Wyniki 1 - 10 z 456 posortowane wg tytułu

Gronkowiec

Portal medyczny kompleksowo informuje o tematyce gronkowca. Publikowane wiadomości są rzetelne i wyczerpujące. Portal opisuje czym jest gronkowiec złocisty, czym gronkowiec skórny, jakie są objawy gronkowca, jak leczyć to schorzenie i wiele innych. Zainteresowane osoby znajdą tam wszystko, czego potrzebują na temat wszystkich odmian gronkowca.

http://gronkowiec.edu.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2017

Grzybica pochwy - zdrowie kobiety

Portal medyczny informujący jak groźna może być grzybica pochwy w ciąży. Dzięki informacjom zawartym na tej stronie, dowiemy się jakie są objawy grzybicy pochwy, których nie wolno bagatelizować na żadnym stadium. Strona informuje nas jakie są przyczyny tej choroby oraz w jaki sposób najlepiej przeprowadzić leczenie grzybicy, która może być niebezpieczna dla każdej kobiety.

http://kandydozy.org.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2017

Poznaj Zespół Downa

Portal dedykowany jest osobom, które mają na co dzień kontakt z ludźmi cierpiącym na zespół Downa. Dzięki portalowi możemy się dowiedzieć jakie są przyczyny zespołu Downa. Można dokładnie poznać jakie są objawy zespołu Downa. Dzięki portalowi poznamy pełną problematykę związaną z zespołem Downa. To prawdziwe kompendium rzetelnych informacji, przygotowanych w przystępny sposób.

http://poznajzespoldowna.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 maja 2017

wyróżnij stronę

Zapalenie trzustki - leczenie i objawy - poradnik medyczny

Portal medyczny zajmuje się takimi problemami, jak rak trzustki, zapalenie trzustki, a także inne choroby, w których motywem przewodnim jest trzustka. Na stronach portalu można odnaleźć informacje dotyczące zarówno leczenia, a także zapobiegania poważnym schorzeniom. Szybko zdiagnozowana przypadłość ma większe szanse na wyleczenie. Dlatego warto korzystać z wszelkich dostępnych danych.

http://zdrowatrzustka.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 maja 2017

Zdrowe zatoki - poradnik medyczny

Specjalistyczny portal zajmujący się leczeniem zapalenia zatok, tworzony jest przez ekspertów. Dzięki niemu skutecznie można wyleczyć zapalenie zatok szczękowych oraz przewlekłe zapalenie zatok. Podawane są tam sprawdzone metody, które sprawdzają się w praktyce. W ten sposób w szybkim tempie można wyleczyć zapalenie zatok u dzieci, ale także poznać przyczyny takich dolegliwości.

http://zdrowezatoki.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2017

4Flex na bolące kolana

Sprawne stawy to możliwość wykonywania fizycznej pracy, uprawiania sportu i rekreacji, cieszenia się pełnią życia. Niestety, z upływem lat ich sprawność w naturalny sposób powoli maleje. Na ich stan mają też wpływ znoszone obciążenia i przebyte urazy. Przyczyną pojawiającego się z czasem bólu, a potem ograniczenia ruchomości stawów, są zmiany zwyrodnieniowe tkanki chrzęstnej i za mała ilość substancji smarujących. Bezpośrednią przyczyną tych zmian jest niedostatek kolagenu, najważniejszego białka tkanki łącznej człowieka. To właśnie kolagen odpowiedzialny jest za produkcję mazi stawowej oraz stan elementów stawów: ścięgien, mięśni, kości, a przede...

http://4flex.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 lipca 2013

wyróżnij stronę

ACUMOBIL- wózki i skutery elektryczne dla niepełnosprawnych

Wózki i skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych i uniwersalne, duży wybór, atrakcyjne ceny.

http://www.acumobil.hg.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2005

wyróżnij stronę

Acyklowir

Z tej witryny może skorzystać każdy, kto stosuje leki z zawartością substancji o nazwie acyklowir. Na witrynie opisane zostały wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące tej substancji leczniczej. Ze strony dowiemy się, co to w ogóle jest acyklowir i na czym polega jego działanie. Poza tym witryna opisuje główne zalecenia do stosowania leków z tą substancją. Na stronie znajdziemy też takie ważne informacje jak acyklowir przeciwwskazania oraz acyklowir działania niepożądane. Witrynę należy traktować, jako swego rodzaju bazę wiedzy na temat substancji leczniczej acyklowir. Strona opisuje również podstawowe leki zawierające acyklowir.

http://acyklowir.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 listopada 2013

wyróżnij stronę

Akademia bólu głowy i migreny - serwis informacyjno-edukacyjny

Celem serwisu jest edukacja i informacja o nowych i sprawdzonych sposobach leczenia schorzeń bólu głowy i migreny. Kontakt ze specjalistą, najnowsze informacje o schorzeniach, objawach, diagnozie, sposobach leczenia, lekach, gabinetach lekarskich.

http://www.migrena.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2003

wyróżnij stronę

Alergia

Poznaj moją historię choroby od wypadku do wyleczenia, jak wyleczyć gronkowcowe zakażenie kości. Alternatywne metody leczenia - gronkowiec, staphylococcus, nowotwór, rak, astma, alergia, cukrzyca, choroby serca, choroba wieńcowa, miażdżyca, otyłość.

http://www.zdrowie.strona.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2005

wyróżnij stronę