Wyniki 11 - 20 z 66 posortowane wg daty dodania

Infolinie 801

Strona firmy posiadającej wśród wielu produktów numery infolinii 800. Info801.pl dobierze najdogodniejszy dostępny numer ze swoich zasobów - wystarczy zwykły numer telefonu. Płacisz jedynie za abonament. Nie zwlekaj, skontaktuj się dziś dzień! Jeśli infolinie 0800 to tylko w naszej firmie: ufają nam już dziesiątki klientów, ich ofertę uwiarygadnia infolinia 801 lub tak samo atrakcyjna. Dlatego jeśli interesuje Cię wynajem infolini 801, zapraszamy na naszą stronę WWW.

http://info801.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

VoIP, telefonia internetowa

AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.alekontakt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2010

wyróżnij stronę

Orange Bydgoszcz Toruń

MSystem Bydgoszcz Mobilni Konsultanci Klienta Biznesowego Orange w regionie kujawsko-pomorskim. -Orange dla FIRM- Doradztwo usług Orange dla Klienta Biznesowego we wskazanym przez Państwa miejscu. Działamy na terenie miast: Bydgoszcz,Toruń,Solec Kujawski,Nakło n.Notecią,Szubin,Świecie,Inowrocław,Żnin. Od początku 2010 roku jako subagent KKB współpracujemy z PTK Centertel operatorem sieci Orange. Oferujemy telefony, akcesoria, usługi telefonii komórkowej Orange. MSystem to oferta Orange dla firm, małych przedsiębiorstw i jednoosobowych działalności gospodarczych.

http://orange-bydgoszcz.orangespace.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

forum kumil.pl HTC SPV Blackberry

Forum tematyczne poświęcone HTC SPV oraz Blackberry. Na forum znajduje się wszystko co jest związane z tymi markami. Opisy uszkodzeń oraz sposoby ich napraw.

http://kumil.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Kampanie głosowe - SMS głosowy - voice SMS

Kampanie głosowe - SMS głosowy - voice SMS. Wykorzystaj w marketingu, sprzedaży, windykacji, badaniach, informacji, administracji publicznej

http://www.voicesms.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Doradca biznesowy Orange

Orange dla Firm - to doradca firm sieci Orange. Jeżeli chcesz zredukować koszty telekomunikacyjne w Swojej firmie - zadzwoń do nas. Konsultant biznesowy wybierze najlepszą ofertę. U nas zamówisz telefony komórkowe, stacjonarne oraz internet mobilny i stacjonarny - wszystko od Orange!

http://www.orange-dla-firm.one.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2009

wyróżnij stronę

Doładowanie telefonu szybkie zasilenia konta

Serwis pozwalający doładować konto telefonu na kartę szybko i bezpiecznie przez internet. Doładowania telefonu wszystkich sieci PrePaid w Polsce.

http://zasiltelefon.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 grudnia 2009

wyróżnij stronę

netia Warszawa internet

Netia Warszawa. Telefon i Internet również na łaczach Tp. Zajmujemy się sprzedażą usług firmy netia. Obsługujemy klientów z Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Dobierzemy odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb. Netia jest największym niezależnym operatorem telefonii stacjonarnej. Netia

http://www.netia.warszawa.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 listopada 2009

wyróżnij stronę

netia Poznań

Netia poznań. Twój regionalny dział handlowy firmy netia w Poznaniu. Konsultant dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb. Netia największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz internetu

http://www.netia.poznan.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 października 2009

wyróżnij stronę

Netia

Sprzedaż usług firmy Netia na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego. Dojazd do klienta, kompleksowa obsługa.

http://www.netia.bydgoszcz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2009

wyróżnij stronę