Wyniki 1 - 10 z 38 posortowane wg daty dodania

Drewlax - budowa i aranżacja

Porady i artykuły eksperckie dotyczące budowy domu oraz organizacji wnętrza. Najnowsze trendy w technologii budownictwa oraz wystroju, które sprawią, że stworzysz swój pierwszy, idealny i przytulny dom lub urządzisz mieszkanie.

http://www.drewlax.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2018

wyróżnij stronę

Epidemia

Portal poświęcony lifestyle'owi. Ciekawe artykuły, dzięki którym dowiesz się, co dzieje się na rynku nieruchomości, nowoczesnych technologii oraz przedsiębiorczości. Poznasz metody na reklamę oraz marketing własnej firmy oraz nauczysz się zarządzania finansami własnymi.

http://www.epidemia.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2018

wyróżnij stronę

InfoSa - wiadomości z kraju i świata

Infosa to portal publicystyczny, biorący pod lupę wszystkie ważne wydarzenia z kraju oraz świata, dotyczące gospodarki, finansów, sportu, zdrowia i rozrywki.

http://infosa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2018

wyróżnij stronę

Money 24 - Wszystko o finansach w firmie

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi świata finansów? Portal porusza najważniejsze problemy związane z prowadzeniem finansów działalności gospodarczej oraz budżetu, a także pożyczek, leasingu, banków oraz nowoczesnych form płatniczych.

http://www.money24.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2018

wyróżnij stronę

JP HOLDING

​JP HOLDING SPÓŁKA Z O. O. JEST PRYWATNĄ GRUPĄ SPÓŁEK SKUPIAJĄCĄ SIĘ NA DŁUGOTERMINOWYCH INWESTYCJACH W NIERUCHOMOŚCI, FARMACEUTYCE, MIĘDZYNARODOWEJ GASTRONOMII, WYNAJMIE SAMOCHODÓW I INNYCH PROJEKTACH FRANCZYZY NA POLSKICH I ZAGRANICZNYCH RYNKACH ​

http://www.jpholding-pl.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Sap.waw.pl - archiwizacja danych

SAP to wiodący ekspert w archiwizacji. Jako eksperci od przepisów archiwalnych i autorzy podręczników archiwistyki dostarczamy usługi najwyższej jakości. Archiwizujemy i katalogujemy dokumenty firmowe, kategoryzujemy dokumenty, uzupełniamy opisy akt. Szkolimy jak efektywnie zarządzać archiwum firmy oraz jak zorganizować obieg wewnętrzny dokumentów. Z uwagi na nasze doświadczenie możemy zaoferować każdej jednostce organizacyjnej administracji państwowej efektywny system archiwizacj. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb klienta oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce.

http://sap.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2017

wyróżnij stronę

Biuro Detektywistyczne Wrocław

Biuro Detektywistyczne MIPOL oferuje swoje usługi Klientom biznesowym oraz Klientom indywidualnym. Świadczymy usługi na terenie Wrocławia od 2009 roku. Jako prywatni detektywi prowadzimy działalność na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz uzyskanych licencji detektywa. USTALENIA JAKIE PROWADZIMY: ustalenie numeru PESEL, postępowania karne, postępowania sądowe i komornicze, windykacja wierzytelności, wykrywanie podsłuchów / lokalizatorów GPS. ustalenia banków, ustalenia wierzytelności, weryfikacja adresów, aktualne zatrudnienie, monitoring pojazdów...

http://mipol-detektywi.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 07 lutego 2017

wyróżnij stronę

PPNT Gdynia - Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny umiejscowiony w Gdyni to przestrzeń skupiająca jednostki stwarzające prekursorskie rozwiązania a także nadzwyczaj istotne przedsięwzięcia. Jeśli potrzebujesz podnająć któreś miejsce to, dostaniesz perfekcyjny lokal w eleganckim budynku. Oferujemy doskonałe standardy jak również fachową ekipę zajmującą się szkoleniami ludzi. Często mają miejsce konferencje jak również ciekawe zajęcia na wszelkiego rodzaju tematyki. Obywatele posiadają możliwość wzięcia udziału w okazyjnych eventach na przykład na Halloween. Znajduje się tu także bardzo fajne miejsce dla dzieci jak również dorosłych o nazwie Centrum Nauki...

http://ppnt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lutego 2015

wyróżnij stronę

Wynajem dla studenta Łódź

Pomieszkujesz w Łodzi a może jesteś słuchaczem, który wydzierżawia kawalerkę w pobliżu Łodzi? O ile tak to genialnie wcelowałeś. Chcemy przybliżyć Wam niesztampowy program pierwszykwadrat.pl. Jest to genialna inwestycja mieszcząca się przy Żeligowskiego 42. Inwestycja Kwadrat to po prostu mieszkania do remontu łódź, które można odrestaurować wedle indywidualnego charakteru a także projektu. Do klientów dyspozycji mamy poza tym kawalerki na sprzedaż łódź na według uznania wyselekcjonowanym poziomie oraz różnorodnym metrażu. Nasza oferta ukierunkowana jest szczególnie do osób, które szukają wygodnego, niezależnego i głównie niegłośnego mieszkania...

http://www.pierwszykwadrat.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 lipca 2014

wyróżnij stronę

Klub dla firm

BPC to nowoczesna inicjatywa biznesowa zrzeszająca najlepsze i najbardziej prestiżowe podmioty gospodarcze w Polsce. Celem Business Premium Club jest realizowanie zadań wynikających z bezpośredni problemów i trosk członków klubu biznesowego. Obszary aktywności BPC to przede wszystkim nieograniczony i nieskrępowany transfer wiedzy i doświadczeń, który ma za zadanie indentyfikowanie problemów, ograniczeń i słabych stron prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

http://www.businesspremiumclub.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 marca 2014

wyróżnij stronę