Wyniki 81 - 90 z 186 posortowane wg tytułu

Hosemann Polska - elementy przemysłowe

Firma z siedzibą w Chorzowie. Producent i dostawca specjalistycznych elementów przemysłowych, które wytrzymują pracę nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach. W ofercie firmy znajdują się m.in. złącza Camlock, węże metalowe i gumowe, różnego typu kompensatory, łączniki elastyczne, złącza obrotowe i inne produkty. Firma Hosemann jest dodatkowo w stanie wykonać trudne i nietypowe elementy instalacji przemysłowych i przesyłających media.

http://hosemann.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2014

wyróżnij stronę

hurtbudinstal.pl - hurtownia elektryczna i budowla

Budujesz się i potrzebujesz ekipy budowlanej? Jeśli tak to mamy dla Was wspaniałą propozycję, a dokładnie www.hurtbudinstal.pl to strona, którą koniecznie odwiedzić, ponieważ mamy tu dokładnie tego czego potrzebujesz. Nasze przedsiębiorstwo jest stosunkowo młodą działalnością, ale za to z ogromnym zapałem i chęcią do pracy oraz doświadczeniem, które jest nieodzownym elementem takiej działalności. Istniejemy od roku 2010 i od tego czasu pozyskaliśmy wielu klientów, którzy stale zaopatrują się w różnego rodzaju produkty z branży instalacyjno-budowalnej. Mateo-serwis poza sprzedażą wszelakiego rodzaju asortymenty świadczy również usługi z zakresu:...

http://hurtbudinstal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lutego 2014

wyróżnij stronę

Hurtownia Elektryczna Dorian

Profilem działalności firmy Dorian jest hurtowa i detaliczna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych oraz usługi związane z branżą elektrotechniczną. W ofercie można znaleźć takie produkty jak: źródła światła, kable, przewody, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, złącza kablowe, słupy oraz stacje transformatorowe.

http://www.dorian.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2011

wyróżnij stronę

Infinity Energia

Nasza firma Infinity Energia od lat specjalizuje się w kompleksowej realizacji instalacji rekuperacyjnych wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła i zagospodarowania wody deszczowej. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, które wspomagają komfort mieszkania i skutkują w niższych rachunkach. Wiemy, jak zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i zadowolenie projektujemy, montujemy i serwisujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

http://infinityenergia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 grudnia 2014

wyróżnij stronę

INVERTIM BIS - falowniki Toshiba, Toyo Denki

Firma INVERTIM BIS oferuje falowniki, soft startery, filtry, dławiki oraz rezystory. Prowadzimy serwis wszystkich urządzeń będących w naszej ofercie handlowej. INVERTIM BIS realizuje projekty automatyki przemysłowej kompleksowo , począwszy od założeń technicznych poprzez opracowanie projektu, prefabrykacje szaf sterowniczych aż po uruchomienie na obiekcie.

http://www.invertimbis.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Inwestycja w farmy wiatrowe – Acroenergy.pl

Jeśli zastanawiali się Państwo nad zaoszczędzeniem energii i pieniędzy, polecamy firmę Acroenergy.pl. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo, które maksymalizuje zyski projektów pozyskiwania energii odnawialnych, specjalizuje się w korzystnym, bezpiecznym i efektywnym zakupie turbin do parków wiatrowych. Aby zadowolić naszych wszystkich Klientów, dobieramy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Państwa możliwości i założeń. Używamy najnowszych technologii i współpracujemy jedynie ze znanymi i sprawdzonymi firmami w tej branży m.in.: Vestas, Enercon czy Gamesa. Montujemy profesjonalne elektrownie wiatrowe i turbiny wiatrowe. Wykonujemy fachowe pomiary...

http://acroenergy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2013

wyróżnij stronę

iso 9001

Potrzebujesz pomocy przy wdrażaniu standardów ISO? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako profesjonaliści w zakresie certyfikacji standardów jakości systemów zarządzania oraz spełniania norm jakościowych przez wyroby, możemy Ci pomóc w uzyskaniu certyfikatu ISO 9001 oraz 14001. Postaw na certyfikację u sprawdzonego partnera, który doskonale rozpoznawany jest w całej Europie. Zyskaj niezbędną renomę i pracuj w oparciu o najwyższe standardy razem z nami!

http://pl.dqs-ul.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2013

wyróżnij stronę

Jaspi - kotły, piece, ogrzewanie, wentylacja, kotłownia

Jaspi – ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja. W ofercie kotły CO, kotły wielopaliwowe, piece, kotłownia, rekuperator, centrale wentylacyjne.

http://www.jaspi.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 06 września 2004

wyróżnij stronę

Jedność - Zakład Pracy Chronionej

Spółdzielnia produkuje artykuły chemii gospodarczej, tj. środki do utrzymania czystości oraz impregnaty dla potrzeb energetyki.

http://www.jednosc-helios.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 18 lutego 2001

wyróżnij stronę

Klimatyzacja Łódź

Strona Sprawna Wentylacja Łódź posiada szeroką ofertę produktów wentylacyjnych i grzewczych dla domu. Na portalu widnieje spis produktów, a także pełna oferta instalacyjna i realizacji zamówień dla firm i klientów prywatnych, takich jak wentylacja domu i inne. Skontaktuj się z nami korzystając z formularza albo zadzwoń na numer dostępny na witrynie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Firma Sprawna Wentylacja działa na terenie całego kraju i realizuje projekty dla wielkich i małych firm i przedsiębiorstw. Wentylacja Łódź

http://www.sprawnawentylacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2011

wyróżnij stronę