Wyniki 71 - 80 z 282 posortowane wg tytułu

intec - Usługi Teleinformatyczna

Strona firmy intec zajmującej się głównie profesjonalnymi instalacjami sieciowymi, prezentująca zakres świadczonych przez nas usług oraz dokumentująca zrealizowane przez przedsiębiorstwo projekty. Posiadamy rozbudowane działy dla każdego nostalgicznego pasjonata informatyki!

http://www.intec.uni.cc

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Internetowy Salon Komputerowy

Zestawy komputerowe, podzespoły i urządzenia peryferyjne dostępne w internetowym sklepie.

http://sklep.punkt.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 maja 2000

wyróżnij stronę

Internetowy Sklep Komputerowy

Laptopy, Monitory, Drukarki, Aparaty Cyfrowe, Projektory, Atrakcyjne ceny

http://dj24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2005

wyróżnij stronę

INTRUX - sklep komputerowy

Najtańsze zestawy komputerowe. Nawet 60 m-cy gwarancji! Optymalne konfiguracje, doskonała wydajność, najlepsze, markowe podzespoły!

http://www.intrux.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 12 lipca 2003

wyróżnij stronę

INTSOFT - Sprzedaż i modernizacja sprzętu komputerowego...

INTSOFT - Sprzedaż i modernizacja sprzętu komputerowego; usługi serwisowe; Outsourcing

http://www.intsoft.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 czerwca 2005

wyróżnij stronę

iPC Serwis - Profesjonalna naprawa komputerów

Profesjonalna i ekspresowa naprawa komputerów stacjonarnych oraz laptopów w Krakowie i okolicach z możliwością dojazdu jak również wykonania usługi bezpośrednio u Klienta, diagnostyka komputera, konfiguracja BIOSu, instalacja systemu, optymalizacja rejestru oraz inne - wszystko solidnie i po przyzwoitej cenie.

http://www.pcserwis4u.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2011

wyróżnij stronę

ITvip - opieka informatyczna dla firm

Każda firma od czasu do czasu zmaga się z wieloma problemami związanymi z komputerami. Dzięki profesjonalnej pomocy udzielanej przez naszą firmę zajmującą się obsługą informatyczną firm na terenie Trójmiasta, jakiekolwiek problemy mogą być praktycznie wyeliminowane z życia codziennych użytkowników komputera. Oferowane przez nas usługi przeprowadzane są na wysokim poziomie, poprzez wykorzystanie profesjonalnych metod. Oferujemy między innymi usługi z zakresu serwisu komputerowego firm. Jeżeli tylko zauważą Państwo jakiekolwiek niezbyt korzystne zmiany w obrębie działania sprzętu komputerowego, dołożymy wszelkich starań, aby wyeliminować je w możliwie...

http://www.itvip.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Karty graficzne

Internetowy sklep zajmujący się sprzedażą podzespołów komputerowych takich jak karty graficzne, dyski twarde, procesory oraz wiele innych urządzeń i akcesoriów komputerowych oraz multimedialnych. Sklep oferuje między innymi duży wybór drukarek oraz tuszy. Oferta sklepu to także telewizory oraz monitory LCD. W prezentowanym sklepie zakupić można również urządzenia GPS oraz mapy. Oferowane oprogramowanie komputerowe, to między inymi gry na PC oraz konsole, programy antywirusowe, biurowe i inne. Dostępny jest takrze szeroki wybór sprzętu sieciowego jak, karty sieciowe, koncentratory, modemy i routery. Wśród oferowanych urządzeń multimedialnych są...

http://www.alibaba.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 listopada 2010

wyróżnij stronę

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab. Jedyne naprawdę niezawodne kasy fiskalne.

http://www.kasyfiskalne.slask.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 listopada 2007

wyróżnij stronę

Kasy fiskalne

Pretor Sp. z o. o. jest jedną z wiodących spółek w branży IT na Pomorzu. Firma istnieje na ryku nieprzerwanie od 1991 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadrę. Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań informatycznych, które pozwalają na zwiększanie efektywności działa i rentowności biznesu naszych Klientów. Nasze usługi: kompleksowe usługi informatyczne dla biznesu i jednostek administracji publicznej, sprzedaż zaawansowanych rozwiązań informatycznych, sprzętu komputerowego oraz uradzeń peryferyjnych, sprzedaż produktów z branży IT oraz sprzedaż oraz serwisowanie urządzeń fiskalnych.

http://www.pretor.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 sierpnia 2016

wyróżnij stronę