Wyniki 131 - 140 z 322 posortowane wg daty dodania

Sibelius - aplikacje internetowe java - spring

Projektowanie aplikacji internetowych na indywidualne potrzeby biznesu. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba nieszablonowych rozwiązań, których nie obejmuje standardowe oprogramowanie sprzedawane w setkach egzemplarzy.

http://www.sibelius.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 listopada 2009

wyróżnij stronę

Tapety na komputer

Znajdziesz tutaj oryginalne tapety na pulpit komputera. Na stronie znajdują się posegregowane w 16 tematycznych kategoriach obrazki na komputer. Bardzo ładne i interesujące tapety oraz stale aktualizowana baza zapewnia niekończące się źródło świeżych obrazków na pulpit. Nasz serwis powstał z myślą o wszystkich tych, którym znudziły się już standardowe, nudne tapety, jakie można znaleźć w sieci.

http://www.nowetapety.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 listopada 2009

wyróżnij stronę

Pilgrim DTP and ART Design - online portfolio

Zajmuje się tworzeniem grafiki 2d na potrzeby druku. Od wizytówek poprzez ulotki, foldery, do kolorowych magazynów, katalogów. Projekt, skład, wybór technologii druku oraz nadzór nad drukiem. Jeśli szukasz profesjonalisty, trafiłeś doskonale.

http://dtp-sklad.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 listopada 2009

wyróżnij stronę

Pixel Project

Tworzenie stron internetowych opartych na technologii Html, Xhtml, Flash, PHP. Pozycjonowanie, hosting, rejestracja stron www.

http://www.pixelproject.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 października 2009

wyróżnij stronę

Paweł Bida Portfolio

Strona poświęcona jest moim pracom z zakresu grafiki komputerowej i fotografii oraz projektowania ogrodów. Wśród moich prac znajdują się wizualizacje terenów zieleni, małej architektury, plansze projektowe, a także projekty koncepcyjne i wykonawcze. Fotografie obejmują takie kategorie jak: krajobraz, architektura, flora i inne.

http://www.pbidaportfolio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 września 2009

wyróżnij stronę

Reklama99

Gadżety reklamowe, kubki, strony internetowe, sklepy, grafika reklamowa, kalkomania ceramiczna

http://www.reklama99.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 września 2009

wyróżnij stronę

CYBERSNAKE - informatyka, strony www, grafika

Oferujemy usługi informatyczne, teleinformatyczne, internetowe i graficzne dla firm. Projektowanie i wykonywanie stron internetowych. Pozycjonowanie i reklama witryn www (e-commerce, e-marketing). Walidacja i audyt stron WWW. Wdrożenia, administracja i serwis aplikacji internetowych. Konsultacje i doradztwo informatyczne oraz internetowe. Pogotowie komputerowe - naprawa i serwis sprzętu komputerowego. Projektowanie wnętrz i grafiki, zarządzanie projektami, projekty architektoniczne i budowlane.

http://www.cybersnake.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

Grafik Freelancer Portfolio - Warszawa - Design Kr

Grafik Freelancer - kompleksowe projektowanie grafiki na potrzeby internetu, biura i reklamy. Wysokie wymagania estetyczne, kilkuletnie doświadczenie, kilkadziesiąt wykonanych zleceń. Gwarancja wysokiej jakości wykonywanych projektów oraz terminowość realizacji. Udokumentowane portfolio.

http://etamina.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

Agencja reklamowa Kraków - tworzenie stron Krakow

Agencja reklamowa Kraków-zajmujemy się projektowanie stron internetowych, dodatkowo przygotowuje eventy, outdoor. Visual Promotion to nowoczesna agencja reklamowa, przygotowuje kampanie reklamowe, outdoor, to najlepsza agencja interaktywna i studio graficzne, zajmujemy sie promocja sprzedaży (hostessy, promotorki), oklejamy auta, samochody, sklepy i witryny sklepowe.

http://visualpromotion.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 sierpnia 2009

wyróżnij stronę