Wyniki 1 - 10 z 17 posortowane wg tytułu

Adrenaltika - kursy pierwszej pomocy

Adrenaltika działa na terenie całego kraju i jest szybko rozwijającą się grupą szkolącą w zakresie pierwszej pomocy i ratownictwa. Projekty szkoleniowe realizują wykwalifikowani instruktorzy, specjaliści z zakresu medycyny ratunkowej i ratownictwa specjalistycznego (wysokościowego, technicznego, wodnego, lodowego itp.). Trenerzy Adrenaltika należą do międzynarodowego grona 40 tysięcy wykwalifikowanych instruktorów-ratowników Emergency First Response. Uratowaliśmy niejedno życie. Teraz pomagamy ratować je innym.

http://www.adrenaltika.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Alarm - System alarmowy dla osób starszych.

Alarmy Monitoring 20 zł/mc Cały Kraj ! Zabezpieczenie i Ochrona domu mieszkania firmy mienia osób - Systemy Alarmowe, Linia Życia, Przycisk w Sieci

http://www.ochrona.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lipca 2012

wyróżnij stronę

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego w Bytomiu

Informacje o historii i działalności interwencyjnej, prewencyjnej i szkoleniowej, wykaz Okręgowych Stacji Ratownictwa Górskiego, dane o wykorzystywanym sprzęcie.

http://www.csrg.bytom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Centrum Szkoleń Medycznych w Łodzi

Profesjonalne szkolenia medyczne. Kursy ALS, ILS, BLS-AED, ACLS, BLS, PALS, szkolenia dla ratowników medycznych. Certyfikowany ośrodek szkoleniowy Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Punkty edukacyjne.

http://www.csmed.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

Fundacja EUROINFORMACJA - akcje charytatywne

Ogólnopolskie akcje charytatywne na rzecz poprawy standardu życia ludzi, w tym związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem (np. z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej). Zaproszenie do współpracy kierowane do organizacji pozarządowych, samorządów, podmiotów gospodarczych. Organizowanie finansowania (dotacje Unii Europejskiej, sponsorzy) projektów zgłaszanych przez wnioskodawców. Szczególnie warto korzystać z profesjonalnie przygotowywanych analiz zjawisk społecznych i gospodarczych (m.in. dotyczących hazardu, finansów). Propagowanie na forum ogólnopolskim i europejskim społecznej odpowiedzialności biznesu w aspekcie ekonomicznym, społecznym...

http://www.europe-today.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 października 2008

wyróżnij stronę

KURSY MEDYCZNE ALS, EPLS, ILS, BLS-AED

CERTYFIKOWANE PRZEZ EUROPEJSKĄ RADĘ RESUSCYTACJI SZKOLENIA MEDYCZNE Z ZAAWANSOWANYCH ZABIEGÓW RESUSCYTACYJNYCH. SZKOLENIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

http://web.mac.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2009

wyróżnij stronę

Podhalańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Strona zawiera informacje o strukturze i o działalności pogotowia, przepisy dla ratowników, galerię, linki do podobnych stron.

http://www.wopr.nowytarg.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Przychodnianovet.pl

Nasz przychodnia weterynaryjna we Wrocławiu działa już od wielu lat. Pozwoliło nam to zdobyć bogate doświadczenie w opiece nad zwierzakami. Personel, który u nas pracuje jest najlepszy i stawia zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt na pierwszym miejscu. Dołącz do zadowolonych klientów naszej przychodni. Zapraszamy!

http://www.przychodnianovet.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 grudnia 2014

wyróżnij stronę

ratownictwo chemiczne

pierwsza pomoc , ratownictwo chemiczne

http://www.ratownictwochemiczne.neostrada.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Ratownictwo medyczne - www.ratmed.pl

Medycyna ratunkowa , pierwsza pomoc , największa galeria zdjęć ratowniczych w sieci , forum dyskusyjne. To wszystko w jednym serwisie - RATMED.PL

http://www.ratmed.pl

Kategorie:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2004

wyróżnij stronę