Wyniki 31 - 40 z 76 posortowane wg tytułu

Fast Servis - telekomunikacja, światłowody.

Rozwiazania telekomunikacyjne z zakresu techniki światłowodowej: okablowanie strukturalne, światłowody, patchcordy, pigtaile, złącza(st,sc,fc,lc,mt-rj,e2000),kable, urządzenia aktywne i pasywne renomowanych firm.

http://www.fastservis.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 28 lipca 2005

wyróżnij stronę

FONE – Integracja w telekomunikacji

Integrator telekomunikacyjny oferujący nowoczesne systemy komunikacji bazujące na telefonii internetowej. Kreowanie nowych usług i dostarczanie rozwiązań wykorzystujących najnowsze technologie internetowe VoIP i SIP. W ofercie firmy również telefoniczne karty pre-paid. Na stronie dostępny sklep internetowy.

http://www.fone.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 października 2005

wyróżnij stronę

FONEMON – darmowa i prosta telefonia internetowa

FONEMON to tania i prosta w obsłudze telefonia internetowa stworzona dla użytkowników domowych i dla biznesu. Wysoka jakość połączeń, darmowe rozmowy w obrębie sieci, najniższe stawki na połączenia międzymiastowe i międzynarodowe. Nie musisz niczego zmieniać, wystarczy że zakupisz urządzenie i włączysz w swoją linię telefoniczną oraz łącze internetowe.

http://fonemon.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2006

wyróżnij stronę

GPS - Ochrona, Monitoring

Firma Tronik to producent zaawansowanego systemu GPS ATRAX. Oparty o globalny system nawigacji satelitarnej GPS system znajduje zastosowanie w transporcie, spedycji, ochronie i monitoringu pojazdów. Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, wysoka funkcjonalność, a także stosunkowo niskie koszty sprawiają, iż GPS ATRAX zdobył wiele pozytywnych rekomendacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://www.tronik.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 czerwca 2010

wyróżnij stronę

iPhone 6 opinie

Forum dla posiadaczy telefonów apple iPhone 6. Na stronie można przeczytać o akcesoriach i aplikacjach oraz uzyskać wszelką pomoc dla swojego smartfona.

http://iphone6-opinie.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 17 marca 2014

wyróżnij stronę

IT ELITE - Anteny i akcesoria 900 MHz, 2.4 GHz i 5...

IT ELITE - Anteny i akcesoria pracujące w paśmie 900 MHz, 2.4 GHz i 5 GHz dla sieci bezprzewodowych Wireless LAN i WAN. Kompletne rozwiązania dla providerów internetowych, dystrybutorów sprzętu sieciowego oraz użytkowników sieci bezprzewodowych.

http://www.itelite.net

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 18 marca 2005

wyróżnij stronę

Lucent Technologies

Lucent Technologies jest światowym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego dla operatorów telekomunikacyjnych, dostarcza także produkty i usługi dla klientów ze sfery biznesu.

http://www.lucent.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 października 2000

wyróżnij stronę

MARSAT - telefony satelitarne - telekomunikacja sa

Firma odpowiada na potrzeby osób i instytucji, dla których koniecznością jest utrzymywanie różnych form kontaktu ze "Światem" z każdej lokalizacji o słabej lub nieistniejącej infrastrukturze telekomunikacyjnej.

http://www.marsat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 września 2005

wyróżnij stronę

Micronet

Produkuje specjalistyczne urządzenia do taryfikacji i bilingu dla telekomunikacji. Sprzedaje też kabiny telefoniczne.

http://www.micronet.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 listopada 2000

wyróżnij stronę

Milenium, Sklep Internetowy

[ Milenium ] : Witamy w Sklepie Internetowym Milenium Group - Oferujemy : telefony bezprzewodowe, telefony przewodowe, faksy, centrale telefoniczne, kserokopiarki, akcesoria, telefony komórkowe znanych producentów.

http://www.telefony.qp.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 24 listopada 2004

wyróżnij stronę