Wyniki 1 - 10 z 480 posortowane wg tytułu

Co to jest udar mózgu?

Określenie "udar mózgu" zna każdy i wydaje się, że każdy wie, czym jest. Kiedy jednak komuś się przytrafia, okazuje się, że nie wszyscy umieją go prawidłowo rozpoznać i zareagować we właściwy sposób. Dlatego warto dowiedzieć się więcej i sprawdzić informacje na tej stronie: czym jest udar słoneczny (inaczej cieplny), niedokrwienny, prawostronny lub lewostronny i jakie są objawy udaru.

https://udarmozgu.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lipca 2018

Endometrioza objawy - sprawdź endometriosis.net.pl

Endometrioza to choroba, której żadna kobieta nie powinna bagatelizować. Coraz więcej mówi się o tym, jak wygląda leczenie endometriozy, jakie są objawy endometriozy i jak się przed nią ustrzec. Informacje znajdziesz na eksperckim portalu, obalającym mity i przedstawiającym najnowsze fakty odnośnie tej choroby. Jest to wiedza dedykowana dla kobiet w każdym wieku.

http://www.endometriosis.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2018

Kleszcz u psa - Zdrowezwierzeta.pl

Co robić, kiedy pojawi się kleszcz u psa? Czy kastracja psa to poważna operacja, czy też drobny zabieg? Po co wykonywana jest sterylizacja psa? Czy dzięki niej można uniknąć różnego rodzaju powikłań zdrowotnych? Pies to żywa istota, która wymaga naszej opieki. Należy pamiętać, że to nie jest zabawka. Jak najlepiej zadbać o zdrowie naszego czworonoga? Wszystkie odpowiedzi na te pytania można znaleźć na portalu.

https://zdrowezwierzeta.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2018

Portal Bialkowa.pl - Skaza białkowa bez tajemnic

Portal medyczny tworzony przez ekspertów z dziedziny diagnostyki i leczenia skazy białkowej. Wszechstronnie opisujemy objawy skazy białkowej, diagnostykę oraz kroki, jakie powinny podjąć osoby cierpiące na skazę białkową. Na portalu znajdziesz sprawdzone informacje na temat tego, jak objawia się skaza białkowa u dorosłych oraz odpowiedź na pytanie czym jest skaza białkowa u niemowlaka, jak ją rozpoznawać i jak leczyć.

https://bialkowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2018

Salmonella - objawy, leczenie. Poradnik.

Objawy Salmonelli - jakie są? Co powinniście wiedzieć odnośnie takiej choroby? Warto dowiedzieć się takich informacji z portalu, gdzie zatrucie salmonellą jest bardzo obszernie wyjaśnione. Salmonella u dzieci daje charakterystyczne objawy, o których powinien wiedzieć każdy rodzic. Ta medyczna strona dokładnie wyjaśni wszystko na temat salmonelli.

https://salmonella.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2018

Serwis o padaczce

Gdy diagnoza lekarska brzmi: padaczka, niejeden chory zadaje sobie mnóstwo pytań. W jakim wieku może wystąpić epilepsja, jakie są jej przyczyny, a jakie sposoby leczenia? Czy padaczka alkoholowa wymaga leczenia? Odpowiedzi znaleźć można na portalu medycznym w całości poświęconym tej chorobie. Dzięki współpracy z lekarzami i praktykami serwis podaje wiarygodne informacje.

http://epilepsja.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2018

Szkarlatyna.info.pl - Szkarlatyna u dorosłych

Od pewnego czasu zauważalny jest wzrost zachorowań u dzieci na groźną chorobę, jaką jest szkarlatyna. Objawy szkarlatyny są typowe, dlatego zwykle nie ma problemów z diagnozą i rozpoznaniem schorzenia. Warto jednak poszerzać wiedzę odnośnie choroby i tego jak przebiega szkarlatyna u dzieci, dzięki wiedzy wyniesionej z portalu, tworzonego przez lekarzy i specjalistów.

https://szkarlatyna.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2018

4Flex na bolące kolana

Sprawne stawy to możliwość wykonywania fizycznej pracy, uprawiania sportu i rekreacji, cieszenia się pełnią życia. Niestety, z upływem lat ich sprawność w naturalny sposób powoli maleje. Na ich stan mają też wpływ znoszone obciążenia i przebyte urazy. Przyczyną pojawiającego się z czasem bólu, a potem ograniczenia ruchomości stawów, są zmiany zwyrodnieniowe tkanki chrzęstnej i za mała ilość substancji smarujących. Bezpośrednią przyczyną tych zmian jest niedostatek kolagenu, najważniejszego białka tkanki łącznej człowieka. To właśnie kolagen odpowiedzialny jest za produkcję mazi stawowej oraz stan elementów stawów: ścięgien, mięśni, kości, a przede...

http://4flex.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 lipca 2013

wyróżnij stronę

ACUMOBIL- wózki i skutery elektryczne dla niepełnosprawnych

Wózki i skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych i uniwersalne, duży wybór, atrakcyjne ceny.

http://www.acumobil.hg.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2005

wyróżnij stronę

Acyklowir

Z tej witryny może skorzystać każdy, kto stosuje leki z zawartością substancji o nazwie acyklowir. Na witrynie opisane zostały wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące tej substancji leczniczej. Ze strony dowiemy się, co to w ogóle jest acyklowir i na czym polega jego działanie. Poza tym witryna opisuje główne zalecenia do stosowania leków z tą substancją. Na stronie znajdziemy też takie ważne informacje jak acyklowir przeciwwskazania oraz acyklowir działania niepożądane. Witrynę należy traktować, jako swego rodzaju bazę wiedzy na temat substancji leczniczej acyklowir. Strona opisuje również podstawowe leki zawierające acyklowir.

http://acyklowir.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 listopada 2013

wyróżnij stronę