Wyniki 1 - 7 z 7 posortowane wg tytułu

BliscyZdrowiu.pl - uporządkuj swoje zdrowie

BliscyZdrowiu.pl jest portalem społeczności chorych na choroby przewlekłe. Zarejestruj się, przyłącz do grupy wsparcia, poprowadź własny dzienniczek choroby oraz komentuj i dyskutuj na temat leków i leczenia.

http://www.bliscyzdrowiu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 listopada 2013

wyróżnij stronę

Elektr.Killery-czego choroby boją się najbardziej

Merlin-Medycyna XXI w. Tu znajdziesz antidotum na raka,guzy,alergię,zespół candida,zapalenie wątroby,depresję,lambrię,drożdżycę,stwardnienie rozsiane, i inne. Dowiesz się, o najnowszych odkryciach naukowców.

http://merlin-zdrowie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2007

wyróżnij stronę

Fizjo-As Fizjoterapia i masaż w domu pacjenta

Rehabilitacja w domu pacjenta osób starszych, osób po przebytych kontuzjach lub pobycie w szpitalu. Fizjoterapia po udarach, urazach neurologicznych. Zabiegi utrzymujące prawidłowe funkcjonowanie stawów, ich zakres ruchu oraz elastyczność i siłę mięśni, takie jak kinezyterapia, gimnastyka. Zabiegi poprawiające wygląd skóry, takie jak masaż bańką chińską. Ćwiczenia oddechowe poprawiające wydolność oddechową organizmu, zwiększające pojemność życiową płuc. Oferta elastycznie dopasowana do pacjenta. Poznań i okolice.

http://fizjo-as.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 listopada 2015

wyróżnij stronę

Gdynia rehabilitacja funkcjonalna

Strona opisująca specjalistyczną rehabilitacje funkcjonalną dla pacjentów neurologicznych, ortopedycznych i pourazowych oferowaną na terenie Gdyni

http://www.rehabilitacjawgdyni.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Ośrodek Rehabilitacji Funkcjonalnej Sarbka

Nasz Ośrodek powstał z myślą stworzenia nowej jakości rehabilitacji. Odeszliśmy od dotychczasowej jednogodzinnej, standardowej rehabilitacji ruchowej (sala) i poszerzyliśmy ją o dodatkową godzinę rehabilitacji funkcjonalnej. Osiągając tym samym dwie godziny dziennie intensywnej rehabilitacji na sali.

http://www.rehabilitacjasarbka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Stwardnienie rozsiane

Stwardnienie rozsiane to postępująca nieuleczalna choroba ośrodkowego układu nerwowego. Częściej zapadają na nią kobiety niż mężczyźni. Choroba atakuje głównie osoby między 20 – 40 rokiem życia. Leczenie, jakie stosuje się u osób chorujących na stwardnienie rozsiane polega głównie na hamowaniu postępu tej przypadłości oraz na przywracaniu niektórych utraconych w trakcie ataku czy nawrotu choroby funkcji. Jako główne przyczyny choroby wymienia się między innymi: niedobory żywieniowe, zakażenia czy zatrucia. Chcąc zgłębić to zagadnienie, warto zajrzeć na stronę naszego centrum wiedzy o SM. Dowiesz się z niej między innymi jak leczy się stwardnienie...

http://www.stwardnienierozsiane.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lutego 2012

wyróżnij stronę

Sumeryjskie Układy Cyfrowe czyli Sumero-Cyfrologia

Opis zaginionej wiedzy Sumeryjskiej dotyczącej natury i losu czowieka.

http://sumero-cyfrologia.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 marca 2009

wyróżnij stronę