Wyniki 1 - 10 z 35 posortowane wg tytułu

ABC Polityki - najnowsze informacje ze świata poli

ABC Polityki to strona zawierająca newsy ze świata polityki i gospodarki, a także życiorysy i biografie posłów i senatorów. Można tu znaleźć także opisy partii.

http://abcpolityki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 lipca 2013

wyróżnij stronę

Adam Bielan - europoseł

bielan.pl jest elektroniczną wizytówką, której właścicielem jest Adam Jerzy Bielan i to o nim właśnie dana strona mówi. Urodził się w 1974 roku. Jest politologiem, swojego czasu studiującym także stosunki międzynarodowe. Wcześnie rozpoczął swoją karierę zawodową. Teraz należy do grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, której jest wiceprzewodniczącym. W ostatnim czasie został mianowany jako najaktywniejszy polski europoseł w kadencji 2009-2014.

http://bielan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Alternatywa dla Informacji

Niezależny portal polityczno-społeczny.

http://www.alternatywa.com

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2003

wyróżnij stronę

Centrum Polityczne

Serwis o tematyce politycznej - polityka w mediach, polskie partie polityczne, obiektywne informacje i subiektywne komentarze do aktualnych wydarzeń oraz... Plebiscyt na politycznego Booraka Miesiąca! W Centrum znajdziecie również materiały dla studentów politologii i stosunków międzynarodowych oraz możecie wirtualnie wesprzeć ulubione ugrupowanie. Zapraszam!

http://www.polityczna.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 23 maja 2004

wyróżnij stronę

Damian kowalczyk

Jestem Damian Kowalczyk. Jestem politykiem z ramienia PiSu. Co mnie sprowadza do polityki? Od zawsze interesowało mnie dobro drugiego człowieka. Jestem patriotą, a co za tym idzie cenię sobie wartości narodowe. Wszystko, co robię odbywa się zawsze z myślą o Polakach. Bardzo cenię sobie rozmowę z drugą osobą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania, wówczas pozostaję do Twojej dyspozycji przez cały czas.

https://damianarturkowalczyk.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2019

wyróżnij stronę

e-Polityka

Pierwszy Polski Serwis Polityczny e-Polityka. Wiadomosci z kraju i ze swiata, sondaze, artykuly, koemntarze znanych polityków, wywiady, forum dyskusyjne, katalog stron politycznych i wiele wiele wiecej.

http://www.e-polityka.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2003

wyróżnij stronę

Grzegorz Dolniak

strona Posła na Sejm Rp Grzegorza Dolniaka

http://www.grzegorzdolniak.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 maja 2005

wyróżnij stronę

Jacek Ozdoba - jacek-ozdoba.pl

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktywnością wiceministra klimatu Jacka Ozdoby, już teraz odwiedź stronę internetową Jacek-ozdoba.pl. Znajdziesz tam informacje na temat godzin funkcjonowania jego biura poselskiego, jak również zapoznasz się z najnowszymi aktualnościami związanymi z działalnością zawodową ministra Ozdoby. Jeżeli masz jakieś pytanie, skorzystaj z dostępnego na stronie formularza kontaktowego!

https://jacek-ozdoba.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 czerwca 2021

wyróżnij stronę

jednomandatowe okręgi wyborcze

strona promująca pomysł wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych (jow,ordynacja większościowa) w wyborach do Sejmu

http://popieramjow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Smołucha

Już od ponad 10 lat skutecznie wspieram Klientów w sprawach cywilnych, pracowniczych, spadkowych, rodzinnych, majątkowych i gospodarczych. Prowadzę indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego Fordon Bydgoszcz. Od 2020 r. jestem także mediatorem sądowym i przeprowadzam mediacje. Świadczę kompleksową pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych zarówno w woj. kuj-pom jak i na terenie całej Polski. Działam w szczególności na terenie miasta Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Tuchola. Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: 608677731 lub wejdź na stronę internetową Kancelarii www.ramyprawa.pl sprawdź w czym...

https://www.ramyprawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2022

wyróżnij stronę