Wyniki 11 - 20 z 51 posortowane wg tytułu

darmowa baza firm

Strona zawiera rozbudowany katalog firm z Polski ze wszystkich branż na rynku. Baza firm zawiera takie dane jak REGON, kod PKD, adresy firm, numer NIP, informacje o właścicielu, a nawet opinie klientów. Dzięki szybkiej wyszukiwarce firm bez problemu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Korzystanie ze strony jest darmowe i nie wymaga rejestracji. Teraz możesz sprawdzić online firmy z Twojego miasta i nie tylko.

http://regon.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Długoterminowa prognoza pogody

Długoterminowa prognoza pogody dla Polski. Sprawdzona prognoza! Podajemy podsumowanie pogody, temperatury minimalne i maksymalne, wilgotność, prawdopodobieństwo opadów, prędkość wiatru i wiele innych informacji.

http://pogoda-dlugoterminowa.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Dobre i Polskie

Dobre, polskie firmy skatalogowane według otrzymanych certyfikatów, atestów, wyróżnień i nagród. Good Polish firms classified at catalogues as Teraz Polska ("Poland: Now" - www.terazpolska.pl) and others.

http://www.dobreipolskie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2005

wyróżnij stronę

eSponsor - Wortal sponsoringu

Serwis skierowany do szukających sponsora, sponsorów, oraz wszystkich zainteresowanych tematyką sponsoringu. Katalog ofert sponsorskich, prezentacje sponsorów, informacje bieżące oraz archiwalne o wydarzeniach, przedsięwzięciach sponsorowanych.

http://www.esponsor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 lutego 2005

wyróżnij stronę

eventis.pl - konferencje, szkolenia, targi

Konferencje, szkolenia i targi biznesowe to główne kategorie wydarzeń, o których informuje serwis eventis.pl Serwis pozwala wyszukać wydarzenia biznesowe z użyciem rozbudowanych kryteriów oraz dokonać zgłoszenia uczestnictwa w wybranej konferencji, szkoleniu bądź targach.

https://eventis.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

Iform.pl - serwis aktywnych formularzy

Serwis udostępnia bazę ponad 7 000 aktywnych formularzy do wypełniania na komputerze, stosowanych w działalności gospodarczej i do użytku prywatnego. Serwis dostarcza aktualności prawne i podatkowe oraz zmiany w formularzach stanowiących załączniki do Dzienników Ustaw zgodnie z nowo powstającymi aktami prawnymi. Księgarnia z publikacjami z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Sklep internetowy z produktami certyfikacyjnymi takimi jak podpis elektroniczny do ZUS, certyfikaty SSL, znacznik czasu.

http://www.iform.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Inteligentna archiwizacja dokumentów IQ file

IQ File działa na rynku dystrybucji i outsourcingu profesjonalnych usług - skanowania dokumentów, przetwarzania danych oraz ich elektronicznej archiwizacji.

http://www.iqfile.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Katalog stron internetowych

Moderowany katalog stron internetowych przyjazny wyszukiwarkom, linki bezpośrednie, wiele kategorii tematycznych.

http://www.szukarka.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2009

wyróżnij stronę

Kataloo.pl - Zamów każdy katalog za darmo

Pierwszy w Polsce serwis gromadzący katalogi z ofertą firm oraz umożliwiający darmowe ich zamawianie. Dostępne są katalogi w formie drukowanej, płyty cd i dvd, a także możliwość ich przeglądania zawartości online.

http://kataloo.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 marca 2009

wyróżnij stronę

Klaster informatyczny

Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie...

http://www.klasterit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 października 2013

wyróżnij stronę