Wyniki 1 - 10 z 51 posortowane wg oceny

ABI w praktyce - Przetwarzanie danych osobowych

Strona internetowa agencji zajmującej się konsultingiem z zakresu ochrony danych osobowych a także pozostałych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania informacji. W nowoczesnych przedsiębiorstwach bezpieczeństwo informacji przekłada się w wielu przypadkach na wiarygodność projektu dlatego ważne wydaje się posiadanie wiedzy odnośnie norm prawnych i ich przestrzeganie.

http://www.abiwpraktyce.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 lipca 2013

wyróżnij stronę

Alkoholowa wikipedia

Portal oferujący bezpłatną wymianę wiedzy dotyczącą alkoholu. Rejestracja umożliwia dodawanie własnych recenzji, komentowania oraz oceniania różnych marek i gatunków alkoholu. Najlepsze źródło wiedzy o wódce, piwie, szampanie, koniaku, tequili, likierach i przepisach na drinki

http://www.alkowiki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2014

wyróżnij stronę

eventis.pl - konferencje, szkolenia, targi

Konferencje, szkolenia i targi biznesowe to główne kategorie wydarzeń, o których informuje serwis eventis.pl Serwis pozwala wyszukać wydarzenia biznesowe z użyciem rozbudowanych kryteriów oraz dokonać zgłoszenia uczestnictwa w wybranej konferencji, szkoleniu bądź targach.

https://eventis.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

Iform.pl - serwis aktywnych formularzy

Serwis udostępnia bazę ponad 7 000 aktywnych formularzy do wypełniania na komputerze, stosowanych w działalności gospodarczej i do użytku prywatnego. Serwis dostarcza aktualności prawne i podatkowe oraz zmiany w formularzach stanowiących załączniki do Dzienników Ustaw zgodnie z nowo powstającymi aktami prawnymi. Księgarnia z publikacjami z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Sklep internetowy z produktami certyfikacyjnymi takimi jak podpis elektroniczny do ZUS, certyfikaty SSL, znacznik czasu.

http://www.iform.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2011

wyróżnij stronę

napomorzu.eu - ogłoszenia pomorskie

Pomorski serwis ogłoszeniowy promujący wszystkie miasta województwa pomorskiego. W serwisie dostępna jest większość branż jakie można spotkać na pomorzu.

http://www.napomorzu.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Oni odeszli, My pamiętamy-Wirtualne miejsce pamięci

Odeszli-pamiętamy.pl to wirtualne miejsce pamięci Twoich bliskich, którzy odeszli Zachowaj pamięć o bliskich a także: -twórz e-memoria, strony poświęcone pamięci bliskich -dodawaj zdjęcia, życiorys, napisz wspomnienie -zapal znicz -złóż kondolencje rodzinie i bliskim -dodawaj wspomnienia filmowe szukaj e-memoriów znanych Ci osób -znajdź cmentarz w Twojej miejscowości -weź udział w rozmowach na forum, czytaj blog

http://odeszli-pamietamy.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 maja 2009

wyróżnij stronę

Portal Identyfikacji Wizualnej

Masz firmę, której logo chciałbyś pokazać światu, a może jesteś właścicielem marki, którą chcesz promować. Dzieki portalowi Nasze-Logo.pl możesz dynamicznie pokazać swoje unikalne logo wszystkim odwiedzającym. Bezpłatnie, niezobowiązująco przez 14 dni Twoje logo będzie wyświetlane w naszym katalogu, wyszukiwane i podziwiane . Zarejestruj się już teraz i daj się odnaleźć, zobaczyć i zapamiętać.

http://www.nasze-logo.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Prego.pl Wszystko o sklepach internetowych

Serwis poświęcony polskim sklepom internetowym. Zawiera artykuły, newsy, analizy, recenzje, opisy promocji i konkursów, katalog sklepów online.

http://www.prego.ehost.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Uslugodajnia.pl Całkowicie darmowy katalog firm

Uslugodajnia.pl to branżowy katalog firm, promujący polskie firmy w Internecie. Zaawansowany system wyszukiwawczy pozwoli w prosty sposób odnaleźć usługę lub produkt który szukamy.

http://www.uslugodajnia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 czerwca 2009

wyróżnij stronę

Kataloo.pl - Zamów każdy katalog za darmo

Pierwszy w Polsce serwis gromadzący katalogi z ofertą firm oraz umożliwiający darmowe ich zamawianie. Dostępne są katalogi w formie drukowanej, płyty cd i dvd, a także możliwość ich przeglądania zawartości online.

http://kataloo.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 marca 2009

wyróżnij stronę