Wyniki 1 - 8 z 8 posortowane wg tytułu

Agenda 21 - ekologia w sieci

Ekologiczne konkursy edukacyjne dla szkół i młodzieży. Patronem programu jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

http://www.agenda21.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 06 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Gablotka Szkolna

Informacje o konkursach dla uczniów, projektach edukacyjnych i ciekawych wydarzeniach oświatowych.

http://www.szkola.firmowa.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

Indeks w Kieszeni

Indeks w Kieszeni jest jedyną na rynku inicjatywą edukacyjną, która od 7 lat przygotowuje uczniów szkół średnich do olimpiad przedmiotowych. Przez cały okres działalności możemy pochwalić się 11 tytułami zwycięzcy, 170 tytułami laureata oraz 440 tytułami finalisty. Z wysoką skutecznością prowadzimy kursy zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i e-learningowo na terenie całego kraju.

https://indekswkieszeni.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 września 2018

wyróżnij stronę

Korepetycje z fizyki i matematyki - Łódź

Profesjonalne, bezstresowe i skuteczne korepetycje z fizyki i matematyki dla uczniów i studentów. Przygotowanie do matury (w tym międzynarodowej IB), klasówek, kolokwiów i innych egzaminów. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne.

http://www.korepetytor.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 listopada 2012

wyróżnij stronę

Roczniki 2019-2023 tygodnika 50 zadań i zagadek szachowych...

Książka 50 zadań i zagadek szachowych NA DOBRE MYŚLENIE ukazuje się co 7 dni w piątek i zawiera 50 zadań szachowych wygenerowanych programem Turniej poziom 2na2. Książka w każdym odcinku zawiera 50 nowych diagramów do rozwiązania i odpowiedzi wygenerowane programem komputerowym dokładne i przybliżone, zamieszczone zadania mogą być wydrukowane i mogą być wykorzystane jako test inteligencji.

http://50zs.prv.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2022

wyróżnij stronę

Szkoła językowa Nowy Sącz

Uczenie języka angielskiego jest naszą pasją i pomysłem na życie. Staramy się, aby nasi klienci czerpali radość z posługiwania się językiem obcym. Każdy uczy się języka w inny sposób, a my znajdujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przemawia za nami najlepsze grono lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze studentami WSB-NLU, klientami biznesowymi, młodzieżą i dziećmi.

http://www.expertns.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Tlumacz

Wortal etranslator.pl upraszcza tłumaczenie między językami takimi jak: czeski, łotewski czy słoweński. Dokonanie tłumaczenia jest kompletnie niepłatne. Oferowana usługa jest wyjątkowo praktyczna - wystarczy wpisać tekst w stosownym polu oraz wybrać na jaki język planujemy sporządzić tłumaczenie. Trwa to w realizacji nie więcej niż około kilku sekund. Już teraz polecam ten tłumacz wszystkim osobom z całego serca.

http://etranslator.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lutego 2014

wyróżnij stronę

Wzór skróconego mnożenia

Matematyka jest przedmiotem realizowanym w szkole nie bez powodu. Musimy posiąść przynajmniej podstawową wiedzę z tego przedmiotu, aby radzić sobie w codziennym życiu, choćby w sklepie, gdzie płacimy pieniędzmi czy podczas pieczenia ciasta, gdy przykładowo musimy odmierzyć ¾ szklanki mąki. Po ukończeniu szkoły średniej możemy odetchnąć — wówczas, gdy kontynuujemy naukę, mamy możliwość wyboru na przykład humanistycznego kierunku, na którym z pewnością nie będzie trzeba uczyć się matematycznych reguł.

http://wzoryskróconegomnożenia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 stycznia 2012

wyróżnij stronę