Wyniki 1 - 8 z 8 posortowane wg tytułu

Hurtownia Sprzętu Sportowego Okapi

Mamy przyjemność zaprezentować naszą ofertę skierowaną dla sklepów, szkół, klubów sportowych oraz odbiorców indywidualnych. Dostarczaniem sprawdzonej jakości sprzętu sportowego dla rożnego typu odbiorców zajmujemy się już od początku lat 90.Oferta dla każdego z odbiorców jest przygotowana zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami.Klientów detalicznych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego w którym przygotowaliśmy wyselekcjonowane towary w atrakcyjnych cenach

http://www.okapi.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lutego 2011

wyróżnij stronę

Ks Łącznościowiec Poczta Polska Szczecin

Nieoficjalny Klub Sportowy Łącznościowiec

http://www.lacznosciowiec.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 października 2005

wyróżnij stronę

Lemar Sport Promotion

Firma Lemar Sport Promotion z Bielska - Białej jest bezpośrednim importerem obuwia sportowego hiszpańskiej firmy Munich, lidera rynku obuwniczego w Hiszpanii. Produkowane w Barcelonie obuwie do gry w hali uznawane jest za najlepsze na świecie. Munich to także producent butów piłkarskich, do biegania, uniwersalnych czy do piłki ręcznej również w wersjach dziecięcych. Lemar Sport Promotion importuje również pełny asortyment sprzętu sportowego do gier zespołowych włoskiej firmy Royal - koszulki piłkarskie, dresy, kurtki, torby itp. Lemar Sport Promotion – generalny przedstawiciel na Polskę firm Royal Sport (sprzęt sportowy do sportow zespołowych)...

http://www.munichsport.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 września 2010

wyróżnij stronę

SPR Icom Lublin

Strona oficjalna SPR Icom Lublin

http://www.spr.lublin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

SPR Lublin

SPR Lublin-serwis oficjalny. Transmisje i retransmisje internetowe meczy, historia spotkań, tabele, terminarze, drużyna.

http://www.ittv.lublin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 marca 2005

wyróżnij stronę

Szczypiorniak - recznapilka.pl

Piłka ręczna to piękna gra… Wiemy o tym w serwisie recznapilka.pl, gdzie „szczypiorniak” zajmuje całą naszą uwagę. Tworzymy treści, które pokocha każdy fan piłki ręcznej. Udostępniamy najnowsze wyniki meczów z polskiej ligi piłki ręcznej i informujemy o najciekawszych transferach. Dzięki nam już nigdy nie opuścisz żadnego meczu. Zawsze będzie na bieżąco mógł cieszyć się zwycięstwami swojej drużyny.

http://recznapilka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lutego 2020

wyróżnij stronę

Typosfera.pl - forum bukmachera, wyniki na żywo, zaklady...

Forum sportowe oraz wyniki sportowe na zywo, zakłady bukmacherskie, livescore, wyniki pilka nozna. Wejdz i zobacz . Bukmacher w internecie . Super typy , statystyki, tabele .

http://typosfera.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Związek Piłki Ręcznej w Polsce

Informacje o związku, terminarze rozgrywek, lista sędziów. Regulamin rozgrywek Młodzieżowych Mistrzostw Polski. System rozgrywek Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Zasady przyznawania prawa do organizacji turniejów finałowych. Zasady zdobywania kółek olimpijskich.

http://www.zprp.org.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 lutego 2004

wyróżnij stronę