Wyniki 11 - 20 z 173 posortowane wg oceny

klimatyzacja

klimatyzacje wentylacje instalacje elektryczne hydrauliczne co

http://www.salklim.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2009

wyróżnij stronę

klimatyzacja rzeszów

Sprzedaż, montaż i naprawa klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych. Okresowe przeglądy serwisowe urządzeń klimatyzacyjnych. Sprzedaż części zamiennych AGD

http://www.rescold.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 września 2008

wyróżnij stronę

Klimatyzatory

Uni-lux jest firmą, której działalność koncentruje się wokół dystrybuowania i serwisowania urządzeń służących głównie do ogrzewania, nawilżania oraz osuszania powietrza. W różnorodnej ofercie produktów można znaleźć wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, ozonatory, osuszacze i oczyszczacze powietrza. Firma Uni-lux oferuje również możliwość wypożyczenia urządzeń, np. potrzebnego do osuszenia zalanego pomieszczenia.

http://www.uni-lux.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Konkret – Klimatyzacja Kraków - Klimatyzatory ście

Montaż, serwis klimatyzatorów ściennych, kanałowych, kasetonowych, przenośnych. Montaż klimatyzacji multisplit i VRF. Autoryzowany partner Fujitsu, LG, Samsung, Mitsubishi, Panasonic, Kaisai, Gree, Master. Wynajem klimatyzatorów na wesela i śluby. Wynajem klimatyzacji.

http://klima-krakow.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Kuehldecken

Autoryzowany instalator Mitsubishi Electric. Klimatyzacja, stropy chłodzące, kuehldecken, wentylacja mechaniczna, serwis - Kraków i okolice.

http://www.serwisklimy.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 lutego 2008

wyróżnij stronę

Osuszanie budynków Pro-Dry

Pro-Dry świadczy usługi związane z osuszaniem budynków ze wszystkich rodzajów wilgoci. Do naszych działań wykorzystujemy tylko sprawdzone, wysokowydajne, energooszczędne osuszacze i wentylatory. Wszystkie prowadzone przez nas prace są udokumentowane dzięki czemu można ubiegać się o zwrot kosztów osuszania od ubezpieczalni. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z procesem osuszania, wilgocią w domu lub odgrzybianiem zachęcamy do kontaktu z nami.

http://www.pro-dry.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 stycznia 2014

wyróżnij stronę

PHU FOLKOS fOLIE OKIENNE

PHU Folkos jest firmą zajmującą sie montażem folii okiennych.W swojej ofercie posiadamy folie matowe i dekoracyjne , bezpieczne i antywłamaniowe, przeciwsłoneczne, lustrzanki, folie przeciwko promieniowaniu uv, ozdobne

http://folkos.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 listopada 2008

wyróżnij stronę

PMKlima klimatyzacja wentylacja poznań częstochowa

zajmujemy się: - montażem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych - montażem instalacji wyciągowych z nad okapów kuchennych i przemysłowych - projektowaniem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych - sprzedażą wentylatorów i klimatyzatorów wszystkich typów - sprzedażą i montażem kurtyn powietrznych itd.

http://pmklima.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 października 2009

wyróżnij stronę

Sklep hydrauliczny, sanitarny, grzewczy

Sklep Hydrauliczny WFR TOTAL. Zajmujemy się projektowaniem, doborem urządzeń oraz wykonawstwem robót z branży hydraulicznej, sanitarnej, grzewczej. Zapraszamy.

http://sklephydrauliczny.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 listopada 2005

wyróżnij stronę

Sonpol - sklep internetowy z oświetleniem, meblami...

Sonpol jest sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą mebli, oświetlenia Dystrybutorem wyłącznym jesteśmy takich marek meblowych jak Simler, Dekort. Oświetlenie wyłącznie dekoracyjne w stylu angielskim oraz lampy kryształowe które mogą Państwo zobaczyć próbki w teatrach czy galeriach muzealnych. Nasze firmy oświetleniowe to Hinkley, Sotto luce, Luis Collection, Stiffel, BTC. Na lato przygotowaliśmy Państwu ofertę typu klimatyzacja, czyli warto zaopatrzyć się w wydajne w wentylatory sufitowe oraz leżaki grawitacyjne oraz do refleksologii firmy lafuma.

https://sonpol.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2017

wyróżnij stronę