Wyniki 1 - 10 z 55 posortowane wg tytułu

Aparatura medyczna i rehabilitacyjna.

Witryna firmy Eres Medical, dystrybutora sprzętu medycznego. Informacje na temat szerokiej gamy produktów dla szpitali, klinik, sanatoriów.

http://www.eresmedical.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 01 lutego 2001

wyróżnij stronę

Aparaty do mierzenia ciśnienia

Sprawdź najlepsze dostępne na rynku aparaty do mierzenia ciśnienia. Nasz sklep internetowy oferuje wyłącznie markowe ciśnieniomierze, sprawdzone przez rzesze ludzi i użytkowników na całym świecie. Sprawdź już dziś - zapraszamy!

http://cisnieniomierze24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 września 2011

wyróżnij stronę

Autoklawy

Sklep stomatologiczny - dystrybutor sprzętu dla gabinetów stomatologicznych oraz naprawa sprzętu dentystycznego Poznań. W naszej ofercie znajdują się między innymi: unity stomatologiczne, końcówki NSK i KaVo, monitory LCD, kompresory, skalery, asystory i foteliki, autoklawy oraz endometry.

http://www.med-tim.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 października 2009

wyróżnij stronę

BAUMI OPTYK zakład optyczny w Krapkowicach

Specjalizujemy się w wykonywaniu okularów korekcyjnych do korekcji wad refrakcji. Naszą pracę szczególnie doceniają klienci z dużymi problemami w widzeniu. Okulary korekcyjne traktujemy jako protezy refrakcyjne a co za tym idzie są bardzo indywidualnie wykonywane z uwzględnieniem wszystkich parametrów budowy twarzy klienta, soczewek optycznych oraz opraw okularowych. Właściwe wykształcenie, wysoka jakość materiałów i usług oraz ciągłe pogłębianie wiedzy w dziedzinie optyki i nowych materiałów pozwala nam zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

http://baumioptyk.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 15 lipca 2010

wyróżnij stronę

Bechtold

Wieloletnie doświadczenie jakim dysponujemy pozwala nam dostarczać sprzęt medyczny najwyższej jakości. Cały czas dodajemy nowe produkty do naszej oferty oraz staramy się poprawiać jakość naszej obsługi. Wśród produktów jakie oferujemy są te związane z dermatoskopią, mikrodermabrazją, flebologią i wieloma innymi dziedzinami medycyny. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą.

http://bechtold.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

CarePump

Przedsiębiorstwo CarePump z punktami sprzedaży w Krakowie i Łodzi, to firma świadcząca usługi w zakresie sprzedaży aparatów do drenażu limfatycznego dla swoich klientów prywatnych oraz biznesowych. Firma w swojej ofercie posiada aparaty 4-,6- i 8- komorowe a także akcesoria, takie jak min. różnego rodzaju mankiety, rozdzielacze czy rozszerzacze do mankietów. Firma udziela także serwisów zakupionych urządzeń.

https://carepump.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2021

wyróżnij stronę

Ciśnieniomierz naramienny - mamcisnienie.pl

Specjalnością naszej strony internetowej mamcisnienie.pl jest prezentowanie naszym użytkownikom rzetelnych informacji dotyczących ciśnieniomierzy, które dostępne są na rynku. Na stronie można poznać cechy poszczególnych typów ciśnieniomierzy, co pozwala na właściwe wyselekcjonowanie takich, które będą spełniać oczekiwania użytkowników. Na stronie można poznać zarówno poradniki a także różnego rodzaju porady a także opinie klientów.

http://mamcisnienie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2017

wyróżnij stronę

CPAP Sprzęt medyczny Respimed

Nasza firma, jako jedyna w Polsce zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego firmy Philips Respironics. Towar wysyłamy błyskawicznie do klientów z całej Polski. Przy tym możemy zagwarantować wysoką jakość produktów i ich bezawaryjne działanie. Sprzęt jest skuteczny i w dużej mierze ułatwia oddychanie. Polecamy urządzenia medyczne wykorzystywane w leczeniu bezdechu sennego, tlenoterapii i nebulizacji.

http://respimed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2016

wyróżnij stronę

Domowe Uzdrowisko - masażery, rehabiitacja

Domowe Uzdrowisko jest dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu leczniczo – rehabilitacyjnego ekskluzywnej niemieckiej marki. Poprzez doświadczenie i bogatą wiedzę naszych pracowników jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki profesjonalnemu podejściu i wysokiej skuteczności naszych produktów zaufaniem obdarzyło nas już setki klientów. Pozwól nam zadbać o Twoje zdrowie

http://domowe-uzdrowisko.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Draeger

Strona firmy produkującej sprzęt medyczny. Oferty produktów, serwis.

http://www.draeger.com.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2001

wyróżnij stronę