Krakfloor

Rodzinna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wykonywaniu posadzek z żywic epoksydowych i poliuretanowych. Jeśli szukasz wytrzymałych i łatwych w utrzymaniu posadzek do biur, hal, garaży czy mieszkań, sprawdź ofertę firmy Krakfloor na stronie http://krakfloor.pl/

https://krakfloor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2022

Fornir kamienny - tapety kamienne Aurora Stone

Aurora Stone dystrybutor forniru kamiennego i tapet z kamienia naturalnego. W stałej ofercie ekologiczny, elastyczny fornir kamienny w różnych deseniach w zależności od kamienia z jakiego został wykonany. Fornir kamienny transparentny wykorzystywany do podświetleń.. Tapety kamienne odporne na warunki atmosferyczne można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków jako elewację.

https://aurorastone.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2022

City-guide.info

Na stronie internetowej www.city-guide.info publikowane są serie artykułów uwzględniających atrakcje turystyczne, warte zobaczenia zarówno w polskich miastach oraz tych zagranicznych. Dzięki nim dowiesz się jakie najpopularniejsze muzea, pomniki historyczne oraz miejsca kultury trzeba odwiedzić, będąc turystą. Strona obejmuje najczęściej odwiedzane atrakcje turystyczne w Warszawie i Krakowie, a także w Berlinie, Paryżu, Rzymie, Londynie czy Nowym Jorku.

https://city-guide.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 grudnia 2022

Invictus-technologies.pl - Usuwanie niewybuchów

Nasza firma Invictus Technologies świadczy usługi saperskie na terenie całej Polski. Nierozminowane niewybuchy i niewypały stanowią realne zagrożenia dla życia ludzkiego, ale także zagrażają bezpieczeństwu w przypadku powstawania nowych inwestycji budowlanych. Stąd też prowadzimy nadzór saperski przy powstających budynkach. Wykwalifikowany zespół saperów zajmuje się wyszukaniem, unieszkodliwieniem i oczyszczeniem terenu z przedmiotów pochodzenia wojskowego. Nasze usługi wykonywane są zarówno na terenach leśnych, jak i w miejscach przeznaczonych pod inwestycje.

https://invictus-technologies.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 grudnia 2022

SONTO Mariusz Szczepanik Michał Woźniak Spółka Cywilna

Dostarczamy ogrodzenia mobilne, odbojniki stalowe oraz różnorodne słupki i barierki drogowe. Obsługujemy także zakłady penitencjarne zaopatrując je w Koncertinę i inne typy agresywnych zasieków.

http://www.sonto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2022

Troskliwirodzice.com - Położna Poznań

Pani Natalia Antonić, wiedząc jak wielkim wyzwaniem dla kobiety jest ciąża i macierzyństwo, i ile pomocy od zaufanej doświadczonej osoby jest wówczas niezbędne - oferuje na terenie Poznania usługi wykwalifikowanej położnej, służąc całodobową pomocą w okresie ciąży, porodu, połogu i wczesnego macierzyństwa. Jako doświadczona położna rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące porodu, po porodzie - pomoże w opiece nad noworodkiem, zapozna z technikami pielęgnacji oraz chustonoszenia. W ramach opieki poporodowej pani Natalia oferuje porady laktacyjne zawsze gdy pojawiają się problemy z karmieniem piersią.

https://troskliwirodzice.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2022

Work Hostels Sp. z o.o.

Work Hostel zapewnia pomoc pracodawcom działającym na terenie okolic Trójmiasta, Gdańska, Gdyni i Pruszczu Gdańskiego, oferując im zorganizowane noclegi pracownicze. Klienci mogą wynająć zarówno pojedyncze pokoje dla pracowników, jak i wieloosobowe mieszkania czy hotel pracowniczy. W ten sposób można zlokalizować poszczególne osoby zatrudnione w jednym miejscu, co niweluje problemy logistyczne. Firma oferuje kwatery pracownicze zróżnicowane pod kątem wyposażenia i lokalizacji obiektu, co zapewnia dobrą komunikację i niedaleką odległość od miejsca pracy.

https://workhostels.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2022

faktury-online.com.pl

Program do fakturowania online Comarch ERP XT Prowadząc działalność zależy nam na nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach, które będą wspierały i pomagały rozwijać biznes. Comarch ERP XT to program przeznaczony dla małych i średnich firm, który znacznie przyspiesza i usprawnia codzienne obowiązki. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w prosty sposób wystawić fakturę online bez konieczności przebywania w biurze. Wystarczy laptop, tablet lub smartfon z dostępem do internetu. Bez względu na to gdzie się znajdujemy, możemy wystawiać faktury VAT, faktury proforma, zaliczkowe, walutowe czy faktury VAT marża. Wystarczy wpisać numer NIP, a dane kontrahenta...

https://faktury-online.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2022

Hydro-Dom

Hydro-Dom oferuje wysokiej jakości armaturę łazienkową. W ofercie znaleźć można ceramikę, armaturę, wanny, kabiny prysznicowe, lustra, meble łazienkowe i wiele innych produktów. Zapewniamy nowoczesny design i najwyższą jakość. Zapoznaj się z ofertą i już dziś wybierz się do nas na zakupy. Zapraszamy.

http://www.hydro-dom.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2022

Męska Klinika - Terapia zastępcza testosteronem

Terapia zastępcza testosteronem to dla wielu mężczyzn po 30 roku życia poprawa aktywności fizycznej, mentalnej i zdrowotnej. Sprawdź jakie są wskazania i przeciwskazania a nade wszystko korzyści z Terapii Zastępczej Testosteronem (TRT – Testosterone Replacement Therapy) na stronie meskaklinika.pl i dowiedz się, czy Hormonalna terapia testosteronem jest dla Ciebie.

https://meskaklinika.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 listopada 2022