASZAMY!

http://jedenprocent.ovh.org

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 stycznia 2008

wyróżnij stronę

Akcja Młodego Pokolenia WSZERAD

Polska - Młodość - Idealizm Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

http://www.wszerad.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Białostocka Scena Flash Mob`a

"Flash mob, czyli z ang. błyskawiczny tłum, polega na umawianiu się ludzi przez Internet w określonym miejscu i zrobieniu wspólnie jakiejś rzeczy." Strona o białostockich akcjach. Informacje, zasady, linki, relacje z Flash Mob'ów ktore juz sie odbyly.

http://www.fmbialystok.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 09 lipca 2004

wyróżnij stronę

Centrum Młodzieży

Dzienny Ośrodek Socjoterapii w Krakowie. Jest to placówka dla młodzieży wywodzącej się ze środowisk patologicznych. Realizuje m.in. programy z zakresu profilaktyki uzależnień.

http://www.siemacha.org.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 28 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej

strona pod patronatem Duszpasterza Ministrantów Archidiecezji Katowickiej. Przydatne informacje i materiały dla ministrantów, szczególnie animatorów, fotoreportaże z wydarzeń, i wiele innych

http://www.ministranci.archidiecezja.katowice.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2004

wyróżnij stronę

Emigracja do Australii

Pacific Center Planet of Adventures to agencja edukacyjna i emigracyjna zarejestrowana w Australii. Swoim klientom zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa edukacyjnego i wizowego. Pomaga załatwić bilety lotnicze, zakwaterowanie, ubezpieczenia zdrowotne, pracę lub praktykę zawodową.

http://www.australia.home.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2008

wyróżnij stronę

FORUM MŁODYCH PiS woj. Zachodniopomorskiego ( PRAWO...

Forum Młodych PiS w województwie ZACHODNIOPOMORSKIM - strona sympatyków FMPiS na Pomorzu Zachodnim. Informacje o naszej działalności - dowiesz się co robimy + galerie foto, dużo zdjęć i linków dotyczących Szczecina, Koszalina, Stargadu... Zapraszamy !! Dane kontaktowe i inne materiały dot. naszej organizacji. Jesteś zainteresowany polityką, masz 16-28 lat i mieszkasz na Pomorzu? Sprawdź nas!

http://www.zachfmpis.org.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 03 października 2004

wyróżnij stronę

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży w Gliwicach

Katolickie Centrum Edukacj Młodzieży Kana, organizacja, której celem jest bezpłatna edukacja tych, którzy będąc w trudnej sytuacji materialnej nie są w stanie ponosić jej kosztów. Informacje o prowadzonych warsztatach.

http://www.kana.gliwice.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 21 lutego 2001

wyróżnij stronę

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Strona domowa zawiera informacje o Stowarzyszeniu, fotografie, artykuły, dokumenty, statut.

http://www.ksm.org.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 03 maja 2000

wyróżnij stronę

Klub Dziekanat Kraków - imprezy, promocje

Klub Dziekanat jest wygodnym miejscem, w którym przy oryginalnej muzyce można naprawdę przyjemnie spędzić czas. Oprócz standardowej opcji karty drinków czy spędzenia wieczoru w przyjemnej atmosferze, znany jest z organizowania zabaw tematycznych, jak Retro Dancing, oraz zamkniętych – np. wieczorów kawalerskich i panieńskich. Warto zaznajomić się z ofertą klubu na jego stronie internetowej, gdzie znaleźć można szeroki wachlarz karty drinków w dogodnych cenach. Ponadto o bezpieczeństwo zadba ochrona, klub jest monitorowany, wyposażony w szatnię i co najważniejsze – prawie 300-metrowy dance floor, pożądany element świetnej zabawy.

http://klubdziekanat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2013

wyróżnij stronę