Wyniki 1 - 10 z 362 posortowane wg tytułu

Z.P.H.U. Jacek Majda

Majda Tartak to przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem na rynku, oferuje bardzo bogaty wybór produktów z drzewa liściastego i iglastego. Proponujemy drzewo opałowe, w bardzo atrakcyjnej cenie i wiele produktów innych, które są niezbędne w meblarstwie czy budownictwie. Posiadamy własny transport zakupionych produktów, więc jeżeli szukasz dobrej jakości drzewa na opał lub innych produktów to nie zwlekaj dłużej tylko skontaktuj się z najlepszym tartakiem na Podkarpaciu jakim jest Majda Tartak. Zapraszamy serdecznie.

http://www.tartakmajda.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 listopada 2015

wyróżnij stronę

Znaki drogowe, Geosyntetyki, Malowarki drogowe

ZNAKI DROGOWE Dostarczamy i montujemy pionowe oznakowanie dróg, ulic, parkingów i lotnisk. Oferujemy wysokiej jakości znaki, wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Wykonujemy znaki specjalne oraz tablice reklamowe na życzenie lub według projektu klienta. GEOSYNTETYKI Prowadzimy sprzedaż oraz fachowe doradztwo w dziedzinie geosyntetyków. Oferujemy najwyższej jakości geowłókniny z polipropylenowych włókien ciągłych, wysokowytrzymałe geotkaniny i geosiatki, maty przeciwerozyjne i drenujące, geokompozyty do zbrojenia i naprawy nawierzchni bitumicznych, geokraty komórkowe oraz geosyntetyki specjalistyczne.

http://siman.pl

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 14 listopada 2006

wyróżnij stronę

Zlecenia Budowlane - zleceniabudowlane24h.pl

Serwis budowlany wpierający takie zlecenia jak budowa domu i wykończenie wnętrz. Użytkownicy mogą za pośrednictwem strony składać bezpłatne zapytania ofertowe na oraz kupować tanie materiały budowlane. Wszystkie zapytania ofertowe przesyłane są firmom z branży budowlanej i wykończeniowej.

http://www.zleceniabudowlane24h.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 lipca 2013

wyróżnij stronę

Zbiorniki żelbetowe szczelne, szamba, zbiorniki na

Budujemy zbiorniki żelbetowe szczelne na gnojowicę i gnojówkę,szamba,przepompownie. Zbiornik na oczyszczalnie ścieków.Zbiorniki przeciwpożarowe.Zbiorniki na wodę i inne.

http://zbiorniki.pop.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lutego 2008

wyróżnij stronę

Zbigniew Natkawiec MONTER

Priorytetem firmy Monter jest sprzedaż wysokiej jakości materiałów budowlanych a dokładnie: sklejek szalunkowych, płyt trójwarstwowych, płyt antypoślizgowych, płyt osb, dźwigarów itp. Nasza firma importuje wyżej wymienione produkty z różnych krajów, głównie z Rosji natomiast naszymi klientami poza firmami budowlanymi z Polski są inne kraje Europejskie. Działamy na rynku budowlanym od 2004 roku, 11 lat istnienia umożliwiło nam dopasowanie oferty dla każdego klienta. Monter to gwarancja niskich cen oraz wysokiej jakości produktów.

http://sklejkaszalunkowa.pro

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2015

wyróżnij stronę

Zawiesia Pasy Transportowe

Od lat specjalizujemy sie w produkcji zawiesi poliestrowych oraz pasów transportowych. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

http://www.centrum1.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 listopada 2005

wyróżnij stronę

zawiesia

Polsling - firma sprzedająca zawiesia, liny, liny stalowe, nieodkrętne oraz hydraulikę siłową.

http://www.polsling.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2005

wyróżnij stronę

Zakład Usługowy Wod-Bud - Instalacje

Firma WOD-BUD swoją działalność rozpoczęła w 1992r. Od samego początku specjalizujemy się w budownictwie inżynierii środowiska i budownictwie ogólnym.

http://wodbud-klinski.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Zakład Projektowo-Usługowy

Projekty i dokumentacje techniczne w pełnym zakresie: obiektów gospodarki wodno-ściekowej, budownictwa mieszkaniowego i komunalnego, stacji uzdatniania wody, kotłowni c.o., obiektów inżynieryjnych.

http://www.iwra.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 września 2005

wyróżnij stronę

Zakład Kamieniarski Zbigniew Siedlecki - Wołczyn

Zakład Kamieniarski Zbigniew Siedlecki z Wołczyna zajmuje się kompleksową obróbką kamienia naturalnego. Oferujemy nagrobki,pomniki,posadzki,parapety,schody,kominki.Usługi:montaż,cięcie,szlifowanie.Sprzedaż bloków granitowych.

http://www.siedlecki.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 września 2009

wyróżnij stronę