Wyniki 61 - 70 z 172 posortowane wg oceny

Eko-term usługi budowalne - sieci preizolowane

Eko-term świadczy usługi budowlane,m.in.sieci preizolowane,czyli system rur preizolowanych, służacy do przesyłu czynnika cieplnego oraz chłodniczego (ciepłownictwo,chłodnictwo).

http://www.eko-term.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2012

wyróżnij stronę

EKO - Montaż klimatyzacji Warszawa

Firma EKO od lat zajmuje się montażem klimatyzacji w Warszawie. Montujemy klimatyzacje zarówno w domach, mieszkaniach i biurach. Nasi klienci chwała w nas terminowość i to ze nie robimy zbędnego bałaganu. Montaż klimatyzacji przez nasza firma jest objęty 8% stawka VAT dla osób prywatnych. Pracujemy tylko na sprawdzonych i markowych urządzeniach. Montujemy klimatyzatory tylko markowych producentów takich jak: Panasonic, Samsung, Hisense czy MDV. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie i wyceny montażu klimatyzacji w Warszawie.

http://klimatyzacja-montaz.warszawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 marca 2019

wyróżnij stronę

Elektryk Warszawa

Elektryk,elektroinstalacje,awarie elektryczne,pomiary elektryczne,naprawy elektryczne,bramy elektryczne,remonty elektryczne

http://www.wojtekelektryk.ecom.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lutego 2010

wyróżnij stronę

Energooszczędne systemy grzewcze na podczerwień

Na stronie TERMO-SKLEP.PL prezentacja wysokiej jakości urządzeń grzewczych w technologii podczerwieni, służących do budowy ekonomicznych w zakupie i eksploatacji, wydajnych i ekologicznych systemów ogrzewania. Ogrzewanie na podczerwień dla różnego typu i wielkości obiektów: mieszkalnych i użytkowo-technicznych. Praktyczne informacje na temat ogrzewania panelami grzewczymi oraz promiennikami podczerwieni. Doradztwo i projektowanie optymalnych rozwiązań dla klientów prywatnych i firm oraz usługi montażowe.

http://termo-sklep.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lutego 2015

wyróżnij stronę

Entelis Rekuperacja

Firma Entelis zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń potrzebnych przy rekuperacji i wentylacji mechanicznej w Poznaniu. Wysokiej klasy sprzęt nadaje się do stosowania zarówno do domów, jak i budynków firmowych. W sklepie internetowym można nabyć również jonizatory i nawilżacze powietrza.

http://entelis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Euroklima - klimatyzacja, alarmy, elektronika użyt

Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji, systemów alarmowych, telewizji przemysłowej i innych systemów elektroniki użytkowej

http://www.euroklima.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2005

wyróżnij stronę

Fotowoltaika - klimat-on.pl

Podejmujemy się montażu energooszczędnych pomp ciepła, systemów rekuperacji doskonale oczyszczających powietrze, paneli fotowoltaicznych. Dzięki nam zmniejszycie Państwo koszty utrzymania budynku, a jednocześnie uzyskacie przyjazny mikroklimat domu. Nasze instalacje fotowoltaiczne uniezależniają inwestorów od zapotrzebowania na energię ze źródeł zewnętrznych. Polecamy maty kapilarne bardzo dobrze wyrównujące temperaturę nawet w dużych pomieszczeniach. Możemy pochwalić się wieloma potwierdzonymi realizacjami. Na co dzień działamy w Poznaniu.

http://klimat-on.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 sierpnia 2019

wyróżnij stronę

F.P.H.U. ARTECHNIK

Polecamy kontakt z firmą Artechnik, ponieważ jeżeli chodzi o usługi instalatorskie, jest ona w stanie zaproponować bardzo wysoki poziom usług, fachowe doradztwo, pomoc w doborze materiałów, etc. Mówimy o izolacjach termicznych, wentylacji, usługach serwisowych, klimatyzacji czy instalacjach budowlanych. Po więcej informacji o usługach instalatorskich i reszcie, odsyłamy pod adres www.ArtechnikIzolacje.pl.

http://www.artechnikizolacje.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 maja 2017

wyróżnij stronę

Hurtownia wentylacyjna

Firma Eko-Sanit to doświadczony na rynku podmiot w branży chłodniczej i wentylacji. Zajmujemy się hurtową sprzedażą urządzeń, ale także projektowaniem i montażem całych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferujemy również serwis i naprawy oraz wykonawstwo układów automatycznej regulacji. Naszą siedzibą jest Lublin. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie można znaleźć więcej szczegółów.

http://www.eko-sanit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 maja 2015

wyróżnij stronę

Hydrowatt C.O, C.U.W, Gaz, Rekuperacja itp

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług a także doradztwo w dziedzinie profesjonalnych instalacji centralnego ogrzewania, systemów wodnych, sanitarnych, kanalizacyjnych i gazowych wewnątrz budynków, a także instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej z rekuperacją czy kolektorów słonecznych lub fotowoltaicznych

http://hydrowatt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 października 2013

wyróżnij stronę