Wyniki 1 - 5 z 5 posortowane wg tytułu

hotdzwonki.pl - multimedia na komórkę

Witryna z ofertą multimedialnych gadżetów do pobrania na telefon komórkowy dowolnej marki. Od tych najprostrzych wysyłanych w typowej wiadomości SMS do najnowocześniejszych filmów 3GP pobieranych za pośrednictwem WAP.

http://www.hotdzwonki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2007

wyróżnij stronę

likee / promocja w internecie

Likee to agencja interaktywna oferująca projektowanie stron www, sklepów internetowych, systemy zarządzania treścią - CMS a także zajmująca się marketingiem internetowym - pozycjonowanie. Jeśli cenią Państwo jakość, nasza oferta będzie idealna. Likee to zespół młodych, ambitnych ludzi którzy są gotowi pracować nad wizerunkiem Państwa firmy. Chętnie podejmiemy nowe wyzwania, szybko i skutecznie stosujemy nowe rozwiązanie techniczne. Mające na celu usprawnienia funkcjonalności www.

http://likee.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 września 2012

wyróżnij stronę

Logarytm Agencja Reklamy | Projektowanie logo

Powiadają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. A co jeśli, nasze pomysły na projektowanie logo są faktycznie tak piekielnie dobre?! Solidnie wykonana usługa projektowania logo to pierwszy tak ważny graficznie sprawdzian. Identyfikowanie się z źle zaprojektowanym logo nie jest najlepszym pomysłem. Jesteśmy osobami bardzo konkretnymi. Cechuje nas rzetelność, dokładność oraz wysoka kultura osobista. To jak? Napiszesz?

http://www.logarytm.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2016

wyróżnij stronę

Projektowanie logo dla firm

Logo jest podstawowym elementem każdej firmy. To po nim rozpoznajemy daną firmę w gazetach lub mediach. Dobrze zaprojektowane logo zapewni zainteresowanie przyszłych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

http://www.projekty-logo.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 grudnia 2014

wyróżnij stronę

Projektowanie LOGO

Firma zajmująca się projektowaniem logo, banerów reklamowych, wizytówek, papieru firmowego, ksiąg znaku. Ciekawe, przemyślane projekty dopasowane do branży firmy. Duże doświadczenie w projektowaniu.

http://www.logo.ilf.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2012

wyróżnij stronę