Wyniki 1 - 4 z 4 posortowane wg tytułu

FMPoland - Football Manager, FM 2008, FM 2007

Serwis jest całkowicie poświęcony grze Football Manager produkowanej przez Sports Interactive. Na naszej stronie znajdziecie wiele dodatków graficznych - facepacków, kitpacków, logopacków, talentów, porad, wywiadów, opowiadań i oczywiście wiadomości ze świata FMa.

http://www.fmpoland.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 listopada 2007

wyróżnij stronę

go2goal.pl - Symulator Piłkarza

Serwis został stworzony z myślą o wszystkich fanach futbolu dla których oglądanie meczów to za mało! Tylko u nas wcielisz się w rolę piłkarza. Trenuj i podnoś swoją wartość finansową oraz umiejętności aż zostaniesz gwiazdą ligi! Symulator piłkarski go2goal.pl zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, to prawdziwa gratka dla fanów piłki kopanej. Zarejestruj się i pokaż na co Cię stać!

http://www.go2goal.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 października 2010

wyróżnij stronę

Liga Polska Manager - strona fanów!

Strona tworzona przez fanów LPM dla innych fanów tej kultowej gry. Tutaj znajdziesz wiele opisów, download, spis fanów LPM do którego zawsze możesz dołączyć, itede. Na każde twoje pytanie, odpowiem. Zapraszam na Forum!

http://www.lpm.webpark.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2004

wyróżnij stronę

Oficjalna strona serii Football Manager (FM2005, F

Football Manager - najlepszy menedżer piłkarski autorstwa SI Games. Protoplasta FM 2005 - Championship Manager - także obecny na CM Revolution, gdzie znajdziesz: talenty, taktyki, porady, update, patch.

http://www.cmrev.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 listopada 2005

wyróżnij stronę