Wyniki 41 - 50 z 361 posortowane wg tytułu

Budowa aplikacji mobilnych

Amistad Group to to grupa firm, marek i produktów, które rozwijają nowe technologie w zakresie nawigacji, geolokalizacji informacji oraz turystyki. Realizując od lat projekty, wpierw związane z turystyką internetową, następnie mobilną, docelowo oferując usługi głównie z sektora nakierowanego na zastosowanie innowacji na polskim rynku mobilnym, dzisiaj firma może poszczycić się takimi osiągnięciami jak niepowtarzalny w skali światowej system informacji turystycznej Treespot.pl. serwis i aplikacja turystyczna Traseo.pl, gama produktów realizowanych w ramach projektów Polska Turystyczna i Amistad Mobile. Szczególnie ta ostatnia skupia się szczegółowo...

http://www.amistadmobile.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 marca 2012

wyróżnij stronę

Budowa domu

IBud to kompletny i profesjonalny serwis internetowy, na którym znajdziesz całą masę informacji, związanych z takimi pojęciami budowlanymi jak choćby budowa domów, czy projekty domów jednorodzinnych. Sprawdź sam

http://www.ibud.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2012

wyróżnij stronę

ButySportsmenki.pl Serwis o obuwiu sportowym

Wszyscy, którzy interesują się sportem i jego uprawianiem powinni zadbać o swoje wygodne obuwie. Mój blog powstał właśnie po to aby pokazywać, które modele obuwia są godne uwagi, oraz które warto kupić. Jestem osobą, która sama posiada bardzo dużą wiedzę z tego zakresu i dlatego też gwarantuje, że wszystkie artykuły, które publikuje są bardzo wartościowe. Zapraszam serdecznie każdego do zapoznania się z moim blogiem.

http://butysportsmenki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2016

wyróżnij stronę

CentrumBarw.pl

Portal CentrumBarw.pl powstał z myślą o osobach, które interesują się aranżacją wnętrz.

http://centrumbarw.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 września 2014

wyróżnij stronę

Chceszwiedziec.pl portal z ciekawostkami

Jeżeli interesują cię wszelkiego rodzaju ciekawostki wstąp na nasz portal. Jest on poświęcony przede wszystkim tym, którzy nieustannie szukają czegoś nowego. Znajdziesz tutaj niemal wszystko. Dla osób pasjonujących się nauką przydatne będą informacje z zakresu wiedzy. Ten kto interesuje się życiem w grupie na pewno nie ominie działu jakim jest społeczeństwo.

http://chceszwiedziec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 marca 2013

wyróżnij stronę

Chwytaki - blog

Uchwyt magnetyczny to specjalistyczne rozwiązanie stosowane do podnoszenia oraz przemieszczania ładunków z materiałów ferromagnetycznych, np. stali magnetycznych lub żelaza. Szczególnie sprawdzają się w transporcie elementów o nietypowym kształcie, dla których trudno zastosować tradycyjne zawiesia z hakami. Uchwyt magnetyczny nie wymaga zasilania, a jego konstrukcja opiera się na magnesach neodymowych, a pole magnetyczne włączane jest i wyłączane przy użyciu ręcznej dźwigni. Uchwyt ma niewielkie rozmiary i jest prosty w obsłudze, należy jednak pamiętać o tym, że siła jego działania jest w dużym stopniu zależna od kształtu oraz gabarytów podnoszonego...

http://uchwyty-chwytaki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 czerwca 2015

wyróżnij stronę

Chwyty

Powstały w 1998 roku portal skupia internautów, dla których ważną częścią życia jest sztuka. Jeden z pierwszych portali kulturalnych w sieci skupiał się przede wszystkim na literaturze. W chwili obecnej internauci mają możliwość przeglądania wielu działów dotyczących zarówno literatury jak i filmu, teatru czy też muzyki. Szereg prestiżowych nagród a także stale rosnąca społeczność serwisu pozwala nam sądzić, że obrana droga okazała się jak najbardziej trafna. Jeżeli zatem jesteś pasjonatem sztuki to koniecznie powinieneś zarejestrować się w naszym serwisie.

http://teksty.wywrota.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 marca 2013

wyróżnij stronę

Ciekawe miejsca w Warszawie

Nasz portal, który powstał z myślą o ludziach lubiących podróże po Polsce, ale także tych, którzy szukają dopiero niezwykłych miejsc na jej terenie, kusi swoją imponującą ofertą. Znajdziesz tutaj między innymi opisy atrakcyjnych zakątków Polski, a także wiele adresów kawiarenek czy restauracji, gdzie miło i przyjemnie możesz spędzać swój czas. Oferta ta skierowana jest nie tylko do rodzin, ale także do osób samotnych, które cenią sobie wypoczynek w niezwykłych i atrakcyjnych miejscach na terenie naszego kraju.

http://www.rodzinnepodroze.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 marca 2013

wyróżnij stronę

Ciekawe pytania i odpowiedzi na Poradykobiet.pl

Wiele Pań skarży się na swoje zdrowie i niekiedy nie wie jak postępować w przypadku różnych chorób. Wiele dolegliwości można skutecznie wyleczyć za pomocą domowych sposobów czy na przykład ziół. Na naszej stronie możesz zadać pytanie o swoje zdrowie i zobaczyć co napiszą inne użytkowniczki. Nie zastąpi to oczywiście wizyty u lekarza ale może nauczyć cię wielu nowych rzeczu. Serwis podzielony jest na kilkanaście kategorii nie tylko związanych ze zdrowiem kobiet w których można zadawać dowolne pytania.

http://poradykobiet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2016

wyróżnij stronę

CNC-ABC.pl - obróbka CNC metalu

Obróbka metali to proces, w którym możemy nadać metalowym przedmiotom nową, często ciekawszą i bardziej praktyczną formę oraz strukturę. Potrzeba do tego odpowiednich narzędzi, maszyn i temperatury. A jakie są wady i zalety obróbki plastycznej metali? Tej i wielu innych informacji z zakresu technologii CNC dowiesz się z portalu branżowego CNC-ABC.PL. Zapraszamy do zapoznania się z treścią krótkich artykułów.

http://cnc-abc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2017

wyróżnij stronę