Wyniki 61 - 70 z 216 posortowane wg tytułu

http://www.polisynazycie.com.pl

Dzięki serwisowi www.polisynazycie.com.pl można bardzo łatwo znaleźć najlepsze ubezpieczenie na życie (i to online). Strona ta, stworzona przez wrocławską firmę Ubezpieczenia Online.pl, zawiera w sobie kalkulator ubezpieczenia na życie, który znakomicie przybliży do wyboru najkorzystniejszej oferty. Zapraszamy do korzystania!

http://www.polisynazycie.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2013

wyróżnij stronę

ikredytowanie.pl

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wsparciem dla osób fizycznych i firm w procesie uzyskiwania kredytów i ubezpieczeń. Współpracujemy z większością banków i towarzystw ubezpieczeniowych, działających na polskim rynku finansowym. Jesteśmy firmą, która od wielu lat pomaga klientom w uzyskiwaniu kredytów na sfinansowanie ich potrzeb. Po uzyskaniu kredytu pomagamy również w kontakcie z bankiem oraz w wyborze ubezpieczeń zabezpieczających przyszłość oraz mienie klienta. Naszą wiedzę systematycznie poszerzamy na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez banki oraz ubezpieczycieli.

http://www.ikredytowanie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 września 2012

wyróżnij stronę

informacje finansowe

Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp.Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych.Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo.Ponadto bespośrednio na ztronie można wypełnić wniosek o kredyt którym dana osoba jest zainteresowana.Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu,lokaty lub inwestycji.

http://www.gkfinanseinfo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

INTER BROKER - broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenia...

Broker ubezpieczeniowy. Ubezpieczenia samorządów, jednostek samorządowych, przemysłu, firm transportowych, handlowych, budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, służby zdrowia i inne. Ubezpieczenia majątkowe, na życie, finansowe. Realizacja ubezpieczeń w trybie konkursu ofert, przetargu zgodnie z ustawą "Prawo zamówień publicznych". Indywidualizacja programów ubezpieczeniowych, przygotowywanie projektów SIWZ, audyt ubezpieczeniowy, wdrażanie i monitoring ubezpieczeń oraz nadzór i współudział w likwidacji szkód. Członek Polskiej Izby Brokerów oraz Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

http://www.interbroker.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 stycznia 2005

wyróżnij stronę

INVEST CONSULTING - odszkodowania dla ofiar wypadków...

Odszkodowanie dla ofiary wypadku, przyznanie renty lub odszkodowania, windykacja wierzytelności, odzyskiwanie długów i należności, agencja nieruchomości, wynajem oraz kupno i sprzedaż nieruchomości, domy i mieszkania, pałace i obiekty zabytkowe, sprzeda

http://www.investconsulting.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 września 2003

wyróżnij stronę

Jarosław Intek

Jarosław Intek - ubezpieczenia oraz programy ubezpieczeń dla właścicieli firm. Proponuję rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm, działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego. Bezpośrednia pomoc i oferta w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń z programem emerytalnym, ubezpieczenia dla dzieci.

http://jaroslawintek.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 czerwca 2017

wyróżnij stronę

Kadry i płace outsourcing księgowości

CPS Accounting tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach doradczych, którzy współpracują blisko z Klientem, zdejmując z niego konieczność szerokiej znajomości skomplikowanych przepisów prawnych. CPS Accounting oferuje innowacyjne, wychodzące poza definicję, podejście do usług BPO jako procesów strategicznych dla budowy i rozwoju biznesu oraz zwiększania wartości przedsiębiorstw.

http://cpsaccounting.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 23 lipca 2012

wyróżnij stronę

Kalkulator Autocasco

Towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się w ofertach na ubezpieczenia AC. Jak wybrać właściwą ofertę? To pytanie zdaje sobie wielu właścicieli samochodów. Odpowiedz jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową. Tam w zaledwie kilka minut obliczysz swoją składkę AC i będziesz mógł przeanalizować oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Skorzystaj z naszego kalkulatora AC już dziś!

http://kalkulatorac.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 października 2012

wyróżnij stronę

Kalkulator OC

Serwis jest dedykowany kierowcom szukającym ubezpieczeń komunikacyjnych, którzy mogą porównać oferty ubezpieczeń samochodowych 17 towarzystw a także dowiedzieć się co nie co o sposobie działania kalkulatorów OC.

http://ac-oc-ubezpieczenia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 lipca 2012

wyróżnij stronę

Kalkulator OC - Kalkulator-OC.Auto.pl

Służymy wam pomocą i poradą w sprawie ubezpieczenia OC i AC. Wejdź na nasz portal i skorzystaj z jego obliczeń w sprawie polisy ubezpieczeniowej. Kalkulator oc wyliczy składki za wasz samochód. Drugi kalkulator ac wyliczy również składkę, która będzie porównana do 55 ofert firm ubezpieczeniowych. Kalkulator ubezpieczeń szybko i sprawnie daje informację jaka polisa jest najlepsza bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie strona z kalkulatorem ubezpieczeń OC i AC. Dzięki niemu upewnisz się, że nie przepłacasz za ubezpieczenie OC i AC. Zrobimy to szybko, sprawnie, sympatycznie bez uciążliwego łażenia. Wypełniasz formularz i błyskawicznie ocenisz...

http://kalkulator-oc.auto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2014

wyróżnij stronę