Wyniki 1 - 10 z 452 posortowane wg daty dodania

Hurtownia i Sklep BHP Top-Shop

Firma "TopShop" Karolina Czubak. W ofercie odzież robocza, kurtki robocze i obuwie robocze. Kompleksowa obsługa firm w zakresie wyposażenia pracownika w produkty bezpieczeństwa i ochrony pracy. współpracujemy z działami BHP i zaopatrzeniowcami. Oferujemy sprzedaż detaliczną jak i hurtowną w Łowiczu i okolicach

http://top-shop.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 października 2019

peterlift.pl - Windy towarowe

Poznaj ofertę na windy osobowe i windy towarowe - zajrzyj na stronę www firmy Peterlift i zapoznaj się z najlepszymi rozwiązaniami związanymi z windami. Peterlift Szczecin to doświadczona firma oferująca profesjonalne usługi takie jak montaż, konserwacja czy serwis obejmujący windy towarowe, windy osobowe i windy dla niepełnosprawnych.

http://peterlift.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2020

wyróżnij stronę

Profitank - Zbiorniki na paliwo dwupłaszczowe

Profitank oferuje szeroki wybór zbiorników na paliwo dwupłaszczowych marek Kingspan i Deso. To wysokiej klasy rozwiązania, które pozwalają wygodnie i bezpiecznie przechowywać paliwo. Poza sprzedażą oferujemy również transport, montaż i szkolenia z obsługi zbiorników i systemów dystrybucyjnych. Posiadamy dział serwisowy, który zajmuje się naprawą i czyszczeniem zbiorników. W ofercie posiadamy również zbiorniki na adblue, olej opałowy, RSM oraz akcesoria i dystrybutory. Sprawdź szczegółową ofertę i kup zbiornik w naszym sklepie online.

https://profitank.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2020

wyróżnij stronę

Joblife - Świat Pracownika

Nowości ze świata gospodarki i przemysłu. Aktualne przepisy prawne, BHP oraz średnie zarobki pracowników w wielu zawodach. Poznaj zastosowanie konserwantów i dodatków do żywności, a także najnowsze nowinki technologiczne. Sprawdź, na jakiej zasadzie działają urządzenia codziennego użytku.

https://joblife.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2020

wyróżnij stronę

produkty Loctite - unitech.rzeszow.pl

Biuro Techniczno Handlowe “Unitech” Jan Piórkowski to firma, z siedzibą w Rzeszowie, która od 1995 roku zajmuje się sprzedażą chemii technicznej: min. produktów Loctite, Teroson, Technomelt Bonderite. Na stronie tego internetowego sklepu znajdziemy szeroki wybór produktów Loctite. Są to np. kleje przemysłowe: kleje błyskawiczne, kleje strukturalne, produkty do zabezpieczania połączeń gwintowych, produkty do mocowania części współosiowych, miksery i pistolety ręczne. Poza tym zakupimy tu również uszczelnaicze: anaerobowe i elastyczne, zmywacze oraz środki do przygotowywania powierzchni pod klejenie, przemysłowe środki smarne, polimery, epoksydy...

https://unitech.rzeszow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2020

wyróżnij stronę

Reb - reb.pl

Firma Reb.pl to internetowy sklep, który hurtowo oraz detalicznie sprzedaje wapno sodowane, granulaty oraz inne absorbenty dwutlenku węgla. Wykorzystuje się je do tworzenia atmosfery oddechowej oraz przetwarzania szkodliwych gazów. W produkty te zaopatrywane są głównie takie sektory jak górnictwo, medycyna, bezpieczeństwo, nurkowanie, wojsko oraz sektor związany z przetwarzaniem gazów. Firma Reb.pl jest największym tego typu sklepem w Poslce. Jako jedyna firma w naszym kraju posiada również największy wybór tego typu produktów najsłynniejszych marek. Są to tacy światowi producenci jak: Molecular, Intersurgical, Kngmed, Boenmed, Vyaire, Allied...

https://reb.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2020

wyróżnij stronę

Roboty przemysłowe - workbot.pl

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem robotyzacji lub modernizacji używanych już robotów, skontaktuj się z firmą Workbot. W sprzedaży znajdziesz szeroką gamę robotów przeznczonych do pracy w wielu sferach, np. roboty spawalnicze, lakiernicze, pick and place, do śrutowania lub wtryskarek. Workbot oferuje także serwis zainstalowanych już maszyn, szkolenia z zakresu obsługi robotów a także sprzedaż części zamiennych i osprzętu.

https://workbot.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 grudnia 2020

wyróżnij stronę

Labortech.pl - Maszyna wytrzymałościowa

Szukasz jakościowych maszyn wytrzymałościowych? Nie wiesz, która firma może zapewnić Ci odpowiednie rozwiązania? Chętnie zapewnimy Ci swoje wsparcie. Dla nas maszyny wytrzymałościowe nie mają żadnych tajemnic, co oznacza, że możemy stać się odpowiedzią na Twoje oczekiwania! U nas znajdziesz wykwalifikowany personel, a także nowoczesne rozwiązania i bardzo przystępne ceny. Brzmi kusząco? Koniecznie sprawdź całą ofertę!

https://labortech.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 listopada 2020

wyróżnij stronę

Pm Serwis - Transport maszyn

PM Serwis to przedsiębiorstwo która oferuje maszyny i usługi powiązane z przemysłem ciężkim, np. u nas możesz zamówić usługi dźwigowe, wynająć żurawia, wózki do maszyn, wózki do transportu maszyn oraz dużo innych usług. W PM serwis jest możliwość wynająć, nabyć, lub również skorzystać z usług naszym sprzętem. Lokal przedsiębiorstwa znajduje się w Wrocławiu, na ulicy Sosnowieckiej. Nasze usługi cechuje przede wszystkim rzetelność, punktualność oraz fachowość, podparta dużym, wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, zatrudniamy pracowników z minimum kilkuletnim doświadczeniem pracy w branży. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

http://www.pmserwis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 października 2020

wyróżnij stronę

Biznessolution.pl

Prowadzenie własnego biznesu to konieczność nieustannego dostosowywania się do zmieniającego się rynku, a także oczekiwań klientów. Stosowania tych samych rozwiązaniach przez lata nie wchodzi w grę. Biznessolution.pl powstał z myślą o wszystkich tych, którzy na co dzień wcielają się w rolę szefów i właścicieli firm. To kopalnia praktycznych porad, które warto wykorzystać w codziennej pracy. Poruszamy aspekty związane z prowadzeniem firmy i rozwojem. Nie przechodzimy obojętnie także koło tematów związanych ze stylizacjami do pracy oraz zdrowiem. Stawiamy na jakość i jesteśmy przekonani, że z nami nic Ci nie umknie!

http://www.biznessolution.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 września 2020

wyróżnij stronę