Anna Kowska - psychoterapeuta

Anna Kowska-Polańska psychoterapeuta Wrocław świadczy w swoim gabinecie i poradni usługi dla osób potrzebujących wsparcia w radzeniu sobie z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Ofertę swoją kieruje do osób doświadczających trudności w relacjach partnerskich, rodzinnych, społecznych, doświadczających zaburzeń zachowania, nastroju oraz kryzysów życiowych, trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzeń lękowych i innych zaburzeń emocjonalnych. Oferta ta jest w postaci psychoedukacji, różnego rodzaju szkoleń oraz konsultacji indywidualnych lub terapii grupowej. Występuje też jako forma warsztatów psychologicznych czy arteterapeutyczne. Wykorzystuje...

http://annakowska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2017

Kosztorysowanie

Firma nadzory-piotrowski zajmuje się prowadzeniem inwestycji budowlanych wszelkiego rodzaju oferując swoim Klientom specjalistyczne usługi przy realizacji inwestycji. Działa na terenie Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Usługą, która najczęściej jest realizowana na tym terenie to występowanie jako kierownik budowy Poznań lub inspektor nadzoru Poznań. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wykonuje kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie czy też kosztorysy budowlane. Kosztorysowanie zawiera jedna z podstawowych ofert. Na etapie projektowania inwestycji świadczy usługi doradcze. Przy większych realizacjach ofertą obejmuje teren całego...

http://nadzory-piotrowski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2017

Elmer

Działalność firmy opiera się przede wszystkim na wykonywaniu usług elektrycznych w postaci instalacji elektrycznych i logicznych dla budynków mieszkalnych, obiektów usługowych oraz obiektów przemysłowych. Przede wszystkim zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby klientów.

http://elmer.slupsk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2017

Filmy online

Strona z filmami i serialami online w jakości HD. Strona zawiera odtwarzacz z wyborem jakości odtwarzania. Sam wybierasz jakość HD lub LQ w odtwarzaczu.

http://nkino.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2017

Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą jednoosobową firmę , Spółkę cywilną lub jawną a może Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością potrzebne Ci biuro rachunkowe. Prawidłowe a przede wszystkim terminowe rozliczanie firmy z Urzędem Skarbowym to bezpieczeństwo finansowe Twojej firmy. Przy tak dużej ilości stale zmieniających się przepisów podatkowych i prawnych związanych z prowadzeniem działalności Biuro rachunkowe jest niezbędne. Jeśli poszukujesz sprawdzonego biura rachunkowego w Nowym Sączu polecamy Biuro rachunkowe Abak. Oferujemy pełną księgowość dopasowaną do Twoich potrzeb ale co ważne oferujemy możliwość rachunkowości online.

http://www.abak.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lutego 2017

Ziemovit - niech żyje ogród

Każdy posiadacz kawałka ziemi czy to w formie przydomowego ogródka, czy też w ramach prowadzenia działalności rolniczej musi mieć świadomość, że bez odpowiednich środków ochrony roślin oraz tych odpowiedzialnych za ich wzrost, nie ma szans na pełnie szczęścia z jej posiadania.

http://www.ziemovit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lutego 2017

Komornik Szczecin - Centrum Łukasz Pauch

Rewirem Komornik Szczecin - Centrum Łukasz Pauch jest właściwość Sądu Rejonowego Szczecin - Centrum. Każdy wierzyciel jednak ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

https://www.szczecinskikomornik.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lutego 2017

Www.delamode.pl

Zapraszam do ciekawej lektury na moim blogu. Znajdziesz tutaj wszystko, co kochają kobiety, czyli moda i uroda. Posiadam także specjalny kącik dla panów, w którym także uchylam rąbka tajemnicy dotyczących mody dla nich. Moim celem jest pokazanie najmodniejszych stylizacji i zainspirować każdego do podążania za modą utrzymując indywidualny styl. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.

http://www.delamode.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lutego 2017

Wydacksiazke.pl - Proste wydanie książki

Strona internetowa wydawnictwa Wydać Książkę, które oferuje możliwość wydania własnej książki bez wychodzenia z domu i załatwiania wielu formalności. Cały proces uproszczony został do wypełnienia formularza i przesłania pliku z treścią książki. Nad resztą czuwa wydawnictwo. Na stronie znajduje się kalkulator wyceny oraz wszelkie informacje dotyczące procesu wydania książki.

http://wydacksiazke.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 lutego 2017

Ink For Beauty Makijaż permanentny

Ink For Beauty to strona, na której znajdziesz informacje o linergistce Ewie Pajka i wykonanym przez nią makijażu permanentnym techniką Long-Time-Liner®. W ofercie znajduje się makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny oczu oraz makijaż permanentny ust. Zabiegi wykonywane są w gabinetach kosmetycznych we Wrocławiu i Zielonej Górze.

http://inkforbeauty.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 lutego 2017