Wyniki 31 - 40 z 397 posortowane wg oceny

Sayok.pl

Say Ok funkcjonuje na rynku jako szkoła językowa, oferująca lekcje języka angielskiego. Ma swoje placówki w Zabrzu i Rudzie Śląskiej. Tam proponuje naukę zarówno dzieciom, młodzieży jak również dorosłym. Nauczanie odbywa się z wykorzystaniem metod bezpośrednich oraz tradycyjnych. Dodatkowo uczniowie mogą liczyć na wsparcie ze strony materiałów dydaktycznych oraz nowoczesnych podręczników, jakimi dysponuje szkoła.

http://www.sayok.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 lipca 2014

wyróżnij stronę

SMSWIEM - SMSOWE CENTRUM WIEDZY

Praktyczna nauka i lekcje językowe na komórkę SMSem! Chcesz się uczyć kiedy tylko zechcesz i poprawić swój język? Kursy angielskiego, niemieckigo, francuskiego, hiszpańskiego i wiele innych.

http://www.smswiem.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 września 2006

wyróżnij stronę

Szkola Jezyków Obcych PLANET

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach językowych dla dzieci młodzieży i dorosłych. Organizujemy kursy angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i włoskiego zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego. Poziom zaawansowania każdego ze słuchaczy jest ustalany na podstawie specjalnie zaprojektowanych testów językowych oraz rozmowy z lektorem.

http://www.planet.edu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

Szkoła angielskiego Wrocław

Marzysz o nauce języka obcego? Nie zwlekaj i czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą. Prowadzimy szkołę języków obcych, tworzoną przez lektorów z całego świata. Preferujemy metodę komunikatywną nauki języków obcych. Pozwala ona rozwinąć wszystkie umiejętności językowe równocześnie. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego zapewniamy im naukę w odpowiednio wyposażonych salach, przy pomocy nowoczesnych podręczników. Zapraszamy.

http://www.globalla.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Szkoła Językowa - Professional English School

Szkoła Językowa - Professional English School jest liderem w nauczaniu języków obcych w Rzeszowie. Nasza siedziba od 2003 roku jest w centrum miasta Rzeszowa. Oferujemy wysokiej jakości kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Oferujemy kursy angielskiego, kursy niemieckiego, przygotowanie do matury, kursy specjalistyczne oraz półkolonie. Profesjonalizm, doświadczenie oraz dynamiczny rozwój sprawiają, że kursanci, którzy nam już zaufali, zostają w naszej szkole języków obcych na długo, bądź wracają ponownie, by zdobywać nowe umiejętności językowe. Wysoko wykwalifikowana kadra lektorów oraz indywidualne podejście do każdego kursanta...

https://professionalenglish.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2019

wyróżnij stronę

Szkoła Języków Obcych - English Best

Profesionalne kursy językowe. Metoda Callana 4 x Szybciej Serdecznie zapraszamy

http://www.englishbest.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 maja 2007

wyróżnij stronę

Szkoła Języków Obcych Lingualand

Szkoła Języków Obcych Lingualand działa w Krakowie od 2002 roku. Przez kilkanaście lat nauczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy Polaków swobodnego komunikowania się w języku obcym. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym, zapewniamy również możliwość skorzystania ze specjalnego pakietu gratisowego (e- nauka, warsztaty gramatyczne i leksykalne, warsztaty egzaminacyjne, indywidualne konsultacje z lektorami). Dołącz do tego grona i przekonaj się o skuteczności naszej szkoły!

http://www.lingualand.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 października 2013

wyróżnij stronę

Tłumaczenia Łódź - z niemieckiego i na niemiecki

Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Biuro tłumaczeń w Łodzi zajmujące się tłumaczeniem tekstów z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki zaprasza na swoją stronę internetową. Oferujemy między innymi następujące usługi językowe: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, korektę tekstów, pisanie prac i referatów, korepetycje, kursy oraz konsultacje językowe.

http://www.tlumaczenianiemieckiego.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Tłumaczenia niemiecko-polskie i polsko-niemieckie

Tłumaczenia niemiecko-polskie i polsko-niemieckie. Partner w kontaktach niemiecko- polskich i polsko - niemieckich. Serwis dla firm i osób prywatnych.

http://www.conversio-german.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 marca 2008

wyróżnij stronę

Tłumaczenia polsko-koreańskie i koreańsko-polskie

Oferuję tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka polskiego na koreański i odwrotnie, w tym tłumaczenia rozmów handlowych. Zapraszam również do nauki języka koreańskiego oraz polskiego.

http://www.koreanski.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 28 czerwca 2005

wyróżnij stronę