Wyniki 1 - 6 z 6 posortowane wg tytułu

Asy-Strzelectwa.pl - Instruktorzy Strzelectwa

Proponujemy Państwu naukę strzelania z karabinu, pistoletu oraz strzelby. Udostępniamy Państwu wiele rodzajów broni. Prowadzimy zajęcia na warszawskich strzelnicach i udostępniamy format strzelania do rzutków w okolicach stolicy. Promujemy strzelectwo dynamiczne, sportowe, bojowe oraz długodystansowe. Gwarantujemy liczne zawody z nagrodami, a także panel do organizacji firmowej imprezy integracyjnej powiązanej ze strzelaniem.

http://asy-strzelectwa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 lutego 2017

wyróżnij stronę

KralArms Wiatrówki PCP powyżej 17J

Witamy w sklepie internetowym z karabinkami i pistoletami Kral Arms Polska. Karabinki i pistolety pneumatyczne firmy KRAL ARMS to porządnie wykonane, precyzyjne i niezawodne wiatrówki sprężynowe. Największym sklepie internetowym oferujemy wiatrówki z limitem do 17dżuli oraz bardzo mocne karabinki pneumatyczne o mocy ponad limit 17J przeznaczone do polowania. Polskie prawo, wiatrówek z energią pocisku poniżej 17 dżuli nie uznaje za broń pneumatyczną. Producent określa energię, z jaką wystrzeliwany jest pocisk, z danej wersji karabinka, a sprzedawca dołącza do wiatrówki deklarację zgodności z obowiązującymi przepisami. Warto zaznaczyć że wiatrówki...

http://www.kralarms.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 lutego 2019

wyróżnij stronę

Portal Strzelecki Goldi222 Wita

Portal o tematyce strzeleckiej ale i nie tylko. Forum wielotematyczne, duży zbiór animowanych gifów.

http://www.goldi222.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 marca 2006

wyróżnij stronę

Strzelnica - StrzelnicaFMJ.pl

Zastanawiasz się, gdzie w Warszawie można spędzić aktywnie czas ze znajomymi lub rodziną? Strzelnica FMJ to miejsce, które oferuje nie tylko profesjonalne stanowiska do strzelania, ale także różnorodne opcje spędzania czasu. Możesz zaplanować tu zarówno indywidualne sesje strzeleckie, jak i organizować grupowe wydarzenia, w których uczestnicy będą mogli rywalizować ze sobą w przyjaznej atmosferze.

https://strzelnicafmj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 listopada 2023

wyróżnij stronę

Strzelnica GT6 Kielce

Strzelnica GT6 w Kielcach. U nas płacicie tylko za wystrzelane naboje . Broń, tarcze, opieka instruktorska zawsze znajduje się w cenie amunicji. Aby móc skorzystać z naszej strzelnicy nie są Wam potrzebne żadne zaświadczenia, czy też zezwolenia. U nas musicie się tylko dobrze bawić i pokazywać, że strzelanie to prawdziwa pasja.

https://www.strzelnica-cskielce.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 stycznia 2021

wyróżnij stronę

Strzelnica Parabellum

Strzelnica kryta, posiada duży wybór broni. Oferuje naukę strzelania w wymiarze podstawowym jak i specjalistycznym.

http://www.strzelectwo.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 marca 2009

wyróżnij stronę