Wyniki 1 - 10 z 49 posortowane wg tytułu

Anna Włodarczak - Ginekolog Warszawa

Anna Włodarczak lekarz ginekolog, położna oraz endokrynolog zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie. Pani Anna przyjmuje kobiety w każdym wieku, warto jednak zaznaczyć, iż jest ona polską specjalistką w ginekologii dziecięcej i młodzieżowej. Dokładną ofertę znajdą Państwo w zakładce zakres usług.

http://doktor.waw.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Antykoncepcja.pl

Antykoncepcja.pl jest edukacyjnym serwisem internetowym poświeconym ogólnie rozumianym metodom planowania rodziny. Jego ideą jest dostarczanie czytelnikowi kompendium obiektywnej wiedzy tak, aby on sam dokonał świadomego wyboru, co do wyboru stosowanych metod antykoncepcji. Portal jest interaktywnym narzędziem do wymiany poglądów oraz wiedzy. Strona jest serwisem ogólnodostępnym, dedykowanym osobom zainteresowanym tematyką zdrowia w szeroko pojętym aspekcie seksualności człowieka.

http://www.antykoncepcja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2005

wyróżnij stronę

ARTVIMED - Diagnostyka i leczenie niepłodności

Diagnostyka i leczenie niepłodności w Krakowie - Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED. Zapłodnienie in vitro, inseminacja domaciczna, dojajowodowe przeniesienie gamet GIFT, transfer zygot lub zarodków, zapłodnienie pozaustrojowe z transferem zarodka IVF-ET, zapłodnienie wspomagane mikrochirurgicznie ICSI, assited hatching.

http://www.artvimed.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

buldeckawozniak.pl

Chcielibyśmy zaprosić do kontaktu z Teresą Buldecką-Woźniak wszystkie mieszkanki Łodzi, Pabianic oraz okolicznych miejscowości. Mówimy o lekarce z wieloletnim doświadczeniem, która jest położnikiem, ginekologiem, a także endokrynologiem. Pomaga w przypadku prowadzenia ciąży, chorób ginekologicznych, niepłodności, chorób tarczycy, wypadania włosów, trądziku, nadmiernego owłosienia czy zaburzeń miesiączki.

http://www.buldeckawozniak.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lipca 2017

wyróżnij stronę

Centrum Leczenia Niepłodności

Kompleksowe leczenie niepłodności, wykonywanie badań i zabiegów, między innymi pozaustrojowe zapłodnienie. Leczenie immunologiczne w niepłodności.

http://www.gameta.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 marca 2001

wyróżnij stronę

Chirurgia sromu

Warszawski gabinet ginekologiczny wyspecjalizowany w zabiegach małoinwazyjnych, głównie laparoskopii i histeroskopii. Gabinetem zarządza specjalista z wieloletnim doświadczeniem dr n.med. Marek Neuberg. Po operacjach w gabinecie pacjentki mogą szybko wrócić do domu i nie odczuć żadnych powikłań. Na stronie firmowej znajduje się też bezpłatny dział informacyjny o najpopularniejszych, kobiecych schorzeniach.

http://www.laparoskopia-neuberg.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Cytologia. Ginekologia i położnictwo.

Serwis internetowy poświęcony zdrowiu kobiety i profilaktyce. Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy. W zakres usług wchodzi także cytologia (raz w roku bezpłatne badanie dla młodzieży do 17 roku życia) oraz profilaktyczne badania genetyczne w kierunku raka piersi i raka jajnika za pomocą określenia genu predysponującego BRCA 1/BRCA 2

http://www.skotnicki.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Dr Andrzej Barwijuk - Medifem

Medifem to pierwsza w Polsce klinika kosmetoginekologii. Strona internetowa przybliża kobietom problem ginekologii estetycznej i umożliwia przybliżenie metod korekcji deformacji anatomicznych czy poporodowych. W ofercie kliniki znajduje się również klasyczna ginekologia, dermatologia estetyczna i chirurgia plastyczna. Oprócz tych specjalności radą służą również specjaliści leczenia niepłodności, endokrynolodzy oraz ortopedzi. W jednym miejscu można kompleksowo zadbać o swoje ciało. Zapraszamy.

http://www.medifem.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2013

wyróżnij stronę

Duodent

Strona informacyjna prywatnej przychodni stomatologicznej i ginekologicznej.

http://www.duodent.com.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Gabinet ginekologiczny - Piotr Becker - Szczecin

Prywatna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza - lekarz specjalista ginekolog-położnik Piotr Becker. Gabinet lekarski w Szczecinie.

http://www.pbecker.ifg.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 listopada 2005

wyróżnij stronę