Wyniki 61 - 70 z 207 posortowane wg tytułu

INTER BROKER - broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenia...

Broker ubezpieczeniowy. Ubezpieczenia samorządów, jednostek samorządowych, przemysłu, firm transportowych, handlowych, budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, służby zdrowia i inne. Ubezpieczenia majątkowe, na życie, finansowe. Realizacja ubezpieczeń w trybie konkursu ofert, przetargu zgodnie z ustawą "Prawo zamówień publicznych". Indywidualizacja programów ubezpieczeniowych, przygotowywanie projektów SIWZ, audyt ubezpieczeniowy, wdrażanie i monitoring ubezpieczeń oraz nadzór i współudział w likwidacji szkód. Członek Polskiej Izby Brokerów oraz Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

http://www.interbroker.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 stycznia 2005

wyróżnij stronę

INVEST CONSULTING - odszkodowania dla ofiar wypadków...

Odszkodowanie dla ofiary wypadku, przyznanie renty lub odszkodowania, windykacja wierzytelności, odzyskiwanie długów i należności, agencja nieruchomości, wynajem oraz kupno i sprzedaż nieruchomości, domy i mieszkania, pałace i obiekty zabytkowe, sprzeda

http://www.investconsulting.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 września 2003

wyróżnij stronę

Jarosław Intek

Jarosław Intek - ubezpieczenia oraz programy ubezpieczeń dla właścicieli firm. Proponuję rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm, działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego. Bezpośrednia pomoc i oferta w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń z programem emerytalnym, ubezpieczenia dla dzieci.

http://jaroslawintek.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 czerwca 2017

wyróżnij stronę

Kadry i płace outsourcing księgowości

CPS Accounting tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach doradczych, którzy współpracują blisko z Klientem, zdejmując z niego konieczność szerokiej znajomości skomplikowanych przepisów prawnych. CPS Accounting oferuje innowacyjne, wychodzące poza definicję, podejście do usług BPO jako procesów strategicznych dla budowy i rozwoju biznesu oraz zwiększania wartości przedsiębiorstw.

http://cpsaccounting.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 23 lipca 2012

wyróżnij stronę

Kalkulator Autocasco

Towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się w ofertach na ubezpieczenia AC. Jak wybrać właściwą ofertę? To pytanie zdaje sobie wielu właścicieli samochodów. Odpowiedz jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową. Tam w zaledwie kilka minut obliczysz swoją składkę AC i będziesz mógł przeanalizować oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Skorzystaj z naszego kalkulatora AC już dziś!

http://kalkulatorac.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 października 2012

wyróżnij stronę

Kalkulator OC

Serwis jest dedykowany kierowcom szukającym ubezpieczeń komunikacyjnych, którzy mogą porównać oferty ubezpieczeń samochodowych 17 towarzystw a także dowiedzieć się co nie co o sposobie działania kalkulatorów OC.

http://ac-oc-ubezpieczenia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 lipca 2012

wyróżnij stronę

Kalkulator OC - Kalkulator-OC.Auto.pl

Służymy wam pomocą i poradą w sprawie ubezpieczenia OC i AC. Wejdź na nasz portal i skorzystaj z jego obliczeń w sprawie polisy ubezpieczeniowej. Kalkulator oc wyliczy składki za wasz samochód. Drugi kalkulator ac wyliczy również składkę, która będzie porównana do 55 ofert firm ubezpieczeniowych. Kalkulator ubezpieczeń szybko i sprawnie daje informację jaka polisa jest najlepsza bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie strona z kalkulatorem ubezpieczeń OC i AC. Dzięki niemu upewnisz się, że nie przepłacasz za ubezpieczenie OC i AC. Zrobimy to szybko, sprawnie, sympatycznie bez uciążliwego łażenia. Wypełniasz formularz i błyskawicznie ocenisz...

http://kalkulator-oc.auto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Kalkulator OC - ubezpieczenia komunikacyjne

Kalkulator OC - oblicz składkę za ubezpieczenie OC swojego pojazdu, tanie OC

http://kalkulator.prometeusz.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 listopada 2005

wyróżnij stronę

Kalkulator ubezpieczenia OC

Zastaliśmy Cię przy poszukiwaniach ubezpieczenia? Świetnie, bo mamy coś dla Ciebie! Kalkulator ubezpieczeń OC z pewnością przyda Ci się do szybkiego znalezienia najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia OC dla Twojego samochodu. Sprawdź już teraz, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

http://kalkulator-oc-ac.auto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2013

wyróżnij stronę

kalkulator ubezpieczeń OC

Współpracujemy z czołowymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dajemy klientom pełne i obiektywne porównanie ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych oraz podróżnych. Naszym celem jest rzetelna prezentacja starannie dobranych ubezpieczeń dopasowanych do Twoich potrzeb w najbardziej korzystnej cenie. Multitu jest serwisem darmowym dla użytkownika. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja jaką otrzymujemy od ubezpieczyciela za sprzedane ubezpieczenia. Wybierasz sam kierując się kryteriami, które są dla Ciebie ważne (w OC może być to cena, w AC może być to zakres ochrony albo pewność, że ubezpieczyciel pokryje pełną wysokość ewentualnej szkody).

http://multitu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2012

wyróżnij stronę