Notariusz Szczecin Paulina Linniczenko Biuro Notarialne...

Kancelaria notarialna Szczecin Paulina Linniczenko to profesjonalne biuro zajmujące się usługami notarialnymi na region Szczecina i okolic. W zakres oferowanych usług wchodzi zarówno spisanie odpowiednich dokumentów (akty prawne, protokoły, wypisy, testamenty i zapiski spadkowe itp.), jak i poręczenie prawne za te sporządzone przez klienta. Dodatkowo istnieje możliwość przechowania informacji i pieniędzy (w złotówkach i euro), jak również uzyskania darmowej porady w sprawie w.w. czynności.

http://pl-notariusz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

Finanse i banki

Strona poświęcona informacjom z branży bankowej. Prześwietlamy i analizujemy oferty, produkty oraz usługi oferowane przez największe banki w Polsce. Zadbaj o swoje finanse.

http://finanseibanki.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

BeWooden

W sklepie www.bewooden.pl znajdą Państwo eleganckie dodatki dla kobiet i mężczyzn. Sprzedajemy drewniane muszki, spinki do mankietów, broszki, bransoletki, paski, wizytowniki, portfele i wiele innych. Wszystkie nasze produkty są ręcznie robione z materiałów o najwyższej jakości i mają dożywotnią gwarancję. Oferujemy również możliwość stworzenia oryginalnego grawerowania. Jeśli szukacie pomysłu na oryginalny i wyjątkowy prezent, koniecznie odwiedźcie nasz sklep: www.bewooden.pl

https://www.bewooden.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

Szkolenie psa Warszawa - Marek Żebrowski

Szkolenie psów mające na celu naukę podstawowych poleceń i poprawnego zachowania. Budowanie więzi pomiędzy właścicielem a psem. Kurs przeprowadzany w naturalnym środowisku zwierzęcia.

http://naukapsa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

Vindicat.pl

Vindicat.pl to platforma służąca samodzielnemu odzyskiwaniu należności z niezapłaconych faktur. Zapewniamy całkowite wsparcie na każdym etapie windykacji - od przedsądowego wezwania do zapłaty, po prowadzenie sprawy w e-sądzie. Zapraszamy do współpracy.

https://www.vindicat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

Purum - profesjonalne sprzątanie

Firma sprzątajaca PURUM świadczy kompleksowe usługi sprzątające zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. W zależności od preferencji klienta możemy użyć własnych, sprawdzonych środków czystości jak i wybranych przez zleceniodawcę. Zapraszamy do kontaktu.

http://purum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

ProDietetica

Poradnia żywieniowa ProDietetica już od kilku lat pomaga swoim pacjentom spełniać swoje marzenia w kierunku uzyskania wymarzonej sylwetki. Korzystając z usług naszych dietetyków możesz być pewny, że schudniesz szybko ale i bezpiecznie. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jak możemy Ci pomóc.

http://prodietetica.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

Jubiler w Lublinie

Strona internetowa Pracowni jubilerskiej w Lublinie. Strona prezentuje usługi świadczone przez Pracownię, czyli naprawę, przeróbkę i wykonanie biżuterii na zamówienie, a także sprzedaż biżuterii złotej, srebrnej. Jubilerzy z długoletnim stażem wykonują obrączki na zamówienie, z ręcznym grawerem. Witryna zawiera katalog obrączek ślubnych marki Stelmach. Obrączki można kupić gotowe lub na zamówienie z własnego złota. Polecamy wszystkim mieszkańcom Lublina i okolic.

http://www.jubiler-zietek.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

Oprogramowanie dla firm - ESC SA

ESC S.A. jest przedsiębiorstwem, w ofercie którego można znaleźć wiele nowoczesnych programów komputerowych ułatwiających prowadzenie własnej działalności. Proponowane jest przykładowo oprogramowanie przeznaczone dla struktur, które zajmują się księgowością, jak również programy skierowane do działań sprzedażowych. Firma specjalizuje się też w świadczeniu szerokiego zakresu usług IT. Proponowana jest między innymi opcja stworzenia aplikacji dopasowanej do potrzeb konkretnego klienta bądź też przygotowania strony internetowej. Ponadto, firma ESC S.A. zajmuje się również serwisowaniem komputerów.

https://escsa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017

Szklane Tarasy

Szklane Tarasy to firma deweloperska w Rzeszowie. Oferuje nowe mieszkania na osiedlu Drabinianka przy ulicy Strażackiej. Mieszkania są na sprzedaż lub wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.

http://www.szklane-tarasy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2017