Wyniki 81 - 90 z 220 posortowane wg tytułu

Finansor - zarządzanie finansami

Na stronie znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o świecie finansów. Artykuły dotyczą porad o zarządzaniu i obrotem pieniądza, o pożyczkach, leasingu, planowaniu budżetu, a także o rozwoju firm i przedsiębiorstw.

http://www.finansor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2018

wyróżnij stronę

Firma Info – przydatne informacje dla firm

Firmainfo.pl jest stroną, która skupia się na tematyce prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Na łamach portalu publikowane są informacje z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, podatków oraz prawa pracy. Są to kompleksowe wiadomości, które są niezbędne do sprawnego zarządzania pracownikami oraz prowadzenia firmy. Portal prowadzony jest przez osoby mające wiedzę z tego zakresu i samodzielnie prowadzących przedsiębiorstwo.

http://firmainfo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lutego 2015

wyróżnij stronę

Firma Restrukturyzacja Edward E.Nowak z Krakowa - doradztwo...

Strona Firmy Restrukturyzacja Edward E. Nowak - programy restrukturyzacyjne, naprawcze, modele zarządzania, plany strategiczne dla firm i instytucji. Doradztwo europejskie - dotacje, wnioski, studia wykonalności, biznes plany

http://www.restrukturyzacja.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2005

wyróżnij stronę

Firmy Lublin

Największy w regionie katalog firm. Wyszukiwarka firm z Lublina i Lubelszczyzny. Możliwość dodania własnej firmy.

http://www.firmy.lublin.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 listopada 2012

wyróżnij stronę

Firmy spełniające standardy europejskie

Serwis zajmujący się przedstawieniem firm, które wyróżniają się pod względem przystosowania do reguł działania obowiązujących w Europie. Jeśli potrzebna jest firma, która posiada certyfikaty akceptowane przez gospodarkę unijną to na pewno znajdziecie Państwo tutaj taką ofertę.

http://eurofirmy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 listopada 2005

wyróżnij stronę

FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej

FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej. Celami statutowymi są stymulowanie transferu technologii ze świata nauki do biznesu i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości akademickiej, rozwoju mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspieranie rozwoju zasobów ludzkich dla uzyskania i utrzymania trwałego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Fundacja została ufundowana przez fundusz BIB Seed Capital. Obecnie Fundacja realizuje projekty PO KL Działanie 8.2, bierze udział w projekcie PO IG działanie 2.3, poddziałanie 2.3.2, pt. "Wirtualna Akademia Bioinformatyki". Fundacja organizuje praktyki dla studentów bez względu na kierunek, wyposaża...

http://fpa.org.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2010

wyróżnij stronę

Gdańsk Mieszkania - MDM

Czy wiesz, że już teraz spośród mieszkań w Gdańsku, są już takie które spełniają wymogi programu mieszkania dla młodych? Wejdź już teraz na naszą stronę mdmgdansk.pl i dowiedz się się wiecej na temat tego programu. Sprawdź jakie wymagania należy spełnić oraz ile możesz zyskać w przypadku dopłaty. Serdecznie zapraszamy.

http://mdmgdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 maja 2013

wyróżnij stronę

Głubczyce - miasto i gmina

Informator miejski i gospodarczy.

http://www.glubczyce.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 13 maja 2000

wyróżnij stronę

Gospodarcza Agencja Informacyjna

Informacja gospodarcza dzięki niej, szybko znajdą Państwo informacje / szczegóły na temat firm, produktów czy usług dostępnych na terenie waszego miasta czy całej Polski. Zapraszamy http://gai.pl

http://gai.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 maja 2014

wyróżnij stronę

Gradatin - Windykacja Szczecin

Firma Gradatin zaprasza wszystkie osoby które mają problemy z odzyskaniem pieniędzy za wykonana prace, sprzęt czy pożyczki. Skutecznie odzyskujemy długi już od 2001 roku. Nasza firma skupia w sobie najlepszych wierzycieli województwa pomorskiego, dla skuteczniejszej windykacji współpracujemy z wieloma innymi firmami, np takimi jak detektywi. Nam możesz powierzyć swoje długi, my je skutecznie odzyskamy. Do poznania pełnej naszej oferty zapraszamy na stronę www.gdatatin.pl gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej firmy jak więcej informacji na temat tego jak odzyskujemy długi oraz jak skuteczni jesteśmy!

http://gradatin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2017

wyróżnij stronę