Wyniki 1 - 10 z 444 posortowane wg tytułu

Pm Serwis - Transport maszyn

PM Serwis to przedsiębiorstwo która oferuje maszyny i usługi powiązane z przemysłem ciężkim, np. u nas możesz zamówić usługi dźwigowe, wynająć żurawia, wózki do maszyn, wózki do transportu maszyn oraz dużo innych usług. W PM serwis jest możliwość wynająć, nabyć, lub również skorzystać z usług naszym sprzętem. Lokal przedsiębiorstwa znajduje się w Wrocławiu, na ulicy Sosnowieckiej. Nasze usługi cechuje przede wszystkim rzetelność, punktualność oraz fachowość, podparta dużym, wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, zatrudniamy pracowników z minimum kilkuletnim doświadczeniem pracy w branży. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

http://www.pmserwis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 października 2020

Żakardowe, ażurowe

Korinex - produkcja koronek. Koronki atłasowe, aplikacje atłasowe, pasmanteria, dodatki krawieckie, kołnierze, obrusy. Bogate wzornictwo, szeroka gama kolorów, atrakcyjne ceny. Na stronie katalog online - producent koronek zaprasza.

http://www.korinex.com.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2005

wyróżnij stronę

Zuptor Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor Petkus. Ponadto firma zajmuje się projektowaniem, produkowaniem oraz serwisowaniem maszyn rolniczych takich jak śrutowniki, mieszalniki, kosze zasypowe czy silosy zbożowe.

http://zuptor.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 czerwca 2015

wyróżnij stronę

ZPHU Konektor - obóbka kabli, zgrzewanie, natłacza

Obrabiamy przewody do połączeń odbiorników ruchomych i przenośnych, przewodów sterowniczych, sygnalizacyjnych i przewodów samochodowych

http://www.konektor-sc.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 12 marca 2008

wyróżnij stronę

ZNICZE WKŁADY P.P.H. PŁOMYK Producent zniczy i wkładów

Producent szerokiej gamy różnorodnych zniczy i wkładów. W ofercie znicze szklane, na wkład i zalewane. Znicze świąteczne. Producent wkładów do zniczy.

http://www.pph-plomyk.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Znaki drogowe wynajem i sprzedaż

Nasza firma świadczy usługi w Starym Czarnowie i w położonych nieopodal miasteczkach od kilku dobrych lat. DROGMAL zajmuje się projektowaniem i wyrabianiem wyrobów przeznaczonych do zastosowania w infrastrukturze drogowej. Trzy dobrze rozbudowane kierunki produkcji: formowanie rotacyjne i termo formowanie tworzywa sztucznego oraz wyroby ze stali, pozwalają na dopasowanie się do potrzeb branży i odbiorców. Wszyscy klienci naszej firmy są w 100% zadowoleni i chętnie do nas wracają. Wszystkie prace świadczymy specjalistycznie i w ogromnie korzystnych cenach.

http://www.drogmal.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 listopada 2012

wyróżnij stronę

Zipper - fabryka zamków błyskawicznych

Zipper - fabryka zamków błyskawicznych :: Zamki

http://www.zipper.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 listopada 2004

wyróżnij stronę

Zbiorniki stalowe

Doskonałej jakości zbiorniki naziemne nadają się do przechowywania różnego rodzaju cieczy oraz gazów. Wytrzymałe, solidne wykonanie jest największym atutem zbiorników naszej firmy. W ofercie mamy również zbiorniki paliwa, które sprawdzają się w każdej okazji oraz zbiorniki podziemne. Trafiamy w gusta i oczekiwania naszych Klientów, jesteśmy solidną firmą, która cechuje się trwałością materiałów i tworzyw, z których wykonujemy swój asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

http://www.ekonstal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 lutego 2014

wyróżnij stronę

Zbiorniki przeciwpożarowe: nowoczesne zbiorniki przeciwpozarowe

Nowoczesne zbiorniki przeciwpożarowe firmy KAPEO stosowane w ochronie przeciwpożarowej. Zbiornik posiadają opinię CNBOP. Bezpłatna prezentacja CD zbiorników.

http://zbiornikiprzeciwpozarowe.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 27 czerwca 2004

wyróżnij stronę

Zasuwa nożowa do ścieków CMO

Zasuwy nożowe CMO wyróżnia wysoka jakość wykonania, a także możliwość dostosowania uszczelnień oraz dysków do potrzeb klienta zależnie od medium. Jest to doskonałe rozwiązanie do odcięcia przepływu, ale także regulacji. Nasze doświadczenie w wielu instalacjach pozwala dostosować rozwiązanie tak, aby spełniało oczekiwania techniczne w optymalnej cenie. Dostępne sa rozwiązania obustronnie szczelne oraz jednostronnie szczelnie, która jest czesto używana jako zasuwa nożowa do ścieków. Zasuwy często potocznie są nazywane od użycia np. zasuwa kanalizacyjna czy zasuwa wodociągowa. Do automatyzacji pracy takich zasuw wykorzystywane są napędy elektryczne...

https://cmo.polinski.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 listopada 2019

wyróżnij stronę