Wyniki 1 - 10 z 29 posortowane wg daty dodania

Kurs nurkowania Kraków - Nurkomaniak

Prowadzimy kursy nurkowania w Krakowie. Zwracamy dużą uwagę na bezpieczeństwo. Oferujemy indywidualne podejście do każdego, szkolenia w małych grupach, doświadczony instruktor. To wszystko w naszej szkole nurkomaniak.

http://www.kursynurkowania.info.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 listopada 2016

wyróżnij stronę

Kurs nurkowania Mazury

Jesteśmy firmą, która prowadzi kursy dla nurków. Oferujemy kursy dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Prowadzimy kursy z certyfikatami PADI. Prowadzimy między innymi kursy Rescue Diver, które kierowane są dla osób, jakie posiadają już certyfikaty nurków, a chcą zdobyć wiedzę o eliminowaniu zagrożeń związanych z nurkowaniem. Kursy kierowane są dla osób, które posiadają już certyfikaty AOWD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://angeldiving.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2013

wyróżnij stronę

Jacula Dive - Kursy nurkowania, nurkowanie warszaw

Nasze centrum oferuje kursy nurkowania na najwyższym poziomie, sklep nurkowy oraz wyprawy nurkowe do wielu zakątków świata.

http://jaculadive.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 stycznia 2013

wyróżnij stronę

Sprzęt nurkowy Szczecin

Dla zaspokojenie potrzeb wszystkich, profesjonalistów, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają niezwykłą przygodę z nurkowaniem powstał nasz sklep nurkowy. W naszej ofercie znajdziecie niezbędny do nurkowania sprzęt oraz rozmaite akcesoria. Maski, płetwy, fajki, butle, jackety, skafandry, profesjonalna odzież, a nawet buty. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić Wasze potrzeby i oczekiwania. Nasz sklep oferuje produkty znanych i cenionych na rynku producentów. Nasz sklep nurkowy jest miejscem przyjaznym każdemu. U nas znajdziecie wszystko czego potrzebujecie. Specjalistyczna obsługa, markowe produkty w niskich cenach, indywidualne podejście...

http://www.sklep.technikanurkowania.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2011

wyróżnij stronę

Kokomoko nurkowanie

nurkowanie, kursy nurkowania, szkolenia nurkowe, turystyka i wyjazdy nurkowe

http://www.kokomoko.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 grudnia 2010

wyróżnij stronę

www.kurs-nurkowania-lodz.pl

Prowadzimy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, od kursu podstawowego open water diver, poprzez kurs advanced open water diver, kurs nurka ratownika rescue do divemastera.

http://www.kurs-nurkowania-lodz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 marca 2010

wyróżnij stronę

Klub nurkowy ŻABA Białystok

Jesteśmy grupą ludzi związanych z płetwonurkowaniem, zrzeszonych w Klubie Działalności Podwodnej ŻABA w Białymstoku. Klub od 1958 roku działa nieprzerwanie. Wyszkoliliśmy setki płetwonurków. Dysponujemy kadrą doświadczonych instruktorów płetwonurkowania oraz niezawodnym sprzętem renomowanych producentów.

http://www.pletwonurek.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 listopada 2008

wyróżnij stronę

nurkowanie

NURKOWANIE to jeden z najwspanialszych sportów jakich udało nam się dotychczas spróbować, tak wspaniałych, że postanowiliśmy się nim zająć na poważnie. Dziś dysponujemy swoim miejscem, zakątkiem świata i kawałkiem podwodnego krajobrazu, który z ogromną radością pokażemy tym którzy jeszcze nigdy nie zanurzyli się w wielki błękit i tym, którzy podobnie do nas, bez podwodnego świata żyć już zwyczajnie nie mogą.

http://www.amber-divecenter.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 maja 2008

wyróżnij stronę

ProDiving - nurkowanie to nasza pasja

Podręcznik nurkowania, kompendium wiedzy nurkowej, sprzęt, teoria, porady, ciekawostki nurkowanie rekreacyjne i techniczne, miejsca nurkowe, fauna i flora, nurkowanie rekreacyjne, szkolenia podstawowe, zaawansowane i specjalistyczne - Śląsk

http://www.prodiving.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 maja 2008

wyróżnij stronę

Orca Dive Poznań

kursy nurkowania padi,ssi.turystyka

http://www.orcadive.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 maja 2008

wyróżnij stronę