Wyniki 1 - 10 z 600 posortowane wg tytułu

Mikropigmentacja włosów - Leczenie wypadania włosów...

Mikropigmentacja włosów - Leczenie wypadania włosów w klinice Medmix to bardzo dobry wybór. Zapomnisz o problemie jakim jest łysienie, wypadanie włosów. Przeszczep włosów wykonują wyłącznie certyfikowani, wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie leczenia chorób włosów. Szczegółowo prowadzone konsultacje pozwalają nam osiągnąć najważniejszy cel - Dobro klienta, jego zadowolenie z wykonanych zabiegów przeszczepu włosów. Zapraszamy do naszej kliniki medycyny włosa w Bielsku - Białej!

http://klinikamedmix.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 kwietnia 2017

Ospa - przyczyny, objawy i leczenie ospy.

Ospa. Przedstawiony tu portal medyczny rzetelnie i fachowo wyjaśnia czym jest ospa wietrzna. Opisuje zarówno najbardziej charakterystyczne objawy ospy, jak i sposoby i czas jej wyleczenia. Portal przedstawia też zagrożenia, jakie niesie za sobą ospa u dzieci, a także informuje jakie powikłania może wywołać ospa u dorosłych. Portal informuje, ale nie zastępuje wizyty u lekarza.

http://chorobaospa.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2017

Portal o diecie oraz zdrowych suplementach i składnikach...

Strona Teraz Dieta to różnorodne porady z zakresu diet oraz zdrowego odżywiania, mające na celu poprawić samopoczucie jego czytelników. Na portalu można odnaleźć także zagadnienia i porady związane z rozwiązywaniem prostych dolegliwości, a także recenzje różnych suplementów i naturalnych składników.

http://terazdieta.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2017

RZS - Objawy i Leczenie Reumatoidalnego Zapalenia Stawów

Portal medyczny dostarcza wyczerpujących informacji na temat tak poważnego schorzenia, jakim jest reumatoidalne zapalenie stawów. Strona internetowa zawiera informacje na tematy związane z RZS objawy, leczenie, najnowsze doniesienia ze świata medycyny. Portal zawiera wiele artykułów, przybliżających cenne informacje dla osób cierpiących na RZS, lub których bliscy chorują na rematoidalne zapalenie stawów.

http://zapaleniestawow.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2017

Trening EMS Wrocław

Elektrostymulacja mięśni, trening EMS i wiele innych przydatnych rzeczy znajdziecie Państwo w 21 Speedbodytec we Wrocławiu. Jak przebiega trening i na czym to polega? Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie internetowej.

http://www.speedbodytec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 kwietnia 2017

Acyklowir

Z tej witryny może skorzystać każdy, kto stosuje leki z zawartością substancji o nazwie acyklowir. Na witrynie opisane zostały wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące tej substancji leczniczej. Ze strony dowiemy się, co to w ogóle jest acyklowir i na czym polega jego działanie. Poza tym witryna opisuje główne zalecenia do stosowania leków z tą substancją. Na stronie znajdziemy też takie ważne informacje jak acyklowir przeciwwskazania oraz acyklowir działania niepożądane. Witrynę należy traktować, jako swego rodzaju bazę wiedzy na temat substancji leczniczej acyklowir. Strona opisuje również podstawowe leki zawierające acyklowir.

http://acyklowir.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 listopada 2013

wyróżnij stronę

AGA Analytical - pipety, sprzęt laboratoryjny z Ameryki...

Sprzedaż, serwis - wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny i aparatura naukowo-badawcza. Chromatografy jonowe, kolumny, wyciągi laboratoryjne, ekstraktory, liofilizatory wytrząsarki, inkubatory, pipety automatyczne, komory laminarne, sprzęt laboratoryjny.

http://www.aga-analytical.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 24 lutego 2004

wyróżnij stronę

Akcesoria medyczne

Opiekowanie się osobami przewlekle chorymi to duże obciążenie. Powoduje to przede wszystkim konieczność wysiłkowej pracy i podnoszenia pacjenta. Dla wielu osób może być to duże utrudnienie i to zwłaszcza przy normalnym łóżku. Dlatego jeżeli chcemy poprawić zarówno komfort osoby chorej oraz swój to warto zainwestować w akcesoria medyczne i łóżka ortopedyczne. Strona poświęcona jest temu zagadnieniu i skupia się na najważniejszych rzeczach z tego zakresu.

http://medoakcesoria.blogspot.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 marca 2015

wyróżnij stronę

AKCJA SOS! Prawdziwy Wortal Akcji...

Wortal dla wszystkich potrzebujacych pomocy i mogacych ja zaoferowac...

http://www.akcjasos.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 marca 2001

wyróżnij stronę

Akupunktura wg tradycyjnej medycyny chińskiej

Terapia według zasad medycyny chińskiej: akupunktura i dietetyka. Nie każda osoba wykonująca zabieg akupunktury jest jednocześnie terapeutą medycyny chińskiej. Istnieje wiele mitów na temat akupunktury, utrwalanych przez osoby słabo zorientowane w temacie. Staramy się rozwiać wątpliwości i pokazać czym jest akupunktura w tradycyjnej medycynie chińskiej. Oferujemy holistyczne i zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta.

http://www.barbarawypart.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 czerwca 2012

wyróżnij stronę