Wyniki 1 - 10 z 110 posortowane wg daty dodania

Program do dokumentacji medycznej - erum.pl

Dlaczego warto skorzystać z oferty prezentowanej na naszej stronie internetowej? Odpowiedź jest oczywista. Nasz program w pełni automatycznie przypomni pacjentowi o wizycie, a lekarzowi pozwoli w łatwy sposób przeprowadzić wizytę. Dodatkową i bardzo pomocną opcją jest rejestracja online, pacjent sam może wybrać dogodny i dostępny termin. Gwarantujemy również bezpieczeństwo przechowywania danych, dzięki czemu nigdzie nie wyciekną.

https://erum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 marca 2019

wyróżnij stronę

SIGMA PHU BARBARA GROLIK

Sigma to spółka, która zajmuje się sprzedażą oprogramowania firmy InseRT oraz realizowaniem szkoleń z ich obsługi. InseRT to twórca programów dla firm. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane w taki sposób by klient łatwo mógł wyszukać interesujące go opcje. Księgowość, CRM, fakturowanie to tylko niektóre opcje oprogramowania. Sigma realizuje również sprzedaż kas fiskalnych oraz kas online. Różnorodny wybór, atrakcyjne ceny oraz rzetelność w czasie obsługi klienta to najistotniejsze cechy firmy z Katowic, która jest własnością Barbary Golik.

http://sigma-katowice.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2019

wyróżnij stronę

Program do obsługi przychodni Medchart

Medchart to intuicyjne oprogramowanie do prowadzenia gabinetu lekarskiego, dostępne przez przeglądarkę internetową. Z aplikacji korzystać można z każdego urządzenia z dostępem do internetu bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Medchart zapewnia możliwość wygodnej rejestracji pacjentów w dostępnym kalendarzu oraz wysyłania do nich powiadomień o zaplanowanej wizycie. Dzięki aplikacji lekarz prowadzić może kartoteki pacjentów z użyciem wygodnej, aktualizowanej na bieżąco bazy leków, gotowych szablonów i podpowiedzi. Medchart umożliwia również wypełnianie elektronicznych druków recept, generowanie niezbędnych dokumentów oraz raportów. Korzystając...

http://www.medchart.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Jak podjąć decyzję?

dr inż. Marcin Gibert - Metody i darmowe narzędzia do podejmowania dobrych decyzji.

http://dobradecyzja.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Toucan systems - software house

Firma Toucan Systems to software house działający w obszarze oprogramowania multimedialnego. Zakres działalności firmy obejmuje tworzenie aplikacji mobilnych, webowych oraz aplikacji multimedialnych. Toucan System zajmuje się również dostarczeniem kompletnych rozwiązań z dziedziny wirtualnej rzeczywistości oraz rzeczywistości rozszerzonej, a także tworzenie systemów z rodzaju intelligent digital signage wykorzystujących najnowsze technologie. Systemy tworzone prze Toucan System charakteryzują się innowacyjnym łączeniem technologi internetowych, mobilnych, multimedialnych oraz audiowizualnych które cechują się niezwykłą skutecznością, niezawodnością...

https://toucan-systems.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2017

wyróżnij stronę

System Informatyczny ERP fIstatDB. Faktury oraz Intrastat...

Oficjalna witryna systemu informatycznego ERP fIstatDB, polecanego głównie podmiotom gospodarczym zobowiązanym do składania comiesięcznych wywozowych deklaracji Intrastat, ale także wszystkim firmom, w których wspomaganie tworzenia i obiegu dokumentacji sprzedaży ma kluczowe znaczenie.

http://faktury-intrastat.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 stycznia 2017

wyróżnij stronę

Tworzenie i obsługa dokumentów - Documento.pl

Zarządzanie firmą to nie tylko zarządzanie ludźmi ale również sprawne zarządzanie dokumentacją w firmie. Nowoczesny program do obsługi dokumentów, umów czy również ofert handlowych - Documento.pl to rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorców, którzy dbają o swój czas i pieniądze. Innowacyjne rozwiązania, intuicyjny layout panelu to wstęp do świata optymalizacji i produktywności. Za pośrednictwem aplikacji Documento sprawnie i trwale wprowadzisz wysokie standardy systemu zarządzania dokumentami. Odwiedź naszą stronę documento.pl i zacznij działać.

http://documento.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2016

wyróżnij stronę

TIK-SOFT Sp. z o. o.

Zapraszam do zapoznania się z świetnymi programami księgowymi Finka. Są to programy które pomogą w prowadzeniu firmy każdemu właścicielowi. Dzięki nim w jednym miejscu będziesz miał dostęp do wszystkich istotnych spraw dotyczących twojego przedsiębiorstwa. Fakturowanie czy rozliczanie jeszcze nigdy nie było takie proste. Firma Tik-Soft opracowuje te programy już od wielu lat, przez co wie dokładnie, czego potrzebuje ich przeciętny klient. Dzięki temu klienci są zawsze zadowoleni z programów księgowych tej firmy i chętnie polecają je innym.

http://finka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2015

wyróżnij stronę

TERAPROG – kompleksowe usługi informatyczne

Przedsiębiorstwo TERAPROG, prowadzi działalność informatyczną z zakresu programowania aplikacji dedykowanych, odzyskiwania danych oraz ochraniania i zabezpieczania prywatnych bądź firmowych systemów komputerowych swoich klientów.

http://www.teraprog.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2015

wyróżnij stronę

<Program do nauki na uprawnienia budowlane>

Program pomagający przygotować się do egzaminu na uprawnienia budowlane. Pobierz wersję testową programu. Dostępne dwa tryby pracy **Tryb Nauka i Egzamin**! Moduły zawarte w programie: * Moduł [Zestawienie](Ten tryb pokazuje poprawne odpowiedzi lub błędne.) * Moduł [Total](Ten tryb zapiamiętuje wszystkie przeprowadzone próby.) * Wszystkie próby od początku * Moduł Wykresy * Graficzne przedstawienie wyników * Moduł Wszystkie Serie * Graficzne przedstawienie wszystkich wyników ###:Dodatki: 1. Tryb Egzamin 2. Tryb Nauka 3. Tryb Powtórz błędne 4. Tryb Czekaj na odpowiedź ### Opinie użytkownika: > fajny programik! >...

http://www.twojeuprawnienia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 października 2015

wyróżnij stronę