Wyniki 61 - 70 z 397 posortowane wg oceny

l'atelier de francais - Szkoła Językowa - Język Fr

L'atelier de français– Szkoła Języka Francuskiego (Warszawa): kursy francuskiego dla firm, kursy intensywne i wakacyjne, certyfikaty DELF i DALF, przygotowanie do matury 2006. Kultura francuska i historia języka francuskiego

http://francuski.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 29 lipca 2005

wyróżnij stronę

Nibelungia Szkoła Języka Niemieckiego

Szkoła specjalizująca się wyłącznie w nauczaniu języka niemieckiego. Oferujemy kursy indywidualne, całkowicie dostosowane do wymagań i oczekiwań naszych klientów. Mozliwość wyboru - zajęcia z polskim lektorem lub native speakerem.

http://nibelungia.republika.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 września 2004

wyróżnij stronę

PSJO Junior - angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci, Helen Doron Early English, kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego w oparciu o metodę Callana, angielski dla firm i osób prywatnych, certyfikaty KET, CAE, CPE i znacznie więcej.

http://www.psjo.junior.opole.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 26 lutego 2011

wyróżnij stronę

Study Travel

Strona zamieszcza informacje o wyjazdowych kursach językowych, szkole językowej i możliwościach wyjazdów łączących pracę z nauką języka.

http://www.study.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 marca 2001

wyróżnij stronę

Szkoła językowa Perfect and Practical

Skuteczne metody nauczania oraz lektorzy dobrani specjalnie do konkretnych grup docelowych to gwarancja osiagnięcia sukcesu w nauce. Najnowocześniejsze wyposażenie, własna biblioteka, czy darmowy dostęp do internetu to tylko niektóre elementy świadczące o tym, że u nas poczujesz się jak u siebie.

http://ppractical.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2008

wyróżnij stronę

A 6ka.pl – Unikalny kurs języka niemieckiego dla dzieci

Serwis edukacyjny oferujący internetowy kurs języka niemieckiego dla dzieci w wieku 9-13 lat. Cechą kursu jest otrzymywanie lekcji poprzez pocztę e-mail oraz dostęp do licznych materiałów dodatkowych w serwisie: wymowa, ćwiczenia, forum dyskusyjne, gry.

http://www.6ka.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 27 maja 2004

wyróżnij stronę

Szkoła Języków Obcych JOY Radzymin

Angielski Radzymin, Szkoła Językowa JOY Radzymin

http://www.joy.info.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 23 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Angielski dla Wszystkich - gramatyka, testy, słownictwo...

Nauka języka angielskiego on-line oferująca za darmo testy z gramatyki i słownictwa, ćwiczenia gramatyczne z wyjaśnieniem, słownictwo, idomy, phrasal verbs, przysłowia, artykuły i piosneki w języku angielskim, korepetycje

http://www.angielski.ling.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 12 października 2004

wyróżnij stronę

Active Learning, szkolenia, kursy, korepetycje

Active-Learning jest firmą edukacyjną zajmującą się organizowaniem indywidualnych kursów językowych, komputerowych oraz biznesowych. Dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom osiągnąć długofalowy sukces. Daje nam to przekonanie o skuteczności przyjętych przez nas metod. Nasze szkolenia i kursy zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie w pełni zindywidualizowane programy nauczania.

http://www.active-learning.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 23 marca 2010

wyróżnij stronę

Angielski e-ANG.pl

Serwis wspomagający naukę języka angielskiego. Wyjaśnione czasy angielskie, gramatyka, system nauki słówek online. Znajdziesz również darmowe lekcje dla początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Żywe forum, phrasal verbs, idiomy, slang, dział wypracowania, testy, koepetycje z angielskiego i wiele, wiele więcej.

http://www.e-ang.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 18 lutego 2009

wyróżnij stronę