Wyniki 1 - 10 z 307 posortowane wg tytułu

Producent domów drewnianych

Budujemy domy drewniane i szkieletowe domy z drewna od wielu lat . Drewno to nasza pasja od 20 lat. Posiadamy zespoły budowlane, które realizują projekty w całej Europie. Dzięki nowoczesnym technologiom i doświadczonym grupom jesteśmy wstanie zrealizować każdy projekt domu i wykonać go z drewna. Zobacz nasze wykonane domy i skontaktuj się z naszym biurem. Pomagamy na każdym etapie realizacji domu, tak aby budowa wymarzonego domu przebiegała całkowicie bezproblemowo . Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem i przedstawicielami w Polsce.

https://www.nardoshouse.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2020

Zawieja Grzybek Nieruchomości

Jeżeli chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość znajdujesz się we właściwym miejscu aby zrealizować swoje cele. Firma "Zawieja Grzybek Nieruchomości" oferuje Ci najlepszą usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pomożemy Ci sprzedać lokal bądź działkę obciążoną długami. Decydując się na Nasze usługi korzystnie i zgodnie z prawem sprzedaż nieruchomość zajętą przez Komornika. Z Nami bez problemu i profesjonalnie przebrniesz przez meandry postępowań spadkowych, spraw wieczystoksięgowych oraz problemów umów cywilno-prawnych związanych z nieruchomościami.

http://www.zgnieruchomosci.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 września 2010

wyróżnij stronę

Zajdel s.c. Development & Management

Firma oferująca nowe mieszkania w Warszawie. Dostępne są plany oraz ceny mieszkań.

http://www.zajdel.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 23 listopada 2000

wyróżnij stronę

Wysokińska Nieruchomości Szczecin | Dom, mieszkani

Wysokińska Nieruchomości to firma oferująca mieszkania, domy, lokale, obiekty i działki na terenie Szczecina i okolic. Nasze biuro nieruchomości istnieje już od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam trafnie dobrać odpowiednią ofertę dla klientów o zróżnicowanych możliwościach finansowych. Należymy do SWO – systemu wymiany ofert zrzeszającego więcej jak 70 licencjonowanych agencji nieruchomości, czego efektem jest blisko 10000 ofert dla naszych klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wysokinska.pl i zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.wysokinska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2013

wyróżnij stronę

Wynajem mieszkań, sprzedaż domów, domy szeregowe,

Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji "BUDEX" prowadzi działalność w zakresie: robót ogólnobudowlanych - inwestycyjnych i remontowych, robót drogowych o nawierzchni rozbieralnej i asfaltowej oraz budowę, kortów tenisowych, wykonawstwa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonawstwa kanalizacji teletechnicznej, wykonawstwa małej architektury, zazielenienia terenu i wycinki drzew, ukształtowania i rekultywacji terenów, termoizolacja budynków.

http://www.budex.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Wycena nieruchomosci

Wycena Nieruchomości Wrocław mgr inż. Przemysław Kielar. Moja firma zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości takich jak grunty, lokale użytkowe, mieszkania czy domy. Do sporządzanych operatów szacunkowych dołączam zawsze bogatą dokumentację fotograficzną jak i analizę lokalnego rynku nieruchomości. Ze swojej strony gwarantuję terminowość i profesjonalizm usług. Koszt wyceny nie zależy od wartości wycenianej nieruchomości, jest natomiast funkcją nakładu pracy i kosztów związanych z opracowaniem operatu szacunkowego.

http://www.rzeczoznawca.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Wolne Miasto mieszkania w Gdańsku

Wolne Miasto to szczególnie innowacyjny projekt miasteczka wkomponowanego w okoliczną zabudowę.Place i ścieżki będą tu rozświetlone i uatrakcyjnione elementami małej architektury. Serdecznie zapraszamy do naszego osiedla.

http://wolnemiasto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Wola Tarasy

Forum dla mieszkańców inwestycji Wola Tarasy przy ulicy Obozowej 16. Na stronie można dowiedzieć się cennych informacji o deweloperze oraz postępach prac budowlanych, a także jak się przygotować do pierwszych odbiorów swojego lokalu.

http://wola-tarasy.warszawa.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Winter Sp. z o.o. - Remonty, Inwestycje, Nadbudowy...

Strona firmy remontowo budowlanej. Oferujemy pełen zakres usług remontowych i prac wykończeniowych, w tym renowacji zabytków, zarówno dla klientów indywidualnych jak równiez instytucji. Referencje z 15 letniej działalności na życzenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.winter-remonty.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2005

wyróżnij stronę

Więźby dachowe

Jeśli chcesz dowiedzieć się wielu informacji na temat więźby dachowej – powinieneś wiedzieć, że znajdziesz je bez problemu właśnie u nas! Nasza strona internetowa została przygotowana specjalnie z myślą o ludziach którzy muszą zadbać o konstrukcję dachową swojego domu.

http://więźbadachowa.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2011

wyróżnij stronę