Wyniki 1 - 10 z 10 posortowane wg tytułu

Czyste środowisko naturalne

Planeta Ziemia jest domem dla blisko 7 miliardów ludzi i znacznie większej liczby zwierząt. Musimy o nią dbać, ponieważ to jedyny dom, w którym możemy żyć. Zanieczyszczenie atmosfery, wód czy ziemi jest z roku na rok coraz większe. Musimy podjąć skuteczne działania, które będą dążyły do stosowania ekologicznych rozwiązań. Nasz blog skierowany jest do osób, dla których losy naszej planety nie są obojętne. Wspieraj naszą akcję, a marzenie o czystej Ziemi przestaną być tylko pobożnym życzeniem.

https://srodowiskoiekologia.wordpress.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 września 2015

wyróżnij stronę

hotel bajka

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz organizatorów szkoleń i spotkań firmowych. Hotel Bajka to fantastyczne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, imprez firmowych i integracyjnych. Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści z działu marketingu stworzą dla Państwa ofertę spełniającą wszelkie Państwa oczekiwania, biorąc pod uwagę Państwa plan budżetowy, preferencje i założenia programowe. Mamy do dyspozycji 3 klimatyzowane sale konferencyjne w zależności od zapotrzebowania od małej kameralnej sali mieszczącej 40-50 osób do większych mogących pomieścić nawet 200 osób. Dysponujemy również...

http://www.hotelbajka.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 marca 2015

wyróżnij stronę

identyfikacja wizualna

Visane to firma zajmująca się szeroko pojmowanym pojęciem takim jak kreowanie wizerunku. Nasza firma od wielu lat skupia w swoich szeregach najwyższej klasy fachowców, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie także w brandingu zagranicznych firm i instytucji publicznych. W Polsce współpracujemy z takimi markami jak PGE, Ministerstwo Finansów, PKP Cargo i wiele innych. Nasze profesjonalne usługi opierają się na najnowszych rozwiązaniach stosowanych obecnie na całym świecie. To daje gwarancję naszej jakości.

http://www.visane.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Japonia :: Język japoński : Japonistyka

Poznaj fascynujący kraj jakim jest Japonia. Odkryj z nami świat języka japońskiego.

http://www.ohayo-nippon.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Meble

Mebleportal jest serwisem skupiającym się na tematyce mebli we wszystkich pomieszczeniach w domu. Można przeczytać wiele artykułów o najnowszych trendach w projektowaniu i inspiracjach na aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Serwis dla osób planujących rozpocząć, bądź aktualnie aranżujących wnętrze swojego domu

http://mebleportal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 stycznia 2020

wyróżnij stronę

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

APN Opieka jest firmą, która zajmuje się rekrutacją osób, które poszukają zatrudnienia poza granicami kraju. Usługi świadczone są od 2004 roku. Skupiają się one na opiece nad osobami starszymi w Europie Zachodniej: Niemczech oraz Holandii. Wszyscy pracownicy zatrudniani są na podstawie polskiej umowy o pracę. Za granicą przebywają na podstawie formularza A1. Osoby, które skorzystały z oferty są zadowolone z procesu rekrutacji. Również podopieczni wyrażają się bardzo ciepło o działaniach APN Opieki.

http://www.apnopieka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2014

wyróżnij stronę

tani parking balice

Orange Parking to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie dojazdu do parkingu na Krakowskie lotnisko Balice. Dzięki świetnej lokalizacji nie muszą już Państwo korzystać z usług taksówkarskich czy prosić znajomych o podwiezienie na lotnisko. Oferujemy internetową rezerwację miejsc, bardzo atrakcyjne ceny w tym abonamenty oraz pełne bezpieczeństwo Państwa pojazdu. Sprawdź szczegóły oferty na stronie internetowej.Jeśli mają Państwo jakieś pytania to z chęcią na nie odpowiemy. Skorzystaj z taniego parkingu już dziś.

http://orangeparking.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 maja 2013

wyróżnij stronę

Towarzystwo Polsko-Irlandzkie

Serwis Towarzystwa Polsko-Irlandzkiego zawiera informacje o historii państwa, miejscach wartych odwiedzenia. Na stronie wiele ciekawych wiadomości.

http://www.tpi.poznan.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 31 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Wczasy last minute Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja

Proponujemy Państwu komfortowe wczasy w formule last minute z opcją all inclusive. Biuro Podróży Coffee Travel zaprasza do współpracy i zapewnienia sobie niezapomnianych wakacji z całą rodziną. W okresie zimowym organizujemy wycieczki o charakterze narciarskim. Sprawdź nas już dziś!

http://www.coffee-travel.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 października 2010

wyróżnij stronę

Wyobraźnia.eu

W portalu odnajdziesz odpowiedzi na to, jak być szczęśliwym człowiekiem, jak wykorzystywać swój umysłowy potencjał i go rozwijać, ciekawe recenzje dotyczące poradników psychologicznych oraz jak zmotywować się do lepszego życia.

http://www.wyobraznia.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2018

wyróżnij stronę