Wyniki 81 - 90 z 193 posortowane wg tytułu

Gospodarka energetyczna

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w ramach świadczenia usług zarówno projektowych a także inżynieryjnych związanych z energetyką. Nasza firma działa między innymi w ramach energetyki konwencjonalnej, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie kompleksowych usług w zakresie między innymi projektowania elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni dla energetyki zawodowej, przemysłowej oraz komunalnej.

http://epk.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 stycznia 2017

wyróżnij stronę

GP Battery - baterie, akumulatory, ładowarki

GP Battery (Poland) - polskie przedstawicielstwo GP Batteries - światowego lidera branży bateryjnej. W ofercie między innymi baterie pierwotne, akumulatory konsumenckie i specjalistyczne oraz ładowarki z serii PowerBank.

http://www.gpbattery.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 18 października 2004

wyróżnij stronę

Grzalki - backerobr.pl

Firma Backer specjalizuje się w produkcji produktów elektrycznych, a konkretniej grzałek elektrycznych i akcesoriów z nimi związanymi. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną przedsiębiorstwa.

http://www.backerobr.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Hosemann Polska - elementy przemysłowe

Firma z siedzibą w Chorzowie. Producent i dostawca specjalistycznych elementów przemysłowych, które wytrzymują pracę nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach. W ofercie firmy znajdują się m.in. złącza Camlock, węże metalowe i gumowe, różnego typu kompensatory, łączniki elastyczne, złącza obrotowe i inne produkty. Firma Hosemann jest dodatkowo w stanie wykonać trudne i nietypowe elementy instalacji przemysłowych i przesyłających media.

http://hosemann.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2014

wyróżnij stronę

hurtbudinstal.pl - hurtownia elektryczna i budowla

Budujesz się i potrzebujesz ekipy budowlanej? Jeśli tak to mamy dla Was wspaniałą propozycję, a dokładnie www.hurtbudinstal.pl to strona, którą koniecznie odwiedzić, ponieważ mamy tu dokładnie tego czego potrzebujesz. Nasze przedsiębiorstwo jest stosunkowo młodą działalnością, ale za to z ogromnym zapałem i chęcią do pracy oraz doświadczeniem, które jest nieodzownym elementem takiej działalności. Istniejemy od roku 2010 i od tego czasu pozyskaliśmy wielu klientów, którzy stale zaopatrują się w różnego rodzaju produkty z branży instalacyjno-budowalnej. Mateo-serwis poza sprzedażą wszelakiego rodzaju asortymenty świadczy również usługi z zakresu:...

http://hurtbudinstal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lutego 2014

wyróżnij stronę

Hurtownia Elektryczna Dorian

Profilem działalności firmy Dorian jest hurtowa i detaliczna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych oraz usługi związane z branżą elektrotechniczną. W ofercie można znaleźć takie produkty jak: źródła światła, kable, przewody, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, złącza kablowe, słupy oraz stacje transformatorowe.

http://www.dorian.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2011

wyróżnij stronę

Infinity Energia

Nasza firma Infinity Energia od lat specjalizuje się w kompleksowej realizacji instalacji rekuperacyjnych wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła i zagospodarowania wody deszczowej. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, które wspomagają komfort mieszkania i skutkują w niższych rachunkach. Wiemy, jak zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i zadowolenie projektujemy, montujemy i serwisujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

http://infinityenergia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 grudnia 2014

wyróżnij stronę

Instalacje ciepłownicze - Ferrox Białystok

Ferrox to firma z 30-letnim doświadczeniem w wykonywaniu instalacji ciepłowniczych dla klientów prywatnych oraz firm. Specjaliści zajmują się również świadczeniem usług ciepłowniczych, do których są zaliczane także prace remontowo-serwisowe. Ferrox posiada również Uprawnienia Dozoru Technicznego, które są niezbędne w poprawnym i bezpiecznym wykonywaniu instalacji ciepłowniczych. W efekcie każdy klient zyskuje pewność, że praca wykonana przez Ferrox jest zawsze na najwyższym poziomie. Sprawdź pełną ofertę i przekonaj się, jak wygląda połączenie wiedzy, doświadczenia i jakości.

http://ferrox.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2020

wyróżnij stronę

INVERTIM BIS - falowniki Toshiba, Toyo Denki

Firma INVERTIM BIS oferuje falowniki, soft startery, filtry, dławiki oraz rezystory. Prowadzimy serwis wszystkich urządzeń będących w naszej ofercie handlowej. INVERTIM BIS realizuje projekty automatyki przemysłowej kompleksowo , począwszy od założeń technicznych poprzez opracowanie projektu, prefabrykacje szaf sterowniczych aż po uruchomienie na obiekcie.

http://www.invertimbis.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Inwestycja w farmy wiatrowe – Acroenergy.pl

Jeśli zastanawiali się Państwo nad zaoszczędzeniem energii i pieniędzy, polecamy firmę Acroenergy.pl. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo, które maksymalizuje zyski projektów pozyskiwania energii odnawialnych, specjalizuje się w korzystnym, bezpiecznym i efektywnym zakupie turbin do parków wiatrowych. Aby zadowolić naszych wszystkich Klientów, dobieramy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Państwa możliwości i założeń. Używamy najnowszych technologii i współpracujemy jedynie ze znanymi i sprawdzonymi firmami w tej branży m.in.: Vestas, Enercon czy Gamesa. Montujemy profesjonalne elektrownie wiatrowe i turbiny wiatrowe. Wykonujemy fachowe pomiary...

http://acroenergy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2013

wyróżnij stronę