Wyniki 1 - 10 z 10 posortowane wg tytułu

4DHeli nauka latania

W 4D Heli kształcimy pilotów helikopterów. Dysponując zespółem doświadczonych pilotów, proponujemy wszechstronne szkolenia w aspekcie pilotowania śmigłowców dla rozrywki i profesjonalnie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i ogromnej praktyki w lataniu helikopterami, gwarantujemy, że będziesz totalnie ukontentowany zarówno z toku, jak i z efektów kursu. Oferta, jaką przedkładamy zawiera bogate warianty kursów na różne licencje, nawet te pozwalające pilotować w godzinach nocnych. Prezentowana przez nas strona oferuje także zestaw najnowszych nowin ze świata aeronautyki.

http://4dheli.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 lutego 2014

wyróżnij stronę

Aeroklub Warszawski

Na stronie informacje o działalności klubu, ludziach, obozach, zawodach, sprzęcie i szkoleniach lotniczych.

http://www.aeroklub.waw.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Kompol s.c. - motolotnie.pl

Kompol s.c.–warszawska firma produkująca motolotnie Jazz i wyroby z kompozytów poliestrowych, prowadząca szkolenia motolotniowe, będąca polskim dystrybutorem samolotu ultralekkiego SkyRanger.

http://www.motolotnie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 sierpnia 2006

wyróżnij stronę

Licencja pilota - ventumair.eu

Jesteśmy najprawdopodobniej najlepszą szkołą lotniczą. Szkolenia teoretyczne mają miejsce za pomocą naszej platformy e-learningowej (distance learning), jak i w formie wykładów odbywających się na lotnisku Babice (ICAO: EPBC). Jeżeli chodzi o szkolenia praktyczne, możemy powiedzieć, że szkolenia te odbywają się na następujących samolotach: Tecnam P2006T, PS-28 Cruiser, Cessna 150/152, Cessna 172 oraz Diamond DA-20 C1 Eclipse.

http://ventumair.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2016

wyróżnij stronę

polpillot szkoła latania

Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne do licencji pilota samolotowego turystycznego i zawodowego.Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne do licencji pilota śmigłowcowego turystycznego i zawodowego.Oferujemy wynajem samolotów i śmigłowców.Serwis techniczny samolotów i śmigłowców.Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego.

http://polpillot.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2007

wyróżnij stronę

Skoki spadochronowe

Szkoła spadochronowa Omega zaprasza wszystkich zainteresowanych skokami na spadochronie do zgłębienia wiedzy praktycznej i teoretycznej. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia oraz w pełni profesjonalny sprzęt jak również doświadczoną kadrę. Zapraszamy!

http://www.spadochrony.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 września 2011

wyróżnij stronę

Skoki spadochronowe we Wrocławiu

Wrocławska szkoła skoczków spadochronowych zaprasza na skoki przez cały sezon. Na lotnisku Szymanów koło Wrocławia odbywają się regularne szkolenia spadochronowe w systemie AFF, a także skoki tandemowe w asyście doświadczonych instruktorów. Skoki takie odbywają się z dużej wysokości dzięki której czas swobodnego spadania osiąga jedną minutę. Przez jedną minutę skoczek spada z prędkością bliską 200 km/h delektując się doznaniami i adrenaliną a instruktor odpowiada za całość procesu skoku. Tandemowe skoki spadochronowe we Wrocławiu dostępne są także w wersji prezentu dla bliskiej osoby. Z uwagi na brak wymagań dotyczących szkoleń skok tandemowy...

http://www.skoki-spadochronowe.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2015

wyróżnij stronę

Transport medyczny

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami lotniczymi ? można zamówić u nas między innymi czarter samolotów oraz śmigłowców, również zajmujemy się lotami widokowymi, patrolami, obsługą eventów, także zajmujemy się czynnościami związanymi z zarządzaniem flotą oraz doradztwem i serwisem śmigłowców i samolotów. Nasza oferta to również szkolenia PPL, CPL oraz TR i FI. Zapraszamy już teraz na naszą stronę internetową po więcej informacji!

http://salt.aero

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 czerwca 2012

wyróżnij stronę

Ventum Air

Dział operacyjny, outsourcing ,planowanie lotów, czartery, szkolenia lotnicze, certyfikacja AOC ,ochrona dla vip-ów, obsługa prawna w zakresie lotniczej działalności gospodarczej, organizacja podróży

http://ventumair.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 maja 2009

wyróżnij stronę

Wynajem i sprzedaż śmigłowców - Helipoland.com

Nasza oferta to profesjonalne działania w zakresie sprzedaży i wynajmu helikopterów. Ponadto, jako firma z wieloletnim doświadczeniem szkolimy przyszłych pilotów. Dzięki nam mogą Państwo zdobyć licencje na pilota zawodowego lub pilota turystycznego. Zapewniamy solidną obsługę klientom z całej Polski. W sprzedaży nowoczesne śmigłowce. Oferujemy także pełną obsługę techniczną. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

http://helipoland.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 sierpnia 2016

wyróżnij stronę