Geodezja Kraków - Firma geodezyjna GEOPOINT

Jesteśmy firmą geodezyjną działającą na rynku od 2010r na terenie Krakowa i małopolski. Z sukcesem realizujemy inwestycje dla klientów indywidualnych jak również dla sektora mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowo-handlowego. Ilość zakończonych i prowadzonych prac świadczy, że jesteśmy w stanie dotrzymać uzgodnionych terminów, zapewnić wysokiej jakości usługi oraz konkurencyjne ceny. Nasza oferta obejmuje min: Prace Geodezyjno Prawne – ustalenia granic działek – wznowienia znaków granicznych – wyznaczenia punktów granicznych – podziały działek – połączenia działek – rozgraniczenia – wykazy synchronizacyjne (równoważniki) Geodezyjne...

http://geopoint.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2017

Stoiska targowe i handlowe

Firma Brand Creation funkcjonuje na rynku jako producent stoisk targowych. Oferuje klientom projekt, produkcję i montaż stoiska w określonym miejscu i czasie. Ponadto proponuje stałą kontrolę stanu konstrukcji, a nawet magazynowanie stoisk i przygotowywanie ich do kolejnych sezonów lub innych wydarzeń. Firma zachęca do korzystania z usług dodatkowych, do którym można zaliczyć, chociażby stylizację hostess.

http://brandcreation.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2017

Psychoterapia Ursus - psychoterapia-jestem.pl

Gabinet Bez Iluzji zaprasza wszystkich zainteresowanych na skorzystanie z zajęć psychoterapii dla par. Doświadczony psychoterapeuta pomaga osobom w związkach rozwiązywać trudne problemy i poprawić relacje. Nieporozumienia zdarzają się w każdym związku, często jednak wystarczy odpowiednie podejście, aby znów ożywić uczucia i naprawić wzajemne stosunki. Gabinet Bez Iluzji znajduje się w Warszawie i zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

http://www.psychoterapia-jestem.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

Blog o odchudzaniu

Blog, który zawiera masę cennych informacji w zakresie odchudzania. Diety, ćwiczenia, porady do każdej fazy odchudzania, dietetyczne przepisy to tylko część kategorii znajdujących się na blogu. Idealna miejsce dla osób, które odchudzają się w samotności.

https://blog-odchudzanie.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

Pokazy bilardowe - bilardshow.pl

Na stronie bilardshow.pl możesz znaleźć ofertę niezwykłych widowisk bilardowych. Pokazy wykonuje 12-krotny Mistrz Świata w bilardzie artystycznym, więc masz pewność, że będzie to naprawdę widowiskowe show. Możesz spodziewać się zachwycających tricków w najlepszej oprawie. Nasze usługi są jednak szersze, obejmują także wynajem stołów bilardowych, co świetnie sprawdza się na wszystkich imprezach firmowych.

http://www.bilardshow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

Węzły chłonne

Prozdrowotny portal informuje w przystępny sposób skąd się biorą powiększone węzły chłonne szyjne u dorosłych i dzieci. Portal przedstawia szczegółowy opis przypadków oraz dolegliwości związanych z układem odpornościowym organizmu. Wyjaśnia, czy warto martwić się na zapas, jeśli stwierdzone zostaną powiększone węzły chłonne szyi, a także czym są spowodowane powiększone węzły chłonne pod pachami, jak je leczyć, a jak zapobiegać.

http://wezlychlonne.info.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

Mały Format - pokoje dla dzieci

Mały Format jest firmą zajmująca się głównie aranżacją wnętrz dla dzieci. Najważniejszą koncepcją jest projektowanie pomieszczeń, harmonijnych z przestrzenią domu, w którym szkrab będzie czuło się kreatywnie oraz szczęśliwie. Wielki nacisk Mały Format kładzie na stworzeniu przestrzeni, gdzie pomysłowość młodzieńcza będzie dodatkowo potęgowana niezwykłym pomieszczeniem z pomysłowym zasobem. Pokoje dziecięce, bywają nagminnie zapominane w czasie dorosłych modernizacji pokoi, toteż Mały Format zabiega o danie im odpowiedniego ich obszaru w strefie mieszkalnej. Wnętrza dla dzieci to najważniejsza praca dla założycieli Małego Formatu.

http://www.malyformat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

Ubranka dla dzieci

Wysoka jakość to słowo, które jest odzwierciedleniem sklepu internetowego Nietoperek. Od wielu lat mamy okazję tworzyć miękkie i komfortowe ubranka dla najmłodszych, które wyróżnia niesamowite wzornictwo i różnorodna paleta kolorystyczna. Każdy rodzic może liczyć na bezpieczne produkty, które przełożą się również na zadowolenie malucha. Nieustannie zmieniające się trendy skłaniają do tworzenia nowych kolekcji, które podziwiać możesz na naszej stronie.

https://nietoperek.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

Get In Web - marketing hotelowy

Specjalizujemy się w promocji hoteli. Pozyskujemy Państwu klientów indywidualnych oraz biznesowych przez efektywne kampanie linków sponsorowanych. Uruchamiamy kampanie dopiero po kompleksowej analizie działań konkurencji. Dobieramy indywidualne strategie marketingowe, mamy własne narzędzia analityczne, zwiększamy rzeczywiście wskaźnik konwersji. Korzystacie Państwo z agencji o ponad dziesięcioletnim doświadczeniu.

http://www.getinweb.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

Zapalenie trzustki - leczenie i objawy - poradnik medyczny

Portal medyczny zajmuje się takimi problemami, jak rak trzustki, zapalenie trzustki, a także inne choroby, w których motywem przewodnim jest trzustka. Na stronach portalu można odnaleźć informacje dotyczące zarówno leczenia, a także zapobiegania poważnym schorzeniom. Szybko zdiagnozowana przypadłość ma większe szanse na wyleczenie. Dlatego warto korzystać z wszelkich dostępnych danych.

http://zdrowatrzustka.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 maja 2017