Wyniki 1 - 10 z 172 posortowane wg tytułu

Klimatyzator Łódź

AC KLIMAT to firma, która od 14 lat istnieje na polskim rynku. Firma cechuje się pełną fachowością, profesjonalizmem, doskonałą znajomością nowinek technicznych i jest liderem w swojej branży. Jest to przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem, które zajmuje się projektowaniem klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. W bogatej ofercie firmy prowadzone są również montaż i serwis projektowanych instalacji. Zapoznaj się z ofertą naszych klimatyzatorów, wentylatorów, pomp ciepła i innych na stronie internetowej.

http://acklimat.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 lipca 2016

Yogico - klimatyzacja dla twojej firmy

Chcielibyśmy przedstawić Państwu systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne oraz rekuperacyjne oferowane przez firmę Yogico - a działa ona w stolicy oraz okolicach. Głównie chodzi o ich dystrybucję oraz montaż, ale oczywiście bardzo chętnie wykonujemy zlecenia w zakresie serwisowania i naprawiania systemów. Więcej o tym jak działa firma Yogico, jakie systemy posiada w swojej ofercie, można znaleźć na stronie internetowej.

http://yogico-klimatyzacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Wytwórca rozprężnych wkładek wentylacyjnych

Rozprężna wkładka - zabezpiecza kanał wentylacyjny w kominie przed zagnieżdżaniem się tam ptaków. Otwory te (wbrew pozorom) są ich ulubionym miejscem. Przytykanie / zapychanie tych otworów stwarza niebezpieczeństwo utraty ciągu a zatem szereg niebezpieczeństw z tym związanych.„Wkładka” jest niewidoczna z zewnątrz, nie psuje wyglądu komina, jest skuteczna, a przede wszystkim nie powoduje utraty ciągu. Łatwa w montażu , a podczas okresowej kontroli, łatwa w demontażu!

http://www.sprawna-wentylacja.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Wymienniki ciepła

Atermal jest bezpośrednim dostawcą wymienników ciepła SWEP. Posiada certyfikat producenta a także oprogramowanie niezbędne do prawidłowego doboru wymienników do specjalistycznych instalacji. Atermal świadczy usługi konsultingowe, obliczanie i dobór wymienników dla zróżnicowanych potrzeb takich jak przemysł, ciepłownictwo, chłodnictwo, klimatyzacja, a także serwis wymienników płytowych lutowanych i skręcanych.

http://atermal.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 października 2013

wyróżnij stronę

Wiercenie studni głębinowych i abisyńskich

Wykonujemy studnie głębinowe i abisyńskie, działamy na północnym zachodzie Warszawy

http://studnie.home.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2007

wyróżnij stronę

wentylatory przemysłowe Delkawent

DELKAWENT sprzedaż wentylatorów przemysłowych. Wentylatory promieniowe,osiowe,specjalistyczne,wysokotemperaturowe ,na zapylone powietrze,odporne na agresywne media dla przemysłu chemicznego, w wersji przeciwwybuchowej z ATEX. Kurtyny powietrzne, kanały wentylacyjne, tłumiki

http://www.delkawent.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 września 2007

wyróżnij stronę

Wentylacja - klimatest.com.pl

Nasz katowicki zakład Klimatest z Katowic z sukcesami działa na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych. Można u nas znaleźć również kurtyny powietrzne katowice, pompy ciepła. Wszystkim swym klientom dajemy gwarancję właściwego doboru, profesjonalnego montażu, jak i również bezawaryjnego działania klimatyzacji. Pełna oferta na stronie www.

http://www.klimatest.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

Wentylacja klimatyzacja

Wentylacja klimatyzacja - PREMEL-ZEC - Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe z siedzibą w Poznaniu - montaż instalacji elektrycznych, przeglądy urządzeń elektrycznych, montaż układów chłodniczych

http://www.premel-zec.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Wentylacja gorzów

Szczecińska firma ELECTRO-CLIM jest to specjalista w zakresie profesjonalnych instalacji elektrycznych, systemów wentylacyjnych oraz systemów klimatyzacji. Działamy dynamicznie w takich dziedzinach jak: wentylacja, klimatyzacja oraz rekuperacja. Wykonujemy prace elektryczne takie jak: montaż instalacji elektrycznych, pomiary elektryczne, sprzedaż sprzętu elektrycznego. Dostarczamy klientom produkty od renomowanej firmy TOSHIBA. Więcej o nas można dowiedzieć się na stronie internetowej: www.electro-clim.com.pl.

http://electro-clim.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 maja 2016

wyróżnij stronę

Wentylacja

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami związanymi z rekuperacją, pompami ciepła oraz klimatyzacją, polecamy bardzo serdecznie ofertę naszej podkarpackiej firmy - działamy w takich miastach jak Dębica, Tarnów, Mielec czy chociażby Rzeszów. Zajmujemy się sprzedażą takich urządzeń, ale także ich montażem, nie wspominając o kompleksowym doradztwie, dzięki któremu będziecie wiedzieli Państwo wszystko co potrzebne.

https://remont.biz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 stycznia 2017

wyróżnij stronę