Klinika Ortofan - Protetyk Warszawa

Stomatologia, to dziedzina, w której specjalizuje się klinika Ortofan. To tutaj nasi klienci mogą liczyć na profesjonalna obsługę doświadczonych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje dotychczasowe kwalifikacje. Nasz gabinet wypełniony jest fantastyczna atmosfera, a wysokiej jakości sprzęt pochodzący od sprawdzonych i renomowanych producentów jest gwarancja zadowolenia naszych klientów, których grono nieustannie się powiększa.

http://klinikaortofan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2017

Skup aut warszawa - warszawa-skupsamochodow.pl

Firma Skup66 z Warszawy zajmuje się skupowaniem aut używanych, niezależnie w jakim stanie technicznym i ogólnym są Państwa samochody. Jeżeli chcesz pozbyć się swojego samochodu i otrzymać za niego dobrą cenę to skontaktuj się z nami na warszawa-skupsamochodow.pl. Skupujemy auta maksymalnie 15-letnie. Płatność gotówką lub przelewem – to Klient decyduje jak mamy mu zapłacić. Działamy w Warszawie i okolicach. Zapraszamy.

http://warszawa-skupsamochodow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

Czapki reklamowe - respo.pl

Chcesz rozwinąć swoją firmę? Zapewne dobrym pomysłem będzie zakup kilku gadżetów reklamowych, aby móc je dać swoim kontrahentom. Można do tego wykorzystać targi lub inne wydarzenia branżowe, ale niekoniecznie. Mamy nadzieję, że wyprodukowane przez nas formy reklamy przyczynią się bezpośrednio do podniesienia sprzedaży Państwa produktów i utrwalenia w świadomości konsumentów nazw marek czy logo firmy. Zapraszamy na respo.pl.

http://respo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

Pościel do łóżeczka minky - arus.pl

Aruś to miejsce w Internecie, w którym każdy rodzic będzie mógł zakupić najbezpieczniejsze i najbardziej funkcjonalne produkty dla swojego dziecka. Kontrolujemy cały proces produkcji, by zadbać o najwyższą jakość naszych usług. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m. in. pościel niemowlęcą, dziecięcą, beciki, łóżeczka, kołyski, czy mebelki. Skorzystaj z naszych propozycji. Zapoznaj się z promocjami i ofertą wyprzedaży.

https://arus.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

Kancelaria prawa pracy wrocław

Oferujemy porady prawne w zakresie analizy umów o pracę, analizy umów o zakazie konkurencji, analizy kontraktów menedżerskich, badania zasadności zwolnienia, kwestii mobbingu i dyskryminacji, sprawdzania zasadności żądania zapłaty odszkodowania, analizy regulaminów, odprawy przy zwolnieniach grupowych, badania szans wygrania sprawy sądowej. Skontaktuj się z naszą Kancelarią Adwokacką z Wrocławia, by umówić się na wizytę.

http://www.kancelaria-prawa-pracy.wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

Producent Kartonów Waps-Kart

Waps-kart to działający od wielu lat producent opakowań kartonowych oraz kartonów. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana., Oferujemy pudła wszelkiego typu. Możemy dla Państwa wykonać nadruki na kartonach a tekturowe ekspozytory. Współpracujemy i znamy potrzeby wielu branż - wystarczy się z nami skontaktować, a pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj, wielkość oraz grubość kartonu.

https://waps-kart.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

Nowe Domy Białołęka

Specjalnością naszej firmy są usługi developerskie na terenie Warszawy. Specjalizujemy się w niewielkich budynkach szeregowych, zabudowie bliźniaczej oraz budynkach czterorodzinnych. Jesteśmy małą firmą, ale świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele projektów budowlanych w Warszawie- Białołęce oraz w Markach. W celu poznania szczegółów naszej oferty, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą firmą.

http://www.dsm-dewelopment.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

Pokrowiec na deskę do prasowania

Jesteśmy producentem pokrowców na deski do prasowania. Nasze Pokrowce na deski do prasowania dostępne są w wielu sieciach handlowych na terenie Polski, Francji, Niemiec, Belgi, Hiszpani, Wielkiej Brytani, USA oraz Kanady. Jesteśmy obecni na platformach Allegro, Ebay oraz AMAZON na terenie całego świata.

http://pokrowiecnadeske.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

poddasza lublin

Firma usługowa Yacek Jacek Kondraszczuk świadczy kompleksowe usługi budowlane z obszaru remontów i zabudowy poddaszy mieszkalnych. Wykonujemy docieplenia poddaszy przy zastosowaniu wełny mineralnej, montaż folii paraizolacyjnej zapobiegającej ochładzaniu pomieszczeń przez ubytek pary wodnej, a także wykonujemy konstrukcje z profili metalowych pod płyty gipsowe. Podejmujemy się prac wykończeniowych po montażu płyt, szpachlując, przecierając i malując powierzchnie. Zapewniamy najwyższą staranność wykonania usług i jakość zastosowanych materiałów. Gwarantujemy wieloletnią trwałość i estetyczny wygląd wykonanych przez nas konstrukcji. Zapraszamy do...

http://yacek-poddasza.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017

windykacja Chełm

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastiana Żeleźnickiego zaprasza wszystkich klientów poszukujących pomocy w sprawach dotyczących odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku komunikacyjnego. Reprezentujemy poszkodowanych w sprawach mających na celu uzyskanie zadośćuczynienia i odszkodowania za poniesione straty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w sprawach z obszaru odszkodowań i współpracujemy z liczną siatką specjalistów i rzeczoznawców z wielu dziedzin. Dzięki temu wykazujemy wyjątkową skuteczność w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w wielu obszarach. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i rzetelność w każdej powierzonej nam sprawie.

http://www.zeleznicki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2017