Wyniki 131 - 140 z 330 posortowane wg daty dodania

Arachnographics - studio grafiki i animacji

Studio specjalizuje się w tworzeniu animacji: internetowych, na DVD, programów edukacyjnych dla dzieci i czołówek telewizyjnych. Portfolio obejmuje również liczne projekty graficzne, takie jak kreacje flashowe, ilustracje, a także materiały drukowane. Firma projektuje i wydaje aplikacje na iPhona.

http://arachnographics.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2010

wyróżnij stronę

E-ADRES Niech Cię Zobaczą

At Adres Marketing to firma oferująca swoim klientom, kompleksowe usługi związane z promocją , reklamą oraz budową wizerunku rynkowego w Internecie. Specjalizujemy się w zagospodarowaniu przestrzeni reklamowych.

http://www.eadres.com.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 18 stycznia 2010

wyróżnij stronę

24HD-Tapety na pulpit HD wysokiej rozdzielczości.

Tapety na pulpit HD wysokiej rozdzielczości. Kategorie: krajobrazy, natura, samochody,kobiety, abstrakcje, 3D, na telefon itd. Po zalogowaniu można dodawać swoje tapety oraz je edytować. Wszystkie tapety do pobrania za darmo.

http://www.24hd.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 stycznia 2010

wyróżnij stronę

Free-Patterns.org - Darmowe wzorki powtarzalne

Darmowa kolekcja powtarzalnych wzorków (patterns), teł, tekstur. Do użytku prywatnego i komercyjnego. Do wykorzystania w projektach graficznych, layoutach stron, tła Twitter i MySpace, tapety.

http://www.free-patterns.org

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 stycznia 2010

wyróżnij stronę

profesjonalna strona www ? zapraszamy do współprac

Jestesmy agencją interaktywną nowego typu. Tworzymy, projektujemy nowoczesną komunikację marketingową w internecie. Testujemy nowe technologie, obserwujemy nadchodzące trendy by być o krok przed konkurencją. Uwielbiamy trudne wyzwania, a szukanie nieprzeciętnych rozwiązań to dla nas prawdziwa przyjemność Interesuje Cię efektowna funkcjonalna i skuteczna strona internetowa ?? Nasza oferta obejmuje projektowanie oraz wykonywanie serwisów internetowych, aktualizację, przebudowę oraz rozbudową już istniejących stron.

http://www.hauerpower.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2010

wyróżnij stronę

Napli Latusik Grzegorz - opieka IT dla firm

Firma Napli powstała w 2009 roku, obejmując kierunek świadczenia usług informatycznych, a w szczególności świadczenia stałej opieki serwisowej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczona kadra zapewnia profesjonalny nadzór oraz sprawny serwis systemów informatycznych wielu naszych kontrahentów. Podejmujemy się również roli integratorów państwa systemów, co umożliwi dynamiczny rozwój zaplecza informatycznego w kierunku nowych rozwiązań.

http://www.napli.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2009

wyróżnij stronę

Tapety Anime

Na stronie tapety z takich anime jak Naruto, Bleach, Death Note oraz wiele innychy, Wszystkie dostępne w różnych rozdzielczościach.

http://tapety.ikuzo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 listopada 2009

wyróżnij stronę

SLJ Sławomir Jucha - tworzenie stron internetowych

SLJ to agencja działająca dwukierunkowo. Do zadań obszaru Interactive należy: tworzenie stron www, kreacja, identyfikacja wizualna, kampanie reklamowe w Internecie, animacje flash, oprogramowanie. Obszar Events to oprawa artystyczna imprez firmowych, integracyjnych oraz innych uroczystości.

http://www.slj.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2009

wyróżnij stronę

Sibelius - aplikacje internetowe java - spring

Projektowanie aplikacji internetowych na indywidualne potrzeby biznesu. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba nieszablonowych rozwiązań, których nie obejmuje standardowe oprogramowanie sprzedawane w setkach egzemplarzy.

http://www.sibelius.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 listopada 2009

wyróżnij stronę

Tapety na komputer

Znajdziesz tutaj oryginalne tapety na pulpit komputera. Na stronie znajdują się posegregowane w 16 tematycznych kategoriach obrazki na komputer. Bardzo ładne i interesujące tapety oraz stale aktualizowana baza zapewnia niekończące się źródło świeżych obrazków na pulpit. Nasz serwis powstał z myślą o wszystkich tych, którym znudziły się już standardowe, nudne tapety, jakie można znaleźć w sieci.

http://www.nowetapety.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 listopada 2009

wyróżnij stronę