Wyniki 41 - 50 z 276 posortowane wg tytułu

Energooszczędne systemy grzewcze na podczerwień

Na stronie TERMO-SKLEP.PL prezentacja wysokiej jakości urządzeń grzewczych w technologii podczerwieni, służących do budowy ekonomicznych w zakupie i eksploatacji, wydajnych i ekologicznych systemów ogrzewania. Ogrzewanie na podczerwień dla różnego typu i wielkości obiektów: mieszkalnych i użytkowo-technicznych. Praktyczne informacje na temat ogrzewania panelami grzewczymi oraz promiennikami podczerwieni. Doradztwo i projektowanie optymalnych rozwiązań dla klientów prywatnych i firm oraz usługi montażowe.

http://termo-sklep.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lutego 2015

wyróżnij stronę

epompa.pl - Pompy i Armatura

Profesjonalny dobór i sprzedaż pomp oraz armatury. Zaopatrujemy m.in. przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, wodociągów i kanalizacji, zakłady przemysłowe, wyciągi narciarskie, firmy oraz sklepy instalatorskie, instytucje z branży grzewczo-sanitarnych, instalatorów jak również osoby prywatne.

http://epompa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Ergom - Kolektory słoneczne

Jeśli Twoje rachunki za prąd lub ogrzewanie drastycznie rosną i nie wiesz już co robić może najwyższy czas zdecydować się na kolektory słoneczne? Urządzenia te potrafią skutecznie obniżyć rachunki za wymienione media, a sam koszt inwestycji zwróci się szybko (w zależności od użycia). Producent, firma Ergom produkuje jedne z najbardziej wydajnych kolektorów słonecznych. Polecamy!

http://www.ergom.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 października 2010

wyróżnij stronę

e-term.pl : technika grzewcza i sanitarna : sklep

Sklep internetowy e-term.pl specjalizuje się w technice grzewczej i sanitarnej. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę dbając o wysoką jakość oferowanych produktów przy utrzymaniu bardzo konkurencyjnych cen. Nasi Klienci mają zapewnione profesjonalne doradztwo techniczne.

http://www.e-term.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2007

wyróżnij stronę

Euro-Płyta płyta pilśniowa płyta wiórowa płyta laminowana

Nowy Tomyśl ponadregionalna hurtownia materiałów budowlanych i drewnopochodnych. Oferujemy materiały drewnopochodne i materiały budowlane. Płyta wiórowa ,płyta OSB, płyta MDF, płyta HDF, sklejka, płyta pilsniowa , blaty kuchenne , płyta laminowana , dachówka Braas , Dachówka Prodach , dachówka Bogen , dachówka Creaton, dachówka Koramic , rynny Marley , styropian , papa , gonty , blacha dachówkowa , wełna mineralna

http://www.europlyta.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2009

wyróżnij stronę

FIRMA BORKOWSKI - instalacje sanitarne, instalacje...

FIRMA BORKOWSKI jest firmą handlową działającą w branży techniki grzewczej i instalacyjno - sanitarnej; instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, klimatyzacja, wentylacja, instalacje solarne, kotły gazowe, kotły olejowe, grzejniki, instalacje

http://www.borkowski.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 23 czerwca 2004

wyróżnij stronę

Fotoogniwa, kolektory próżniowe

W naszej hurtowej i detalicznej sprzedaży oferujemy fotoogniwa, kolektory próżniowe, wiatraki przydomowe, turbiny i elektrownie wiatrowe i wiele więcej. Dzięki temu, że sprzedajemy tylko fabrycznie nowe i posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty fotoogniwa i kolektory nasza reputacja na rynku pozostaje wysoka. Zapraszamy do przejrzenia naszej pełnej oferty znajdującej się na stronie internetowej naszej firmy.

http://www.eco4globe.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Fotowoltaika Marel

Fotowoltaika - energia ze słońca

http://www.fotowolt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 listopada 2010

wyróżnij stronę

Franpol Z.U.H.P. Andrzej Frankowski

Istniejemy na rynku instalacyjnym od 1988 roku. Oferujemy szeroki wybór usług instalacyjnych: - systemy grzewcze, kotły gazowe, montaż i serwis, kompleksowe intalacje wod., kan., gaz, - systemy solarne Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Prowadzimy sprzedaż ratalną- materiały oraz usługi.

http://www.franpol24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2012

wyróżnij stronę

FUEGO.pl - kotły CO, grzejniki, technika grzewcza

Sklep internetowy FUEGO.pl funkcjonuje w branży Technika Grzewcza. Oferuje w atrakcyjnych cenach kotły CO, solary, grzejniki centralnego ogrzewania, zestawy solarne, pompy ciepła, oraz pozostałe rozwiązania z zakresu usług i materiałów związanych z ogrzaniem budynku. Fuego opiera swoją ofertę o kilkunastoletnie doświadczenie w branży centralne ogrzewanie tak aby zapewnić klientom produkty najlepszym stosunku jakości do ceny.

http://www.fuego.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2007

wyróżnij stronę