Wyniki 81 - 90 z 172 posortowane wg oceny

Klima-Expert Sp. z o.o. - Klimatyzacja Rzeszów

Profesjonalne doradztwo, montaż i konserwacja oferowanych systemów klimatyzacji i wentylacji - oto działalność firmy Klima-Expert Sp. z o.o. z Rzeszowa. Wśród starannie wyselekcjonowanych sprzętów oferowanych przez firmę klienci znajdą klimatyzatory, wentylatory, osuszacze powietrza i centralne odkurzacze najlepszych marek. Klima-Expert realizuje zlecenia nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w galeriach handlowych, lokalach biurowych i placówkach oświatowych.

http://www.klima-expert.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Klimanet

Firma Klimanet to lata doświadczeń w działaniach takich jak montaż i konserwacja klimatyzacji oraz wentylacji. Jeżeli szukacie fachowców w tej dziedzinie, jeżeli poszukujecie specjalistów, którzy od lat działają w tej branży to oczywiście Klimanet jest odpowiednią firmą. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to sprawdzaj już dzisiaj pełną ofertę Klimanet

http://klimanet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 marca 2014

wyróżnij stronę

Klima-Pol rekuperatory, wentylacja, rekuperator

Klima-pol - wentylacja i klimatyzacja Poznań, Wrocław. Oferujemy pompy ciepła, rekuperatory. Tylko u nas znajdziecie wysokiej jakości rekuperator. Pompy ciepła, klimatyzatory w Poznaniu i Wrocławiu zapraszamy. KLIMA-POL - rekuperatory, rekuperator, GWC, klimatyzacja, wentylacja, pompy ciepła.

http://www.profesjonalne-instalacje.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 czerwca 2010

wyróżnij stronę

KLIMARP ŁÓDŹ

Zajmujemy się doborem, montażem, konserwacją oraz naprawami urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Montujemy klimatyzację i wentylację w biurach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz obiektach przemysłowych (klimatyzacja precyzyjna, wentylacja mechaniczna i kanałowa). Firma Klimarp swoje usługi świadczy na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego oraz w miejscowościach ościennych.

http://klimarp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 października 2014

wyróżnij stronę

Klimatyzacja-katowice.com.pl

W naszej firmie, która działa na rynku od 1990 roku zapewniamy naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi, które dotyczą systemów klimatyzowania. Naszym klientom możemy zapewnić między innymi wykonanie doboru indywidualnie dopasowanych instalacji, a także oferujemy wykonanie montażu. W naszej firmie zapewniamy również usługi po sprzedaży, które dotyczą konserwacji oraz serwisowania urządzeń, które zapewniamy naszym klientom również w ramach usług zarówno gwarancyjnych i po gwarancyjnych.

http://www.klimatyzacja-katowice.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lutego 2016

wyróżnij stronę

Klimatyzacja.pl

Portal o instalacjach (główne sekcje: klimatyzacja, klimatyzacja samochodowa, chłodnictwo, wentylacja i ogrzewanie). Baza firm, informacje branżowe, informacje o targach, forum i sekcja przetargów. Wyłączny dystrybutor na klimatyzatory Mitsubishi.

http://www.klimatyzacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2005

wyróżnij stronę

klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, montaż, serwis

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji prowadząc jednocześnie usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej.

http://www.kliwentech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 lutego 2007

wyróżnij stronę

Klimatyzacja

Jak ważna jest sprawna cyrkulacja powietrza dla naszego zdrowia, chyba nie musimy nikogo przekonywać. Chcemy jednak powiedzieć, że nie zawsze natura jest w stanie dać nam to, co najlepsze. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest jej ujarzmienie i wykorzystanie dla naszego dobra. I takie właśnie zadanie w dzisiejszych czasach spełnia wentylacja. Podobne zadanie ma z resztą także klimatyzacja, która w ostatnim czasie staje się bardzo popularna. Ich zadaniem jest stworzenie nam optymalnych do życia warunków klimatycznych. I my zadanie to rozumiemy doskonale. Wiemy także, że tylko precyzja podczas instalacji systemów jest w stanie zapewnić nam optymalne...

http://hydro-tec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lutego 2012

wyróżnij stronę

Klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja

Firma zajmuje się montażem i serwisem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych. Jesteśmy zespołem rzetelnych specjalistów.

http://tc-serwis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

klimatyzacja i wentylacja

Klimatyzacje i wentylacje znanych markowych producentów. Oferujemy montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie całego kraju i za granica.

http://www.klimacentrum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2008

wyróżnij stronę