Wyniki 61 - 70 z 185 posortowane wg tytułu

Homeopata Poznań

Gabinet leczenia homeopatycznego w Poznaniu - lekarz medycyny z 40 letnim doświadczeniem, absolwent WAM, specjalność okulistyka i medycyna przemysłowa.

http://www.homeopata.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 kwietnia 2007

wyróżnij stronę

Hurtownia stomatologiczna FOR-EM

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią stomatologiczną. Oferujemy swoim Klientom kompleksową obsługę logistyczną. Służymy swoją fachową wiedzą, popartą szkoleniami, realizowanymi wspólnie z naszymi dostawcami oraz solidną obsługą sprzedażowo-logistyczną.

https://for-em.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 lipca 2020

wyróżnij stronę

Implanty zębowe - implanty.sukiennicka.pl

Specjalistyczny gabinet stomatologiczny w Kołobrzegu oferuje zabiegi wszczepienia implantów zębowych, stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii, protetyki i medycyny estetycznej. Zapewniamy bezbolesne leczenie i miłą atmosferę.

http://implanty.sukiennicka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 maja 2015

wyróżnij stronę

In-Altum - poradnia psychologiczna, psychiatryczna

In-Altum - poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna, endokrynologiczna i psychoterapia, . Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów. U nas uzyskasz solidne porady psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapeutyczne, neurologiczne, endokrynologiczne, dla dorosłych i dzieci.

http://www.in-altum.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Informacje o laseroterapii

Zapraszamy Państwa na stronę o zabiegach laserowych, które mają wszechstronny i dobroczynny wpływ na zdrowie. Dostępne informacje o laseroterapii oraz nasze doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że zabiegi wykazują działanie: - przeciwzapalne, - przeciwbólowe, - rozkurczowe, - przeciwkrwotoczne, - przeciwobrzękowe, - regenerujące. Pragniemy zaproponować Państwu laseroterapię, której szczegóły ustalimy w zgodzie z indywidualnymi potrzebami. Na podstawie oczekiwań i występujących dolegliwości dobierzemy częstotliwość, moc działania lasera, czas trwania oraz ilość powtórzeń. Zabiegi laserowe są dobrym rozwiązaniem dla osób, które...

https://www.zabieglaserem.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2021

wyróżnij stronę

Instrumentalna Biokomunikacja Quantec

Quantec, komputerowe urządzenie radioniczne, wykorzystując autorski program naprawia i skanuje biopola. Zapoznaj się z naszą ofertą

http://quantec-terapia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

JeszFresh Poradnia Dietetyczna

Naszą misją jest zwiększanie świadomości w zakresie zdrowego stylu życia i odżywiania, bez konieczności ciągłego stosowania się do sztywnych diet odchudzających. Plany żywieniowe opierają się głównie na żywności ekologicznej i produktach z tradycyjnej kuchni, co oznacza iż posiłki przez nas proponowane są smaczne, sezonowe i pełnowartościowe, a nie monotonne i zawierające znikome ilości kilokalorii.

http://www.jeszfresh.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Kardiolog Katowice

Polis Clinic to nowoczesna placówka medyczna, w której realizowane są zróżnicowane badania przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Klinika ma swoją siedzibę w Katowicach i zatrudnia jedynie lekarzy z dobrym przygotowaniem merytorycznym oraz doświadczeniem praktycznym. Dzięki temu można oczekiwać, że realizowana przez Polis Clinicę pomoc medyczna będzie na odpowiednio wysokim poziomie. Ludzie szukają obecnie coraz częściej dobrych specjalistów, którzy mogliby zająć się ich zdrowiem. Dlatego warto sięgać po prywatne placówki takie jak Polis Clinic, ponieważ w takich miejscach rzeczywiście możecie oczekiwać dobrego podejścia do klienta. Klinika stawia...

http://polisclinic.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lipca 2015

wyróżnij stronę

Kardiolog we Wrocławiu

Z racji coraz większej ilości zachorowań na choroby serca oraz układu krążenia ludzie poszukują pomocy kardiologicznej. Na tym portalu znajdziesz taką pomoc i bez problemu skontaktujesz się z lekarzem kardiologiem.

http://www.kardiomedical.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lutego 2014

wyróżnij stronę

Klinika Bariatrii

Bariatria - odchudzanie i leczenie otyłości z wykorzystaniem takich metod jak balon żołądkowy i BIB system, ponadto kompleksowy program leczenia otyłości i obliczanie wskaźnika BMI.

http://www.bariatria.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 03 września 2003

wyróżnij stronę