Wyniki 1 - 8 z 8 posortowane wg tytułu

Alkoholizm - AA, Akmed, alkohol, siecioholizm, Alz

Diagnozowanie oraz leczenie alkoholizmu i innych uzależnień (dr med. Bohdan Woronowicz z zespołem), depresji, nerwic, zaburzeń seksualnych, problemów małżeńskich, zaburzeń pamięci i choroby Alzheimera. NZOZ AKMED, centrum Warszawy 22 813-90-40 lub 855-50-55

http://www.akmedcentrum.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2008

wyróżnij stronę

Dom opieki dla osób starszych "Pogodna Jesień"

Dom seniora „ Pogodna Jesień” został stworzony z myślą o wygodzie i komforcie osób starszych, niepełnosprawnych i chorych. Posiadamy zezwolenie Ministra Zdrowia na prowadzenie domu opieki oraz spełniamy wysokie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Nasz dom opieki położony jest w miejscowości Kazuń Polski nad urokliwym jeziorem w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Dla naszych pensjonariuszy przygotowaliśmy dwadzieścia jedno i dwuosobowych, komfortowo wyposażonych pokoi. Każdy pokój wyposażyliśmy w komfortową łazienkę z toaletą, meble i sprzęt grający z telewizorem. Dla jeszcze większej wygody, każde łóżko posiada specjalnie przystosowane materace...

http://www.pogodnajesien.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lutego 2011

wyróżnij stronę

In-Altum - poradnia psychologiczna, psychiatryczna

In-Altum - poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna, endokrynologiczna i psychoterapia, . Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów. U nas uzyskasz solidne porady psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapeutyczne, neurologiczne, endokrynologiczne, dla dorosłych i dzieci.

http://www.in-altum.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Objawy Chorób

Witryna zawierająca interesujące informacje dotyczące najczęstszych schorzeń oraz chorób psychicznych dręczących ludzi. Wszystkie artykuły zawierają podstawowe informacje na temat schorzenia i zestaw objawów którymi się charakteryzuje. Poza tym omówione są znalezione ich przyczyny a także sposoby zwalczania. Na serwisie znajdują się choroby i schorzenia takie jak: Nerwica, Depresja, Schizofrenia, Dysleksja, ADHD, Anoreksja, Bulimia, Bezsenność, Klaustrofobia, Zespół Touretta, Zespół Downa, Daltonizm, Autyzm.

http://objawy-chorob.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Pielęgniarka Warszawa, Usługi pielęgniarskie

Świadczymy usługi pielęgniarskie na terenie całej Warszawy i okolic 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy kompleksową opiekę pielęgniarską. Telefon komórkowy: 605564326 (plusgsm) Telefon stacjonarny: 22 30-00-619

http://pielegniarka-warszawa.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 06 marca 2015

wyróżnij stronę

Polskie Centrum Zdrowia

Organizowanie i sprawowanie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz rehabilitacyjnej i opiekuńczo-leczniczej ze szczególnym uwzględnieniem świadczeń medycznych na rzecz pacjentów w podeszłym wieku oraz pacjentów niepełnosprawnych. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług konsekwentnie tworzymy kompleks doskonale wyposażonych poradni i ośrodków opiekuńczo-leczniczych.

http://www.pcz.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 12 listopada 2003

wyróżnij stronę

Praca w Niemczech Opieka nad osobami starszymi

To już nasz czwarty rok na rynku opieki. Praca za granicą w Niemczech, atrakcyjne zarobki, sprawdzone miejsca. Jesteśmy certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i posiadamy bogate doświadczenie w branży.

http://www.intelmet.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 lipca 2008

wyróżnij stronę

Psychiatra Warszawa

Oferta prywatnej praktyki lekarskiej. Leczenie ambulatoryjne, konsultacje wizyty domowe, diagnozowanie i terapia w prywatnym szpitalu pod Warszawą.

http://psychiatra-gabinet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 października 2011

wyróżnij stronę