Wyniki 31 - 40 z 47 posortowane wg tytułu

Pabiantex ? tkaniny, taśmy, konfekcja.

Pabiantex produkuje tkaniny techniczne, taśmy. W ofercie konfekcja techniczna, tkaniny szklane, rowingowe, tkaniny i włókniny filtracyjne, taśmy szklane, bawełniane, koce gaśnicze, węże strażacke, maty filtracyjne.

http://www.pabiantex.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2004

wyróżnij stronę

Pelo Polska - odzież męska, krawaty, swetry, szale...

Pelo oferuje najlepsze i najmodniejsze krawaty, muszki, szale, apaszki, swetry, chusteczki oraz odzież sportowa i odzież elegancka. W ofercie także odzież reklamowa z logo, może to być odzież elegancka jak i odzież sportowa. Ubrania, odzież męska Pelo.

http://www.pelo-polska.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 24 października 2003

wyróżnij stronę

Producent dzianin Anmartex

Przedsiębiorstwo Anmartex jest producentem wysokiej jakości dzianin. Oferujemy Państwu szeroki wybór różnego rodzaju dzianin w wielu wzorach i kolorach. Dzięki dużemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych maszyn, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkt, który spełnia najwyższe standardy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

https://www.anmartex.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 lipca 2020

wyróżnij stronę

Producent tkanin

Pościel zdrowotną, tkaniny pościelowe a również wszelkie tkaniny powiązane z pościelą proponuje łódzka hurtownia dzianin i tekstyliów Korprint. Dla domu znajdziemy w asortymencie producenta tkanin z Łodzi pościel haftowaną, drukowaną, a dla hoteli pościel z adamaszku oraz z satyny bawełnianej. Korprint Łódź jest również producentem gotowych pościeli dla domu, hoteli, szpitali a też każdych różnych klientów indywidualnych. Jedną z lepszych i liczących się w ojczyźnie marek tkanin pościelowych jest firma Korprint. Na stronie producent tkanin oferuje różne barwniki, designy i otwarty jest na propozycje layoutów przysłanych przez zleceniodawców...

http://www.korprint.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Remix - autotkaniny

Firma specjalizuje się w produkcji dzianin obiciowych wykorzystywanych wprzemyśle samochodowym.

http://www.autotkaniny.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 24 listopada 2000

wyróżnij stronę

Sankra – wszywki, etykiety, metki, dodatki krawieckie.

Sankra – wszywki, etykiety, metki, dodatki krawieckie. Produkujemy wszywki termostransferowe, drukowane, żakardowe, etykiety odzieżowe, kartonowe, dodatki krawieckie, przywieszki kartonowe, metki odzieżowe, naszywki, nalepki, zdobiny, kody kreskowe, kody paskowe.

http://www.sankra.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 03 grudnia 2003

wyróżnij stronę

Schroder Polska

Produkcja i sprzedaż etykiet papierowych, wszywek tkanych, drukowanych, taśm, gum, smyczy, plomb plastikowych i aluminiowych, Sprzedaż jedwabiu naturalnego, dekoracyjnego, obiciowego itp. hurt i detal

http://www.schroeder.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 21 października 2004

wyróżnij stronę

Setavia - Włoskie szale i chusty

Firma Setavia oferuje Włoskie chusty i szale wykonane z jedwabiu najwyższej jakości. Ich kolekcje są limitowane - z każdego wzoru jest tylko kilka szali i już nigdy się nie powtórzą.

http://setavia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Sklep z tkaninami Fashion Colors

Prezentujemy Państwu hurtownię tkanin z bogatym doświadczeniem. Działamy ponad 12 lat na rynku. Udostępniamy Państwu tkaniny pościelowe (bawełniane) cieszące się dużą popularnością ze względu na delikatność i odporność na ścieranie. Nasze tkaniny bawełniane charakteryzują się certyfikacją. Pochodzą głównie od krajowych, jakościowych producentów. Służymy wsparciem przy wyborze tkanin na fartuszki, poduszki, kocyki dziecięce. Dysponujemy również dzianinami sukienkowymi, swetrowymi, tkaninami z cekinami.

https://fashioncolors.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2019

wyróżnij stronę

Skóra z krokodyla, skóry z krokodyli, skóry

Skóry z krokodyli, aligatorów. Wyroby ze skór gadzich - Crocodesign - torba z krokodyla, torba z aligatora, luksusowa torba, cites, prawdziwa skóra, krokodyl,skóra zebry,

http://www.crocodesign.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 maja 2008

wyróżnij stronę