Wyniki 1 - 10 z 10 posortowane wg tytułu

Badanie Holtera Wejherowo

Prywatny Gabinet Lekarski - internista, lekarz chorób wewnętrznych Teresa Baranowska Wejherowo - zakładanie holtera, badanie Holtera - holter ciśnieniowy, rr i ekg holter.

http://www.holterwejherowo.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 21 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Bio-Inter ? zdrowie, witaminy, suplementy, profilaktyka...

Bio-Inter to profilaktyka zdrowia, zdrowie człowieka, jego ochrona w świetle nowoczesnych rozwiązań. W ofercie badania genetyczne, analiza włosów, witaminy, suplementy z bio-pierwiastków, alveo, kompleksowe badania.

http://www.bio-inter.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2004

wyróżnij stronę

Dentysta - Stomatolog Warszawa

Najlepszy dentysta (stomatolog) w Warszawie zaprasza do swojej kliniki na profesjonalne zabiegi stomatologiczne m.in. implanty zębów, licówki, endodencja, wybielanie i wiele innych. Atrakcyjne ceny i kompleksowa obsługa - Zapraszamy!

http://www.bestdent.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2011

wyróżnij stronę

Dentysta Stomatolog Kraków

Centrum Stomatologi DentalEsthetic w Krakowie - profesjonalne gabinety stomatologiczne oferujące pełny zakres usług w zakresie stomatologii i profilaktyki zachowawczej, ortodoncji, implantów i chirurgi stomatologicznej. Nowoczesny sprzęt, komfortowe warunki, i najlepsi eksperci w swojej dziedzinie. Zapraszamy!

http://www.dentalesthetic.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2012

wyróżnij stronę

Medycyna Grabieniec - Łódzki Portal Medyczny

Poradnia i apteka - Łódź, Bałuty, os. Teofilów, ul. Grabieniec 13. Lekarze POZ, lekarze specjaliści, ambulatorium, diagnostyka, poradnik medyczny, poradnik zdrowia dziecka, galerie, kulinaria, sport.

http://www.grabieniec.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 lipca 2005

wyróżnij stronę

Praktyka Lekarska

Oferuję wizyty domowe, badania do książeczki zdrowia, badania profilaktyczne pracowników bez narażeń, badania kierowców kat A i B, wypisuję zwolnienia lekarskie i usprawiedliwienia z rozpraw sądowych

http://drgrzywinski.0fees.net

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 marca 2009

wyróżnij stronę

Praktyka Lekarska lek. med. Macieja Koźmińskiego

Serwis internetowy poświęcony jest wskazówkom jak dbać o zdrowie aby zachować je jak najdłużej, a także jak skutecznie się leczyć.

http://www.twoj-lekarz.prv.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Serwis Internetowy SPZZLO Warszawa - Żoliborz

Serwis Internetowy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Żoliborz. Na stronie można znaleźć, między innymi: aktualności, porady, adresy placówek i dziesiątki innych informacji. Na stronie dostępne też są do ściągnięcia archiwalne numery kwartalnika "Zdrowie Pacjenta"

http://www.spzzlo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2005

wyróżnij stronę

VITA-MED Przychodnia Kalisz

Przychodnia mieści się w Kaliszu przy ul. Łódzkiej 32A. Usługi medyczne świadczone są przez wykwalifikowany zespół lekarzy i pielęgniarek. Jesteśmy placówką w pełni dostosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

http://www.vita-medkalisz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Www.medintel.com.pl - szczepienia dzieci Wilanów

MEDINTEL jest to zlokalizowana w warszawskim osiedlu Miasteczko Wilanów prywatna placówka medyczna dla dzieci i dorosłych. W ramach MEDINTEL funkcjonują: Centrum Medycyny Dziecięcej oraz Przychodnia Rodzinna. Jeśli liczysz na leczenie specjalistyczne, takie u nas znajdziesz. W naszym Centrum pracują specjaliści z praktycznie każdej dziedziny medycyny, dlatego jeśli coś Ci dolega, jak najszybciej zgłoś się do naszej placówki - prywatnie lub w ramach kontraktu z NFZ.

http://medintel.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 listopada 2015

wyróżnij stronę