Wyniki 1 - 10 z 351 posortowane wg tytułu

Rachunkowość i księgowość

Doradcy podatkowi firmy ABAK Łódź od1992 r. świadczą usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Biuro rachunkowe Abak S.C. zajmuje się doradztwem podatkowym w Łodzi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą.

https://lodzbiurorachunkowe.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2018

ABAK Biuro księgowe Łódź

Prowadzimy biuro rachunkowe w którym świadczymy całościowe usługi rachunkowe, w bardzo dogodnej cenie. Jeśli interesuje Państwa całościowe doradztwo podatkowe, to koniecznie odwiedźcie nasze biuro podatkowe i jak najszybciej dołączcie do kręgu naszych zadowolonych klientów. Angażujemy najlepszych księgowych w mieście, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet w największym stopniu skomplikowanych casusów. Naszych klientów obsługujemy nie tylko w języku ojczystym, wszak również w języku angielskim, niemieckim. Prowadzimy pełną rachunkowość nie tylko dla osób fizycznych, jednakże również na rzecz spółek. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie...

https://www.biurorachunkoweabak.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2017

Życie biznesu

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to bez wątpienia trudne zadanie, choć może ono dawać również bardzo wiele przyjemności i korzyści. Zajmowanie się wszelkimi sprawami przedsiębiorstwa może pochłaniać sporą ilość czasu oraz energii, więc warto sobie to w jakoś sposób ułatwiać. Na stronie znajduje się wiele informacji z zakresu prowadzenia własnego biznesu, jego zakładania oraz rozwijania.

http://bizneslife.tumblr.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 stycznia 2016

wyróżnij stronę

ZYSK Biuro Rachunkowe Kraków

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie. Usługi finansowo księgowe i doradztwo podatkowe. Prowadzenie działalności gospodarczej bez stresu. Oferujemy fachową pomoc przy rozwiązywaniu problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.biurorachunkowezysk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2008

wyróżnij stronę

Zwrot VAT z zagranicy

Czy możemy otrzymać zwrot podatku z zagranicy? Czy jest to możliwe? Jak do tegoż się zabrać? Czy jakieś przepisy w ogóle ten fakt regulują? Mianowicie prawo do ubiegania się o zwrot podatku Vat z zagranicy reguluje DYREKTYWA RADY UNII EUROPEJSKIEJ nr. 2008/9/WE. Każdy może zatem zaczerpnąć wszelkich informacji na ten właśnie temat. Niestety nie zawsze wszystko jest zaprezentowane w przystępny sposób oraz do końca zrozumiałe. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być skorzystanie z oferty firmy, która zajmuje się tym problemem. EURO-TAX Consulting jest bowiem polską firmą, która umożliwia nam odzyskać zwrot podatku VAT pozostawiany za...

http://eurotax-consulting.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 listopada 2016

wyróżnij stronę

Zdalna obsługa księgowa

Jesteśmy firmą, która posiada duże doświadczenie związane z rachunkowością. Oferujemy dla naszych klientów pełną obsługę, dzięki czemu prowadzenie firmy przez nich staje się jeszcze łatwiejsze! Zajmujemy się między innymi doradztwem przy wyborze modelu księgowania, rejestracji firmy, pomagamy w uzyskiwaniu potrzebnej dokumentacji. Następnie prowadzimy usługi księgowe różnego rodzaju, usługi kadrowo-płacowe. Doradzamy w sprawach podatkowych, kredytowych, leasingowych. Zajrzyj na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o nas.

http://incomes.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Zarządzanie ryzykiem nadużyć - FRAUDIT

Profesjonalna praktyka doradcza w zakresie zwalczania wewnętrznej i zewnętrznej przestępczości finansowej: analizy ryzyka, audyty, dochodzenia gospodarcze, informatyka śledcza, ekspertyzy gospodarcze, szkolenia.

http://www.fraudit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 grudnia 2012

wyróżnij stronę

zarządzanie nieruchomościami warszawa

Firma K.O.N. Profess oferuje kompleksowe usługi wspólnotom mieszkaniowym, zarówno tym młodym jak i istniejącym od wielu lat dotyczące administracji i zarządzania nieruchomościami, czytaj blokami. Firma istnieje od 2003 roku i dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników, wiedzy i przygotowaniu zawodowemu może świadczyć usługi zarządzania i administracji na najwyższym poziomie. Firma działa na terenie Warszawy i okolic i oprócz usług administracyjnych oferuje pomoc fachowców budowlanych.

http://konprofess.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2013

wyróżnij stronę

Zarządzanie nieruchomościami Białystok - Red-Bud

Macie zamiar utworzyć wspólnotę mieszkaniową i obawiacie się czy dacie sobie radę wszystko ogarnąć? Może być trudno z racji tego, iż administracja wspólnotami oraz zarządzanie nimi to niezłe wyzwanie. Z częścią zadań z pewnością poradzicie sobie sami, lecz pozostają takie sprawy, które wymagają odpowiedniej wiedzy księgowej, prawnej czy finansowej. Firma Red-Bud z Białegostoku to zarządzanie i administracja wspólnotami oraz nieruchomościami w sposób profesjonalny. Szukasz pomocy w tym temacie zgłoś się do Red-Bud a z pewnością ją uzyskasz.

http://red-bud.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2019

wyróżnij stronę

www.ksiegowosc-katowice.pl

Treści publikowane na stronie www.ksiegowosc-katowice.pl to cenne oraz niezbędne źródło wiedzy z dziedziny podatków, rachunkowości, finansów oraz księgowości. Oferujemy fachową pomoc nie tylko dla księgowych, zawsze poruszamy bieżące ważne i aktualne tematy. Dodatkowo komentujemy i służymy radą jak interpretować przepisy prawne i przedstawiamy praktyczne porady oraz wyjaśnienia i wskazówki. Zachęcamy do czytania serwisu na stronie www.ksiegowosc-katowice.pl

http://ksiegowosc-katowice.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2017

wyróżnij stronę