Wyniki 61 - 70 z 359 posortowane wg tytułu

Czesci do kompresorow tlokowych - cook compression

Przedsiębiorstwo będące jedynym autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych firm produkujących elementy do sprężarek tłokowych na świecie. Wszystkie oferowane produkty wyróżniają się dobrą jakością, niezwykłą innowacyjnością oraz wytrzymałością. Istnieje możliwość zamówienia katalogu produktów. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz doradztwie w zakresie elementów tłokowych. W sprzedaży m.in. zawory czy pierścienie.

http://www.cookcompression.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Części zamienne do maszyn szwalniczych

Optimasz to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w ogólnie określanej branży krawieckiej. Firma Optimasz jest między innymi bezpośrednim importerem maszyn i urządzeń stosowanych w szwalniach. Nasza oferta to poza tym obszerna gama części zamiennych do maszyn szwalniczych. Dystrybuowane przez firmę Optimasz części zamienne do maszyn szwalniczych to produkty wspaniałej jakości a także sprawdzone, które pozwolą cieszyć się pracą Państwa maszyn przez długi czas. Z naszą ofertą można się zapoznać na stronie optimasz.com.pl

http://www.optimasz.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 marca 2014

wyróżnij stronę

Damian-spaw - spawanie aluminium, stali, ogrodzeń

Damian-spaw - spawanie aluminium, stali, stali nierdzewnej, ogrodzenia, balustrady. Mirosław Tkoczyk, Zachodniopomorskie, Gryfice, ul. Rapackiego 14A, Tel. 0913842117, kom. 501361957.

http://www.damianspaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Dekorstal Pracownia ślusarstwa i metaloplastyki

Firma prowadzi działalność produkcyjno usługową. produkujemy wyroby z metali kolorowych takich jak stal nierdzewna, aluminium, mosiądz.Specjalnością firmy są balustrady nierdzewne, balustrady szklane, poręcze,stoły ławy,krzesła oraz inne meble z metalu.

http://dekorstal.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2010

wyróżnij stronę

DIRECT - urządzenia do obróbki metali

Firma zajmuje się handlem uzywanymi maszynami do plastycznej obróbki metalu. Specjalizuje się w prasach, gilotynach oraz urządzeniach do obróbki skrawaniem.

http://www.direct-phu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2001

wyróżnij stronę

DrutMet - świat aluminium

DrutMet koncentruje się na mechanicznej i chemicznej obróbce aluminium dostarczając szeroki asortyment produktów. Oferujemy między innymi ciągnienie drutu aluminiowego, anodowanie i barwienie.

http://www.drutmet.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 sierpnia 2008

wyróżnij stronę

Druty nawojowe - ewmar.com.pl

W firmie Ewmar-Ness z Sosnowca każdy z Państwa znajdzie najlepsze na rynku łożyska oraz akcesoria łożyskowe. W firmie, która na rynku utrzymuje się już od roku 1991, zajmujemy się ich dystrybucją. Dzięki sieci kontaktów z renomowanymi producentami możemy Wam zaoferować najlepsze łożyska na rynku, które dodatkowo kupicie w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do siedziby firmy w Sosnowcu lub na naszą stronę internetową.

http://www.ewmar.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

ECKERT - Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o.

Firma ECKERT jest wiodącym na terenie Polski producentem przecinarek do cięcia plazmowego oraz gazowego.

http://www.eckert.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 marca 2005

wyróżnij stronę

Ecometal - wycinarki i przecinarki plazmowe

Firma Ecometal zajmuje się sprzedażą maszyn do obróbki metalu. Posiadamy wiele różnorodnych urządzeń, w naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: przecinarki taśmowe do metalu, Wycinarki plazmowe i plazmowo-gazowe, prasy krawędziowe.

http://www.ecometal.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2005

wyróżnij stronę

ECOMETAL Mariusz Michalak - maszyny do przemysłu metlowego

ECOMETAL jest autoryzowanym sprzedawcą przecinarek taśmowych firmy BOMAR. Posiadamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz magazyn części zamiennych. Prowadzimy na bieżąco sprzedaż materiałów eksploatacyjnych: taśm bimetalicznych do cięcia metalu niemieckiej firmy o dowolnej podziałce i długości, szczotek, emulsji chłodzących oraz części zamiennych.

http://www.ecometal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2005

wyróżnij stronę