Wyniki 41 - 47 z 47 posortowane wg tytułu

Szaliki, Apaszki - Blog modowy Kochamszale.pl

Blog "Kochamszale" został założony przez młodą kobietę, która bardzo lubi eleganckie szala. Na jej stronie internetowej publikuje współczesne stylizacje oraz ciekawostki o sposobów zawiązywania szali. Opisuje również historię chusty oraz szala. Ponadto charakteryzuje najpopularniejsze materiały wykorzystywane do wytwarzania szali i apaszek. Posty są pełne możliwościami ulepszenia każdej kreacji. Ta witryna Online to miejsce, gdzie pojawiają się wiadomości o wybornych szalikach oraz interesujących wzorach apaszek jedwabnych. Akcesoria to wyjątkowo istotny aspekt damskiego wyglądu, z tego powodu Panie zaopatrują się w ich duże ilości. Takie tendencje...

http://kochamszale.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 września 2015

wyróżnij stronę

Tanie tkaniny - Otula.pl

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dystrybucji różnorodnych kolorystycznie, wysokiej jakości tkanin, z których można wykonać niepowtarzalne zasłony, obrusy, poduszki i inne dekoracje. Zapewniamy również tkaniny dla dzieci oraz pościel dziecięcą. Gwarantujemy naszym klientom zarówno szeroki asortyment tkanin, jak też szybką realizację wszystkich zamówień. Dystrybuujemy tkaniny dekoracyjne oparte na niepowtarzalnych wzorach.

http://otula.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2014

wyróżnij stronę

tkaniny

Oferujemy pełną gamę dzianin polarowych i futerkowych stosowanych w przemyśle odzieżowym. Flausz, ortalion, podszewki poliestrowe, podszewki siatkowe, dzianiny na odzież sportową, mikrofibra, jeans

http://www.tkaniny.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2001

wyróżnij stronę

Tkaniny dekoracyjne - sklep Orient Fashion

Sklep internetowy oferujący szeroki wybór materiałów i tkanin dekoracyjnych, hurt i detal. W ofercie satyna, dzianina punto, jeans, tafta, szyfon, żorżeta, sztruks i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

http://orientfashion.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Tkaniny Vegpol – tkaniny dekoracyjne, zasłonowe, woale...

Vegpol produkuje tkaniny dekoracyjne drukowane. W ofercie tkaniny dekoracyjne – satyny, żakardy, woale, tkaniny zasłonowe, obrusowe, tkaniny pościelowe, druk transferowy.

http://www.vegpol.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2004

wyróżnij stronę

Tomark-tex.com

TOMARK to firma, która od wielu lat zajmuje się wyposażeniem hoteli, moteli, domów wczasowych, parków wodnych, gabinetów odnowy biologicznej, spa w artykuły tekstylne. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży włókienniczej i ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Przedstawiamy zawsze w pełni dopracowaną ofertę do potrzeb klienta. Mamy szerokie możliwości wyprodukowania takich artykułów, jakie są potrzebne naszemu klientowi. Zapoznaj się z bogatą ofertą naszych tekstyliów na stronie internetowej firmy.

http://tomark-tex.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Wistil - Zakłady Przemysłu Jedwabniczego w Kaliszu

Producent tkanin syntetycznych i mieszanych, dzianin i wyrobów żakardowych.

http://www.wistil.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 28 grudnia 2000

wyróżnij stronę