Wyniki 1 - 10 z 396 posortowane wg tytułu

Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Szukasz kursu językowego w Bielsku - Białej? Postaw na For You! Jesteśmy szkołą językową, która szkoli z zakresu swobodnej komunikacji w obcym języku. Posiadamy kwalifikacje w nauce: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, chorwackiego, słowiańskiego i japońskiego. Ty wybierasz, czego chcesz się nauczyć, a my zapewniamy Ci odpowiednie kursy oraz narzędzia, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać. Co Ty na to?

https://www.foryou.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 września 2020

Żłobek Kraków

Prowadzimy drugi oddział prywatnego żłobka dla maluchów od 6 miesiąca życia. Rodzice mogą być spokojni zostawiając nam swoje pociechy pod opieką i bez obaw mogą powrócić do pracy w zawodzie.

http://malutkowo2.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2013

wyróżnij stronę

Zagraniczne obozy językowe - obozy-jezykowe.eu

Pragniesz szybko przyswoić sobie obcy język, a może chcesz jedynie podszkolić się w tym, którym już władasz? Niezależnie, która z opcji Cię interesuje - zajrzyj na obozy-jezykowe.eu i sprawdź, w jaki sposób obóz językowy za granicą może Ci w tym pomóc!

http://www.obozy-jezykowe.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 października 2016

wyróżnij stronę

YES

Strona szkoły językowej, biura tłumaczeń i organizatora obozów przygodowych dla młodzieży. Na stronie oferta usług turystycznych, tłumaczeń, nauki języków obcych oraz wyjazdów do zagranicznych szkół językowych.

http://www.kolonie.net.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 12 lipca 2001

wyróżnij stronę

www.nkjo.przeworsk.pl - Nauczycielskie Kolegium Języków...

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Przeworsku - bezpłatne studia dzienne z języka angielskiego i niemieckiego, płatne wieczorowe - język angielski

http://nkjo.przeworsk.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 17 marca 2005

wyróżnij stronę

www.aszkolenia.pl -szkolenia i kursy

Aszkolenia.pl to blog, którego główną tematyka są szkolenia i kursy. Dzięki nim możemy podnosić umiejętności i zdobywać nowe kwalifikacje, które są przepustką do lepszego stanowiska i wyższych zarobków. Kursy cieszą się więc coraz większą popularnością w społeczeństwie, ale także w firmach i instytucjach, które regularnie organizują szkolenia dla pracowników. To warunek konieczny do tego, by nadążyć za konkurencją i dostosować się do zmian zachodzących na rynku. Zapraszamy na aszkolenia.pl

http://aszkolenia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 października 2013

wyróżnij stronę

Wrocławski Bank Korepetycji, Serwis korepetycji we...

Serwis korepetycji głównie dla Wrocławian, poszukujących korepetytora ze swojej dzielnicy. Ergonomiczny projekt strony, rozwinięty system szukania, szczegółowa mapa Wrocławia, tylko aktualne ogłoszenia.

http://korepetycje.wroc.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 lutego 2010

wyróżnij stronę

Włoski w kraju i zagranicą, włoski poprzez muzykę

ArteAffari to szkoła wyjątkowa. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w języku włoskim. Preferujemy ekskluzywne minigrupy 4-6- osób oraz lekcje indywidualne. Oprócz standardowych kursów posiadamy szeroką gamę kursów dodatkowych (nieodpłatnych). Amatorów muzyki zapraszamy na zajęcia językowe-muzyczne.

http://www.arteaffari.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 września 2005

wyróżnij stronę

Turysta

Jeden z większych touroperatorów na polskim rynku turystycznym. Firma oferuje wyjazdy na kursy języków obcych do Niemiec i Wielkiej Brytanii, wczasy w Polsce, Włoszech i Chorwacji oraz przewozy autokarowe.

http://www.turysta.katowice.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 12 lipca 2001

wyróżnij stronę

TriColore - Kursy językowe

Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Indywidualne podejście do każdego słuchacza: rozpoznanie jego potrzeb i wybranie optymalnej metody. Kursy językowe: włoskiego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego.

http://www.tricolore.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 września 2005

wyróżnij stronę